arsalan_s

تجربیات تلخ از خریدهای فضای مجازی (خارج از سایت)

<t></t>  

1. 1. <t></t>

لطفا وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام نمایید تا بتوانید رای خود را در نظر سنجی ارسال نمایید.

121 ارسال در این موضوع قرار دارد

دیجی کالا مدتهاست مرده. من به جز یه مواقع ضروری و در حد فلش مموری و این چیزا دیگه دو سه ساله ازش خرید نمی کنم.

کاپ رینگ ازش گرفتم، دیدم انقد بزرگه که اصلا رو رینگ جا نمی ره.

پسند شده توسط 1 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 10 ساعت قبل، abs206 گفته است :

چند وقت پیش یکی از فروشندهای دیجی کالا به نام بازرگانی برنوس کولر دوتیکه مارک اجنرال میفروخت اما فیکش.نامرد حتی گرانتر از قیمت ارجینالش  به ملت انداخته بود !!! پیام دادم به دیجی کالا که این فروشنده شما داره کولر تقلبی میفروشه  جلوشو بگیرید اما دیجی کالا چی کار کرد پیام منو بعلت نقض قوانین نظرات تایید نکرد.اونم نه یه بار 3 بار بهشون پیام دادم هر سه بار بهمین علت پیام تایید نکردند .

کولر فیک اجنرال فروخته شده در سایت دیجی کالا

https://www.digikala.com/product/dkp-1621049/کولر-گازی-اجنرال-مدل-asgs30lfca

1.thumb.jpg.86d0136fc8398049958c8b1fdcca14aa.jpg

-------------------------------------------------------------------------

کولر اصلی اجنرال مدل   asgs30lfca

https://damatajhiz.com/products/1810/کولر-گازی-اجنرال-اینورتر-کم-مصرف-asgs30lfca

2.thumb.jpg.72ebaeba59c80386495fb9eac776e027.jpg

سلام دوست عزیز واقعا دیگه دیجیکالا ابروی خودشو برده هر کسی تو هر چیزی که سر رشته داره وقتی میره یه چرخی تو دیجیکالا میزنه کلی از این موارد میبینه ولی خوب خیلیها ام اشنایی ندارن در اون زمینه به سایت دیجیکالا اعتماد میکنن که کنار محصول زده ضمانت اصالت و سلامت فیزیکی کالا و خرید میکنه و به همینم روش روزی کلی اجناس فیک با چندین برابر قیمت به مردم بیچاره تو این شرایط بد اقتصادی به فروش میرسه 

خود من چند باری همین اجناس تقلبی رو تو قسمت نقد و نظرات پیام گذاشتم تایید نشده خوبه اسمش نقده ولی جالبه کوچکترین نقدی رو رد میکنن و اجازه انتشار نمیدن

58cg_capture.png

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در در 1398/04/10, 19:03:05، araeek گفته است :

اگه کسی خواست 206 بخره میتونم رایگان با اشتیاق کمکش کنم سرش کلاه نره اگر خواستید برام میل بزنید . (اگه بر حلاف قوانین سایت نباشه)

araeek@gmail.com

خدا خیرت بده ایکاش زودتر باهات اشنا شده بودم البته رایگان رایگانم نه ها ولی بعد اینکه چنتا ماشین باهم میدیدیم و یه ماشین مناسب پیدا میکردیم میخریدیم یه روز میومدم دنبال میرفتیم کله پزی :-)

البته هستن جاهایی مثل دیجی مکانیک که کارشناس میفرستن ولی هر دفعه باید صد تومن بدی ولی اگه ادم رفیقش اینکاره باشه واقعا نعمتی سوار موتور یا ماشینش میکنی روزی هفت هشتا ماشین میبینی قطعا بعد دو سه روز یه ماشین مناسب پیدا میکنی 

البته فنی ماشین راحته تستش بیشتر اتاق و وضعیت رنگو تصلدف هست که باید یا خبره ببینه ماشینو باور کنید خیلی صافکار نقاشها هم حتی سر در نمیارن در زمینه فنی نهایت گیربکس ایراد داشته باشه با یه تومن جلوبندی با یه تومن و تعمیر اساسی موتور نهایت با 5 تومن تمومه ولی ماشینی که تصادف شدید داره و شاسی کجه یا ستونها بتونس دیگه کاری نمیتونی بکنی بتونه ستونها هم هی ترک میخوره چند وقت یه بار باید کلی پول صافکاری رنگ بدی یا اون ترکهارو بزاری بمونه اینه دق شه برات موقع فروشم یا باید دروغ بگی بازم همه میفهمن ازت نمیخرن یا راستشو بگی بعد کلی رفتو امد شاید یه دلال بیاد ازت زیر قیمت بخره 

لینک به ارسال
در 7 ساعت قبل، a.m.i.n گفته است :

آقا آیدین

مشکل از دیجی کالا نیست 

خودمون باید حواسمون جمع باشه چرا ؟ چون قبلا دیجی کالا خودش فروشنده بود  ولی الان  هر کسی حتی خوده شما راحت میتونی اجناستو داخله سایتش بفروشی به عنوان فروشنده دیگر 

من خودم الانم کلی خرید از دیجی کالا میکنم فقط فقط کالایی رو میخرم فروشنده اش خوده دیجی کالا باشه  نه فروشنده های  دیگر

شما یا توجه نکردی فروشنده دیجی کالا نیست یا حواست نبود اینجوری متضرر شدی 

حتما از این به بعد هر چی میخوای بخری اون بغل دقت کن فروشنده خوده دیجی کالا باشه

فروشنده ایی که شما ازش خریدی  ( فروشگاه پرشین بود )   اون قبلی هم فروشنده اش ( سامینا )

اگه فرونشده دیجی کالا باشه بغلش مینوسه فروشنده دیجی کالا

خودم از دیجی کالا راضیم خیلی فقط باید دقت کرد فروشنده دیجی کالا باشه

سلام امین جان بله حرف منم دقیقا همینه منم حرفم اینه که نباید دیجیکالا رو تحریم کرد و بگیم دیگه ازش خرید نکنیم من خریدهای زیادی از دیجی داشتم از اکثرشونم راضی بود ولی اندفعه کلاهمو برداشت دیجیکالا حرف من اینه موقع خرید باید حواسمونو جمع کنیم اینیم که بگیم فقط کالاهایی رو بخریم که فروشندش دیجیه اونم خودش مثل همون تحریم و نخریدن از دیجیکالاست چون کلی از اجناس دیجیکالا مربوط به فروشنده هاست من امار دقیق ندارم ولی با همین گشتو گذار سطحی ادم متوجه میشه نهایت 10 درصد کالاها فروشندش خود دیجیکالاست و مثلا کسی دنبال گوشی یا لپتاپ خاصی هست وقتی کالای مد نظرشو پیدا کنه و ببینه خود دیجیکالا فروشنده نیست نخره این یعنی تحریم بخش بزرگی از دیجی و اگه عملی شه فرضا این نوع تحریم دیجیکالا ضرر بزرگی میکنه 

مورد بعدی هم اینه که درسته هر کسی میتونه تو دیجیکالا جنس بفروشه ولی ظوابط و قوانینی داره و مسول نظارت بر رعایت قوانین توسط فروشنده ها قطعا خود دیجیکالاست و اگه فروشنده ای جنس غیر اصلی رو به عنوان اصلی به چند برابر قیمت به مردم بفروشه قطعا این وسط دیجیکالا مسوله که باید نظارت بیشتری میکرده یا الانی که مثلا میبینه من بعد یک ماه متوجه شدم جنسم تقلبیه و فروشنده اون جنسو به اسم اصل فروخته به قیمت 240 هزار در صورتی که قیمتش الان تو سایت خودشون توسط فروشنده های دیگه 120 تومنه و قطعا توی بازار پایینتره چون درصد دیجی ام قطعا فروشنده فعلی حساب کرده و سود خودشو این یعنی قانون شکنی توسط فروشگاه پرشین پیش اومده و حتی بزه و کلاه برداریو سو استفاده میشه گفت و قطعا فروشنده ای مثل پرشین مقدار زیادی از دیجیکالا بستانکار هست تو قوانین خود دیجیکالا خطاب بخه فروشنده ها نوشته که اگه کالای غیر اصلی رو به عنوان کالای اصل بفروشید جریمه میشید و دیجیکالا خیلی راحت میتونه اون فروشنده رو جریمه کنه و مقداری از اون جریمه رو به مالباخته بده 

ولی وقتی اینکارو نمیکنه و حتی نمیزاره شخصی مثل کاربر قبلی یا من یه متن نقدی در مورد کالا بزاریم که این کالا اصل نیست این یعنی قصور دیجیکالا و راه فراری ازش نیست حالا شاید در زمینه اجناسی که خودش فروشنده هست خیلی قانون گرا و مشتری مدار باشه ولی همینکه دست فروشنده هاش.و باز بزاره که با اسم و اعتبار اون هر کالای بی کیفیتی رو به هر قیمتی که دوست دارن بفروشن به حدی که اشخاصی مثل شما اصلا کالایی که برای فروشنده ای دیگه به غیر از دیجی باشه نخرن این یعنی بزرگترین خطا و اشتباه دیجیکالا و اگه به همین منوال پیش بره دیر نباشه که رتبه نخست فروش بازار اینترنتیو از دست بده و رقبا بهش نزدیکو نزدیکتر شن و حتی ازش پیشی بگیرن الان توی سایت

خلاصه در اخر میخواستم به دوستان گلم هشدار بدم کالاهایی مثل روغن و لنتو لوازم یدکی که به اسم اورجینال تو سایت دارن میفروشن و اکثرا هم فروشنده دیجیکالا نیست هیچ اعتباری بهشون نیست و یا از جای مطمئن در صورت امکان بخرید یا در صورت خرید از دیجی وقتی جنس به دستتون میرسه کارشناسیش کنید و اگه شک داشتید تقلبیه مرجوع کنید 

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، majid924 گفته است :

دی جی کالا را باید تحریم کرد چون دزد است ترا خدا از دی جی دزد دفاع نکتید 

چقدر باید مردم بدبخت شوند تا باور کنیم دی جی دزد است 

دست از توهمات فانتزی مسخره بردارید

طرف سشوار قلابی را تو پاچه مردم کرده بعد ما از این دی جی دزد دفاع  می کنیم 

خاک تو سر احمق هممون حقمون هست تو پاچمون کنند حقمون است دلار 13 باشد 

بابا به قول قدیمی ها خر جفتی است یکی باید باشد تا یکی خرش کند ما الان اون خر اولی هستیم که دی جی داره تو پاچمون می کنه

لطفا از دزد پیغمبر نسازید  دی جی دزد است جنس نخرید 

شما میتونی نخر ازش  ولی چرا توهین میکنی ؟ هر کسی اختیار خودشو داره  بخره یا نخره ازش  شما برای مردم نمیتونی مشخص کنی خرید انجام بدن یا ندن

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال

من برای هیچ کسی تعیین تکلیف نکردم

شما یکی بخر برای جد و بر جدت هم بخر کور شه چشم حسود و بخیل 

ولی دی جی کالا دزد است و لطفا مردم را گمراه نکنید دی جی کالا دستش رو شده است تمام اجناسش گران تر از بازار است 

پسند شده توسط 5 کاربر

لینک به ارسال

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام

بنده خیلی وقته از دیجی کالا خرید می کنم

یه سری از اجناس رو با اطمینان میخرم البته بعد مقایسه قیمت تو بازار مثلا گوشی که فیک نداره

سایر اجناس رو که برند اصلی نیستن هم مگه اینکه اطمینان پیدا کنم از اینکه همون جنس تو بازاره و الا ریسک نمی کنم که شاید همون کیفیت تو بازار رو داره و قیمت کمتر

بعضی چیزا رو هم که مجبورم انلاین بخرم چون تو شهر ما نیست.

البته کلا از سایت هایی که اینماد ندارن جرات نمی کنم خرید کنم چون تا حالا چند مورد اختلاف با فروشنده های انلاین داشتم که از طریق اینماد حل شده.

کلا انسان به دنبال منفعته و بعضی اوقات این منفعت طلبی کار دستش میده مثلا یه جنسی رو به خیال خودش نصف قیمت میخره اما فیک از اب درمیاد

در کل باید بعد اطمینان کامل و مواظبت کامل خرید کرد و الا میشه شانس

ویرایش شده در توسط zilamo
پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

دو سال قبل از دیجی ps4 باندل دو دسته خریدم.جنس ارسال شده ps4 کارکرده با یه دسته که چسبونده بودن روی کارتن دستگاه.

تقاضام برای عودت و ارسال دستگاه نو به قیمت خرید قبل بی پاسخ موند و گفتن عودت بدید خرید دوباره با قیمت جدید.

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال

ارسال شده در (ویرایش شده)

درود

از دیجی دزد فقط گوشی آکبند میخرم.

اگر یکی از مدیران قبول زحمت کنه میتونیم از اعضا که آگهی اجناس میذارن خرید کنیم. خریدار بعداز همانگی با فروشنده، پول میده به مدیر.

جنسو که تحویل گرفت و همونجوری بود که فروشنده گفته بود، به مدیر اطلاع میده و مدیر پولو میده به فروشنده.

اینجوری چندساله بدون مشکل تو صنف تعمیرکارهای موبایل دارن معامله میکنن.

ویرایش شده در توسط imsi

لینک به ارسال

سلام به دوستان!

یه کانال تلگرامی هم هست که البته پیچ اینستاگرام هم دارن. آقای به نام «کیوان بلوری» فروشگاهش هم فکر کنم سمت تنکابن یا رامسر باشه (چون بسته ای که فرستاد، از تپیاکس رامسر بود). بند یه خبطی کردم و ازشون درِ باک زندر گرفتم. دقیقاً یادمه که شب قدر بود و نزدیک سحر که بهش پیام دادم و پول رو واریز کردم. بعد از یه هفته که به دستم نرسید، هر چی پیام دادم که شماره پیگیری تیپاکس رو بده و اینا، نداد! همه ش می‌گفت توی تیپاکس گم شده و از این داستان‌ها. خودِ من چون تولید کننده‌ی ساعت دیواری تبلیغاتی و سفارشی هستم و با بچه‌های تیپاکس آشنام، از این‌جا پیگیری کردم و گفتم اصلاً چنین مرسوله‌ای ثبت نشده. این‌قدر بهش پیام دادم که گفت باشه، دوباره می‌فرستم. شما فقط 20 تومن دیگه برام بریز که من ضرر نکنم! من هم گفتم هر وقت رسید به دستم، برات می‌ریزم. خلاصه این‌که بعد از یک ماه و نیم (!) درِ باک به دستم رسید.... یه جنس آشغال ایرانی درجه 3! حتی از اونی که الان روی ماشین هست (با وجودی ایرانی بودن) هم افتضاح تره!

خلاصه حواستون به این آقای «سید کیوان بلوری» باشه! اسم پیجش هم فکر کنم پژوسیتی بود

پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری