شاهین

راه های افزایش شتاب 206 (جامع)

<t></t>  

1. 1. <t></t>

لطفا وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام نمایید تا بتوانید رای خود را در نظر سنجی ارسال نمایید.

872 ارسال در این موضوع قرار دارد

در نحوی گاز خوردن ماشین هستش که پدال گاز جدیدا برقی هستش ولی تیپهای 2و3 تا سال 83 سیمی بوده

دوست عزیز تا سال 86 سیمی بوده.

تا قبل از 85 دریچه گاز سیمی بوده !

بعد از 85 دریچه های گاز برقی شده Mrgreen.gif

ابوالفضل جان جناب اسدی درست میگه

تیپ 2 و 3 تا سال 86 سیمی بودن

البته این موضوع فقط مربوط به موتور 1400 هست و موتور های 1600 از همون اول همشون دریچه برقی بودن

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

اما همه میگن از سال 85 به بعد دریچه گاز تیپ 2 ها هم برقی شده این درست نیست ایا ؟ من رو این حساب گفتم

لینک به ارسال

اگه اشتباه نکنم موتور های 1400 از سال 86 دریچه گاز برقی شدن

لینک به ارسال

سلام

از اوایل 86 دریچه گاز برقی شدن

لینک به ارسال

اگر چیزی که شما میگید درسته پس من معذرت میخوام...

بهتر نیست این تاپیک از افزایش شتاب تیپ2 و 3 به یه چیز دیگه تغییر کنه که تیپ 5 یا 6 هم در بر بگیره والا مام که تیپ 6 داریم اصلا راضی نیستیم از شتاب نسبت به تیپ 5 یا ماشین هایی دیگه تو این رنج قیمت

لینک به ارسال

عنوان تاپیک از "راه های افزایش شتاب تیپ 2 و 3" به "راه های افزایش شتاب 206 (جامع)" تغییر کرد.

لینک به ارسال

مرسی اسدی عزیز بابت ویرایش عنوان

دوستان من یه تیپ 6 دارم مدل 25-10-89 که دنده 1 پراید میگیرتش خیلی خیلی بی جون هست حالت عادی اما از 2 به 1 که معکوس میکشم شتاب نسبتا بهتری داره... 206 همسایمون تیپ 5 سال 85 هست اروم پا رو از رو کلاچ برداره جیغ لاستیکاش میاد بیرون و زود شتاب میگیره مال من که اصلا چیزی نگم بهتره... پرس و جو کردم میگن توربو شارژ نمیشه بست روش دلیلش هم هنوز نفهمیدم به دلیل گیر بکس اتومات هست یا خیر.. فیلتر k@n هم که حرفشو نزنید هیچکس ازش تعریف نمیکنه میمونه پدال 5 سیم و سوپر چیپ ایا با نصب این 2 شتاب ماشین بهتر میشه مصرف اصلا مهم نیست صدی 15 هم باشه پول مفت بنزین هستش بالاخره پول 206 رو دادم نباید توقع شتاب بنز و بی ام و رو داشته باشم اما برای بهتر کردنش ممنون میشم کمک کنید به روش مصنوعی و طبیعی هم اگر ارزش داشته باشه پایه انجام دادنش هستم

لینک به ارسال

خدمت همه دوستان واستادان سلام

ماشین من تیپ 5 مدل 1384 هست و از شتابشم بعداز 150000 کارکرد راضیم البته شمعش ایریدیومه.فیلترش اسپورته.ودیگر هیچ... من شهرستانم و اگه تهران بودم خیلی کارا باهاش میکردم مثل آپدیت ای سی یو و نرم افزار رفع کپ ولا غیر...

قصد جسارت و توهین به هیچکس... هیچکس رو ندارم امااز دوستان خواهش میکنم تااز موضوعی کاملا مطمین نیستید به بقیه کاربران که تقاضای کمک میکنند چیزیو توصیه نفرمایید وهمینطور از مدیران سایت هم خواهش میکنم که این مطلب رو یادآوری بفرمایید مثلا نصب سنسور دوم رو همه میدونند که فقط برای کم کردن آلایندگی و یکی از موارد گرفتن گواهی یورو 4 هست و یااینکه جعبه دنده تیپ2 و 5 کاملا یکیه اما برخی دوستان محترم توی پستهاشون فرمودن که با هم فرق میکنه تا اینکه ادمین عزیز (206)گفته که یکی هستن ...اینگونه موارد برای دوستانی که اطلاع کامل ندارن میتونه باعث ضرروصدمات احتمالی بشه ...خواهش میکنم صحبتای منوکسی به خودش نکیره چون من قصدم فقط وفقط هرچه پربارترشدن سایت و دادن اطلاعات هرچه دقیقتر به دوستان هست...

یاعلی

لینک به ارسال

دوستان جای خوب واسه اپدیت ECU سراغ دارید؟

لینک به ارسال

دوستان سلام

206 تیپ 2 مدل 88 با موتور 1400 در یچه گاز برقی .افسوس پراید می خورم چرا فروختمش . این لگن خریدم . به نظر شما پدال 5 سیم سوار کنم یا برنامه گپ استفاده کنم . از همه نظر دوستان از نظر هزینه خصوصا. با تشکر

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری