3,155 ارسال در این موضوع قرار دارد

در 19 دقیقه قبل، 308 گفته است :

علت درست شدن این بازار حساسیت بیش از حد دوستان و عدم اگاهی دوستان عزیز هست 

همه ی دوستان چند باری لنت عوض کردن ولی تواین چند بار بیان 5 تا برند رو خودشون تست کنن تو شرایط مختلف (مسلما لنت های استاندارد و معتبر ایرانی و خارجی انقدر خوب هستند که رانندگی عادی دچار مشکل نشوند

الان لنتی هست تو بازار قیمت 250 تومنه کیفیتش با جورید تقریبا یکیه اما قیمت !!!!!!

متاسفانه جو سایت جوری شده که هرکسی میخونه فکر میکنه فقط باید لنت اصلی بندازه و گرنه ماشین ترمز نداره و تصادف میکنه و ....

این همه ماشین الان لنت غیر جورید میندازن ماشینشون راه نمیره ؟ 

لنت تکستار ایرانی رو رو اتومات دارم تست میکنم با دیسک فرودو  بد نیست اما ترمز گیریه لنت بوش حس میکنم کمی  بهتره 

من که الان چند هفته است که دارم از تکسار استفاده میکنم احساس میکنم اونقدر قوی ترمز میگیره که فکر میکنم جلوبندی و تعلیق رو خراب کنه! با احتیاط ترمز می گیرم.

پسند شده توسط 4 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 16 دقیقه قبل، .Meelad. گفته است :

من که الان چند هفته است که دارم از تکسار استفاده میکنم احساس میکنم اونقدر قوی ترمز میگیره که فکر میکنم جلوبندی و تعلیق رو خراب کنه! با احتیاط ترمز می گیرم.

چند گرفتید

لینک به ارسال

ارسال شده در (ویرایش شده)

در 17 دقیقه قبل، 308 گفته است :

چند گرفتید

جلو تکسار 436

لنت های عقب رو فکر کنم امکو یا lpr بودش 218 تومن

2 بهمن از ایساکو گرفتم

ویرایش شده در توسط .Meelad.
پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال

درود به همه عزیزان.ماشالا تعداد صفحات این تاپیک خیلی زیاده و پیدا کردن این که چه لنتی خوبه خیلی زمان بره.ببخشید که این سوال تکراری رو میپرسم،برای 206 اس دی مدل 93 با ترمز دیسکی چه لنتی رو برای ترمز عقب پیشنهاد میکنید؟؟؟

لینک به ارسال
در 5 ساعت قبل، masoudc60 گفته است :

درود به همه عزیزان.ماشالا تعداد صفحات این تاپیک خیلی زیاده و پیدا کردن این که چه لنتی خوبه خیلی زمان بره.ببخشید که این سوال تکراری رو میپرسم،برای 206 اس دی مدل 93 با ترمز دیسکی چه لنتی رو برای ترمز عقب پیشنهاد میکنید؟؟؟

من یه برند گرفتم KOART کلی هم تعریف می‌کرد فروشنده ولی خیلی بی‌کیفیت بود. با این لنت‌های KOART ترمزگیری خیلی ضعیف شد.  تو سرپایینی هم وقتی داغ کنه به‌شدت کاراییش کم میشه.   حالا نمی‌دونم اونی که من گرفتم تقلبی بوده یا دوستان دیگه هم این مشکل رو دارند.

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 16 ساعت قبل، masoudc60 گفته است :

لنت های ایساکویی قابل قبول هستند

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال

چند روز پیش ترمز جلو رو باز کردم دیدم کالیپر سفت شده مخصوصن پین پایینی خلاصه بازش کردم دیدم گریس که داخلش زدم خشک شده و باعث سفت شدنش شده چند وقت پیش از دیجی گریس سیلیکنی خریدم برا یه شرکت ایرانی بود به اسم سایانا خلاصه زدم فکر میکنم گریس مناسبیه برا این کار و مثله گریس روغنی خشک نشه درضمن برای دوام گردگیر هم توصیه شده که حتمن از گریس سیلیکنی استفاده بشه

121965757.thumb.jpg.f63f3a88dd98d603e3f5343f1be4abe9.jpg

پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال

سلام دوستان. بعد از عوض کردن لنتهای کفشکی عقب نیاز به هواگیری هست؟ البته سیلندر ترمز عوض نشده. 

لینک به ارسال
در در 1399/11/27, 13:53:05، 308 گفته است :

علت درست شدن این بازار حساسیت بیش از حد دوستان و عدم اگاهی دوستان عزیز هست 

همه ی دوستان چند باری لنت عوض کردن ولی تواین چند بار بیان 5 تا برند رو خودشون تست کنن تو شرایط مختلف (مسلما لنت های استاندارد و معتبر ایرانی و خارجی انقدر خوب هستند که رانندگی عادی دچار مشکل نشوند

الان لنتی هست تو بازار قیمت 250 تومنه کیفیتش با جورید تقریبا یکیه اما قیمت !!!!!!

متاسفانه جو سایت جوری شده که هرکسی میخونه فکر میکنه فقط باید لنت اصلی بندازه و گرنه ماشین ترمز نداره و تصادف میکنه و ....

این همه ماشین الان لنت غیر جورید میندازن ماشینشون راه نمیره ؟ 

لنت تکستار ایرانی رو رو اتومات دارم تست میکنم با دیسک فرودو  بد نیست اما ترمز گیریه لنت بوش حس میکنم کمی  بهتره 

خب باید تجربمو بعد مدتی  که گذشت بگم  

تجربه استفاده از لنت تکستار ایساکویی ایرانی که بین 400 تا 500 هستش روی ماشین وی نه 87 انداختیم با دیسک نو متاسفانه قابل قبول نبود اوایل خوب بود اما 5000 تا ک گذشت ترمز رو باید تا ته فشار بدی تا عمل کنه انگار پدال شله 

تجربه استفاده از لنت بوش و دیسک سوراخدار ایرانی درجه یک  روی ت5 مدل 90 بسیار عالی  بود تو جاده همجا ترمز گیری خوب بوده و هست

این ها صرفا تجربه بندست ماشین ها در سلامتند و هواگیری شده ترمز 

شاید شما بندازید راضی باشید :-)

پسند شده توسط 4 کاربر

لینک به ارسال
در 15 ساعت قبل، Saeedkhl گفته است :

سلام دوستان. بعد از عوض کردن لنتهای کفشکی عقب نیاز به هواگیری هست؟ البته سیلندر ترمز عوض نشده. 

سلام

نه نیازی نیست. 

موفق باشید 

پسند شده توسط 4 کاربر

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری