arsalan_s

تجربیات تلخ از خریدهای فضای مجازی (خارج از سایت)

<t></t>  

1. 1. <t></t>

لطفا وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام نمایید تا بتوانید رای خود را در نظر سنجی ارسال نمایید.

114 ارسال در این موضوع قرار دارد

من اصلا امکان نداره توی دیوار برای کسی پول بریزم.....فقط حضوری!!! دو بار خرید کردم حضوری عالی بوده....یه سپر خریدم قبلا...که رفتم قشنگ دیدم...توی پارکینگ طرف...بعدشم فردا صبح با خودش رفتیم نزدیک اونجا آشنا داشت...عوض کردم!

یه بارم چراغ اورجینال ۲۰۷ خریدم...که اونم رفتم نزدیک بود....طرف فروشنده جنس های اورجینال توی پک های پلمپ ایساکو از آب دراومد...کلی جنس دیگه هم داشت! قشنگ پلمپ رو جلوی درب خونش باز کرد...دونه دونه چراغ ها رو بهم نشون داد...بعد پولو زدم به کارتش!

اینجوری خرید بزنید...

پسند شده توسط 4 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 11 ساعت قبل، spartan3 گفته است :

شما هر جنسی از دیجی کالا بخری میتونی تا 7 روز پس بفرستی اصلن هم اما اگر نداره پس میگیره اگه VIP باشی تا 30 روز میتونی پس بفرستی پول رو هم هر مبلغی باشه تا 1 روز پس میده برا من که اینجوری بوده

نه داداش این‌طوری نیست.  خیلی بازی درمیارن تا جنس رو‌پس بگیرند. من یک کتری که فروشنده خود دیجی‌کالا بود خریدم.  شیرش اشکال داشت، زنگ زدم گفت فیلم بگیر بفرست. فرستادم ولی خبری نشد. دوباره زنگ زدم و پی‌گیری کردم دوباره داستان فیلم گرفتن و ارسالش تکرار شد. باز خبری نشد. دوباره که زنگ زدم گفت ۷ روز گذشته، از طریق گارانتی اقدام کن! به همین راحتی.

یه بار دیگه هم می‌خواستم چیزی پس بدم گفت اگه از پکش در آوردی دیگه نمیشه پس بدی.  گفتم چطوری آخه  جنس رو تست کنم بدون درآوردن از پک؟ گفت همینه دیگه. برای همین دیجی‌کالا به تظرم برای خرید جدی توصیه نمی‌شه. 

تا وقتی شرکت‌هایی مثل آمازون یا ebay فعال نشن و رقابت واقعی ایجاد نشه امثال دیجی‌کالا مثل خودروسازها برای خودشون به قیمت نابودی مصرف‌کننده مونوپولی ایجاد می‌کنند.  

پسند شده توسط 5 کاربر

لینک به ارسال
در 12 ساعت قبل، spartan3 گفته است :

شما هر جنسی از دیجی کالا بخری میتونی تا 7 روز پس بفرستی اصلن هم اما اگر نداره پس میگیره اگه VIP باشی تا 30 روز میتونی پس بفرستی پول رو هم هر مبلغی باشه تا 1 روز پس میده برا من که اینجوری بوده

دیجی کالا واقعا الان خیلی عشقه ادم حال میکنه دمشون گرم 

7 روز راحت بدون  مشکل راحت پس میگیرن  اونایی هم دیجی پلاس دارن 30 روز میتونن برگشت بزنن  

نزدیم چندین مورد اونم چیزهای گرون قیمت مرجوع کردم دقیقا روز بعدش هم پولو برگشت زدن واقعا دستشون درد نکنه من که خیلی راضیم از دیجی کالا 

قطعات ماشین هم همه چیز داره خوشبختانه خیلی کار اندازه نسب به قبل  خیلی پیشرفت کردن به مشتری احترام میذارن 

چند وقت بود یه کفش خریدم ولی فروشنده نتونست تو اون بازه زمانی تامین ار ارسال کنه دیجی فوری پول برگشت زد و عوضش بابت بد قولی فروشنده یه کد تخفیف 80 هزار تومانی بهم داد همین چند روز قبل :gol:

پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال
در در 1400/01/12, 16:15:38، Saeedkhl گفته است :

سلام دوستان عزیز. من هم یه تجربه بد دارم درباره خرید از دیوار.  طرف تایپ را با قیمت 500 هزار تومان اگهی کرده بود و من هم وسوسه شدم و پول را به حساب ایشان واریز کردم و از فردای ان روز که قرار بود با تیپاکس برای من ارسال کنند دیگه گوشی را جواب ندادند. من به پلیس فتا هم گزارش دادم. خواستم پیام اگهی ایشون و نام و مشخصات ایشون را اینجا بذارم که دوستان دیگه را فریب ندهند. 

09187977613

محمد خضراوی برزو

Screenshot_20210308_120804_ir.divar.jpg

سلام دقیقا اسم و فامیلش موقعی که پول واریز کردید در سیستم بانکی چی بود؟

لینک به ارسال
در 50 دقیقه قبل، misar گفته است :

سلام دقیقا اسم و فامیلش موقعی که پول واریز کردید در سیستم بانکی چی بود؟

سلام

اسمش دقیقش محمدرضا خضراوی برزو 

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 18 ساعت قبل، Saeedkhl گفته است :

سلام

اسمش دقیقش محمدرضا خضراوی برزو 

اگر اسم و فامیل مشابه نباشن، ایشون،  مجهول المکان هستن متاسفانه

آگهي ابلاغ پيرو آگه يهاي منتشره در جرايد بدينوسيله به محكوم عليه آقايان حسن
احمدي- محمدرضا خضراوي برزوكه كه مجهول المكان م يباشد ابلاغ م يگردد چون
وفق دادنامه شماره 9409970232100297 صادر از شعبه 156 در پرونده شماره
9309980232100627 محكوم به محمدرضا خضراوي برزو به پرداخت مبلغ چهل
ميليون وهشتصد هزار ريال و حسن احمدي به پرداخت مبلغ ده ميليون ريال بابت
اصل خواسته و خسارت دادرسي وفق تعرفه قانوني و نيز خسارت تاخير تاديه از تاريخ
سررسيد چك لغايت اجراي حكم بر مبناي نرخ تورم اعلامي بانك مركزي جمهوري اسلامي
ايران در حق محكوم له آقاي امير خرم دل ونيم عشر دولتي شد هايد ظرف ده روز از
انتشار اين آگهي مهلت داريد نسبت به اجراي مفاد اجرائيه اقدام نماييد ودر غير اين
صورت دايره اجراي احكام طبق مقررات نسبت به وصول مطالبات با هزينه اجرايي اقدام
خواهد نمود
110/106167 مدير دفتر دادگاه حقوقي شعبه 156 دادگاه عمومي حقوقي مجتمع قضايي شهيد محلاتي تهران

منبع:

http://tafahomnews.com/1394/10/19/Files/PDF/13941019-2724-11-11.pdf

من هم خیلی وقت پیش یه خرید اینترنتی کردم که کالای فیک برام ارسال کردن و از اون موقع با احتیاط کامل خرید می کنم و غیر از اون مورد تا حالا هیچ مشکل لاینحلی هم نداشتم و خرید آنلاین هم زیاد انجام می دم، البته چندین مورد شکایت کردم از سایت های مختلف که همه به نتیجه موردنظرم رسیدن

امیدوارم برای شما هم آخرین مشکل باشه

ویرایش شده در توسط zilamo
پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال

درود

دوستان و عزیزان هرگز و هرگز و هرگز بیعانه برای فرد و جنس ندیده واریز نکنید. این روش  که یه جنس گرون رو با قیمت کمی پایین تر آگهی میکنن (حتی با عکس) اگثرا دزد هستند و پولتون رو بالا میکشن.

میخاد سرسیلند باشهیا باند و تایپ بی و ... .. .

ویرایش شده در توسط akuda
پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در در 1400/01/13, 11:49:40، spartan3 گفته است :

درود

دوست گرامی خواهشمندم در خصوص موردی که اطمینان ندارید موکدا موردی را درج نکنید، بنده طی پروسه بازسازی چندخانه در خارج از تهران مبالغ هنگفتی در حدود یک میلیارد را از دیجیکالا خرید داشتم و جز مشتریان قدیمی این فروشگاه هستم.

در خصوص اجناسی که دارای تضمین برگشت کالا نیستند شما قادر به عودت نیستید بخصوص اگر عرضه کننده "دیجیکالا" نباشد.

rwhe_digik_thumb.jpg

دیجیکالا بیشتر از اینکه برای مشتریان خود ارزش قایل باشد به سود می اندیشد.

ویرایش شده در توسط Spring
پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، Spring گفته است :

درود

دوست گرامی خواهشمندم در خصوص موردی که اطمینان ندارید موکدا موردی را درج نکنید، بنده طی پروسه بازسازی چندخانه در خارج از تهران مبالغ هنگفتی در حدود یک میلیارد را از دیجیکالا خرید داشتم و جز مشتریان قدیمی این فروشگاه هستم.

در خصوص اجناسی که دارای تضمین برگشت کالا نیستند شما قادر به عودت نیستید بخصوص اگر عرضه کننده "دیجیکالا" نباشد.

rwhe_digik_thumb.jpg

دیجیکالا بیشتر از اینکه برای مشتریان خود ارزش قایل باشد به سود می اندیشد.

بله حق با شماست  ممکنه تمام اجناسی که من تا حالا برگشت زدم جزو این ضمانت ۷ روز باشه به هر حال من تجربه خودم رو گفتم تا حالا زیاد خریدم کردم از دیجی کالا و زیاد هم برگشت زدم و مشکلی نداشتم 

ویرایش شده در توسط spartan3

لینک به ارسال

دیجی کالا فوق العاده هست 

قیمت خیلی قطعاتش از بیرون بهتره 

و تمام خرید هایی هم که کردم هیچ کدوم 7 روز بازگشت هم نداشتن  ولی خیلی عالی مبلغ برگشت زدن بدون کوچکترین مشکلی 

از یه کالای ارزون گرفته تا کالای گرون قیمت فرقی نداشته . حالا شخصی میاد خودش پلاستیک کارتون کالا معیبوب میکنه پاره میکنه یا هر دلیلی مقصر دیجی نیست . 

اینم مرجوعی دیروز که پیک امد تحویل گرفت و امروز صبح اول وقت مبلغشو ریختن :gol:  عالیه خدمات دیجی کالا بیستتتت :c0137:

اینم مستند برای همین امروز صبح 

بیشتر بعضی ها دنبال تخریب هستن ولی خوب دیجی مشتری های ثابت خودشو داره و  با حرف یکی دو نفر خراب نمیشه . پشتیبانی احترم به مشتری رو نسبت به قبل خیلی بیشتر کرده .

2021-04-04_125523.jpg

کسی هم ادعا میکنه کالایی پس نگرفتن ازش یه عکس از پیامک عدم تایید کالاش بذاره وگرنه عکس از پروفایل که چیزی نشون نمیده - با مستند حرف بزنید .

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری