arsalan_s

تجربیات تلخ از خریدهای فضای مجازی (خارج از سایت)

<t></t>  

1. 1. <t></t>

لطفا وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام نمایید تا بتوانید رای خود را در نظر سنجی ارسال نمایید.

114 ارسال در این موضوع قرار دارد

در 2 ساعت قبل، Spring گفته است :

درود

دوست گرامی خواهشمندم در خصوص موردی که اطمینان ندارید موکدا موردی را درج نکنید، بنده طی پروسه بازسازی چندخانه در خارج از تهران مبالغ هنگفتی در حدود یک میلیارد را از دیجیکالا خرید داشتم و جز مشتریان قدیمی این فروشگاه هستم.

در خصوص اجناسی که دارای تضمین برگشت کالا نیستند شما قادر به عودت نیستید بخصوص اگر عرضه کننده "دیجیکالا" نباشد.

rwhe_digik_thumb.jpg

دیجیکالا بیشتر از اینکه برای مشتریان خود ارزش قایل باشد به سود می اندیشد.

کاملا درسته قیمت استارت ۲۰۶ تو دیجی کالا البته قبل عید ۱۷۰۰ بود هنوزم خیلی گرونه. در صورتی که تو بازار و همه سایت ها ۹۰۰ تومن بود منم که نظر گذاشتم خیلی گرونه تایید نکرد . استارت فقط یک مثال بود خیلی چیزای دیگه همینطوریه البته گاهی با قیمت خوب  پیدا میشه و  ارزش خرید داره .بنده خدایی استارت ۱۶۰۰ آگهی کرده بهش گفتم گرون نیست؟ میکفت دیجی وقتی ۱۷۰۰ میده من زیر قیمت میدم بعد اینکه متوجه شد قیمتش ۹۰۰ تومنه خندش گرفته بود 

Screenshot_2021-04-04-13-48-14-105_com.digikala.diagon.jpg

IMG_20210404_135251.jpg

ویرایش شده در توسط وحید ۱۹۸۰
پسند شده توسط 7 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 9 ساعت قبل، Spring گفته است :

درود

دوست گرامی خواهشمندم در خصوص موردی که اطمینان ندارید موکدا موردی را درج نکنید، بنده طی پروسه بازسازی چندخانه در خارج از تهران مبالغ هنگفتی در حدود یک میلیارد را از دیجیکالا خرید داشتم و جز مشتریان قدیمی این فروشگاه هستم.

در خصوص اجناسی که دارای تضمین برگشت کالا نیستند شما قادر به عودت نیستید بخصوص اگر عرضه کننده "دیجیکالا" نباشد.

rwhe_digik_thumb.jpg

دیجیکالا بیشتر از اینکه برای مشتریان خود ارزش قایل باشد به سود می اندیشد.

من امروز به پشتیبانی دیجی کالا تماس گرفتم در مورد گارانتی سلامت و گارانتی 7 روز برگشت طبق توضیحی که به من داد تمامی اجناسی دیجی کالا که این دوگارانتی رو داشته باشن فرقی نمیکنه کدومشون شامل برگشت 7 روزه ( و در حالت VIP سی روزه) هستن و شما میتونید خیلی راحت جنسو برگشت بزنید بجز کالاهای لباس زیر و لوازم آرایشی   هیچی دلیلی هم نیاز نیست برا این کار جنسو پس میگیرن.

بلاخره هر سازمانی که سرویسی ارائه میده نکات مثبت و منفی تو کارشون هست ولی در مورد دیجی کالا اگه بقیه سازمانهای این مملکت نصف دیجی کالا سرویس میدادن الان وضع بازار انقدر افتضاح نبود.

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در 5 دقیقه قبل، spartan3 گفته است :

من امروز به پشتیبانی دیجی کالا تماس گرفتم در مورد گارانتی سلامت و گارانتی 7 روز برگشت طبق توضیحی که به من داد تمامی اجناسی دیجی کالا که این دوگارانتی رو داشته باشن فرقی نمیکنه کدومشون شامل برگشت 7 روزه ( و در حالت VIP سی روزه) هستن و شما میتونید خیلی راحت جنسو برگشت بزنید بجز کالاهای لباس زیر و لوازم آرایشی   هیچی دلیلی هم نیاز نیست برا این کار جنسو پس میگیرن.

بلاخره هر سازمانی که سرویسی ارائه میده نکات مثبت و منفی تو کارشون هست ولی در مورد دیجی کالا اگه بقیه سازمانهای این مملکت نصف دیجی کالا سرویس میدادن الان وضع بازار انقدر افتضاح نبود.

دوست عزیز 

من دلیل این تبلیغ عجیبی که شما و یه کاربر دیگه برای دیجی‌کالا می کنید رو نمی‌دونم. من تحربه‌ی خودم رو گفتم و مطمئنا افراد دیگری هم هستند که تجارب تلخ و شیرین با دیجی‌کالا داشته‌اند.  اما طی ۱۴-۱۵ ماه گذشته دیجی‌کالا یکی از دلایل اصلی افزایش بی‌رویه قیمت‌ها بوده. یادمه اواخر سال ۹۸ برای خرید موبایل به بازار موبایل رفته بودم از هرکس قیمت می‌گرفتم اول می‌رفت تو سایت دیجی‌کالا قیمت چک می‌کرد.  همین دیجی‌کالا در زمان افزایش قیمت دلار روزی چند بار قیمت‌ها رو افزایش می‌داد و بازار رو به هم می‌ریخت. به هر حال برای شما در خرید از دیجی‌کالا آرزوی موفقیت دارم. 

پسند شده توسط 5 کاربر

لینک به ارسال
در 1 دقیقه قبل، Xander گفته است :

دوست عزیز 

من دلیل این تبلیغ عجیبی که شما و یه کاربر دیگه برای دیجی‌کالا می کنید رو نمی‌دونم. من تحربه‌ی خودم رو گفتم و مطمئنا افراد دیگری هم هستند که تجارب تلخ و شیرین با دیجی‌کالا داشته‌اند.  اما طی ۱۴-۱۵ ماه گذشته دیجی‌کالا یکی از دلایل اصلی افزایش بی‌رویه قیمت‌ها بوده. یادمه اواخر سال ۹۸ برای خرید موبایل به بازار موبایل رفته بودم از هرکس قیمت می‌گرفتم اول می‌رفت تو سایت دیجی‌کالا قیمت چک می‌کرد.  همین دیجی‌کالا در زمان افزایش قیمت دلار روزی چند بار قیمت‌ها رو افزایش می‌داد و بازار رو به هم می‌ریخت. به هر حال برای شما در خرید از دیجی‌کالا آرزوی موفقیت دارم. 

تبلیغ نمیکنم اگه روزی ایرادی هم ببینم میام میگم اینجا خوب این صفحه برای همینه دیگه 

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

این فقط سه نمونه ساده 

کویل بوجیکورد دیجی کالا میده 1380 هزینه ارسال هم رایگان الان سایت های دیگه دارن 1500 تا 1450 میفروشن تازه هزینه ارسال هم میگیرن :::P

استارت اورجینال والو 206  قیمت 1050  تو بازار و سایت های دیگه بالای 1250 دارن میفروشن 

کویل ایساکویی ااورجینال تیپ 2  دیجی کالا گذاشته 1590 تو بازار و سایت های بالای 1700 دارن میفروشن 

خوبی دیجی کالا هزینه ارسال رایگان + پس گرفتن کالا هست 

2021-04-04_214122.jpg

2021-04-04_214301.jpg

بخش تجربه خرید - دیجی کالا  صفحه قبل هم از خدمات خوب عالی دیجی کالا بابت بازگشت سریع   مبلغ مرجوعی کمتر از 24 ساعت قرار گرفت به تاریخ همین امروز صبح 

با اختلاف بهترین سایت خرید کالا دیجی کالا هست 

ویرایش شده در توسط starmax
پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در در 1400/01/15, 21:02:12، spartan3 گفته است :

درود

از آنجایی که شما رابطه نزدیکی با دیجیکالا و پشتیبانی آن دارید لطف بفرمایید خسارت 26 میلیون تومانی بنده را نیز پیگیری فرمایید در غیر اینصورت این قبیل پیام های شما صرفا یک تفسیر دارد.

در 23 ساعت قبل، starmax گفته است :

این فقط سه نمونه ساده 

کویل بوجیکورد دیجی کالا میده 1380 هزینه ارسال هم رایگان الان سایت های دیگه دارن 1500 تا 1450 میفروشن تازه هزینه ارسال هم میگیرن :::P

استارت اورجینال والو 206  قیمت 1050  تو بازار و سایت های دیگه بالای 1250 دارن میفروشن 

کویل ایساکویی ااورجینال تیپ 2  دیجی کالا گذاشته 1590 تو بازار و سایت های بالای 1700 دارن میفروشن 

خوبی دیجی کالا هزینه ارسال رایگان + پس گرفتن کالا هست 

2021-04-04_214122.jpg

2021-04-04_214301.jpg

بخش تجربه خرید - دیجی کالا  صفحه قبل هم از خدمات خوب عالی دیجی کالا بابت بازگشت سریع   مبلغ مرجوعی کمتر از 24 ساعت قرار گرفت به تاریخ همین امروز صبح 

با اختلاف بهترین سایت خرید کالا دیجی کالا هست 

درود

نمیدونم شما علاقه وافری به این نام دارید یا از قصد خودتان را دور از جان گول میزنید؟ کویل امروز 1100 در گرانترین نقطه بازار و کم فروشی کسبه در به اصطلاح انبارگردانی بود و سایت های دیگری که گران میدهند و مجدد گارانتی "اصالت و سلامتی" کالا یا به عبارتی فاقد امکان عودت !

o5n0_digik11_thumb.jpg

188p_digik2_thumb.jpg

نمونه دیگر:

7fgg_digik3_thumb.jpg

قیمت لاستیک جفت 2900 ! به عبارتی 5800ت 4 حلقه لاستیک با ارسال  رایگان !

خریداری شده به تاریخ امروز 16/1/1400 به قیمت 5450 با هزینه ارسال مجموع 5500 !

سیصد هزار تومان تفاوت با برچسب ارسال رایگان !

دلیل؟  تعرفه های بسیار سنگین دیجیکالا از عرضه کنندگان و صرفا فکر کردن به جیب خود !

ویرایش شده در توسط Spring
پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال
در 24 دقیقه قبل، Spring گفته است :

درود

از آنجایی که شما رابطه نزدیکی با دیجیکالا و پشتیبانی آن دارید لطف بفرمایید خسارت 26 میلیون تومانی بنده را نیز پیگیری فرمایید در غیر اینصورت این قبیل پیام های شما صرفا یک تفسیر دارد.

درود

نمیدونم شما علاقه وافری به این نام دارید یا از قصد خودتان را دور از جان گول میزنید؟ کویل امروز 1100 در گرانترین نقطه بازار و کم فروشی کسبه در به اصطلاح انبارگردانی بود و سایت های دیگری که گران میدهند و مجدد گارانتی "اصالت و سلامتی" کالا یا به عبارتی فاقد امکان عودت !

o5n0_digik11_thumb.jpg

188p_digik2_thumb.jpg

نمونه دیگر:

7fgg_digik3_thumb.jpg

دلیل؟  تعرفه های بسیار سنگین دیجیکالا از عرضه کنندگان و صرفا فکر کردن به جیب خود !

جناب حرف زدن راحته شما اگه 26 میلیون ضرر میدای اینجا نبودی بیخیال ... باشه باور کردیم :::P خالی نبند  بجز من 3 نفر کاربر دیگه هم همین جا بهتون توضیح دادن راضی بودن مشکلی نداشتن .

راستی راجب کویل هم عکس از هیدی کالا گذاشتی یکم با دقت میخوندی بهتر بود تابلو نشی ( این کویل سایت هیدی کالا بدون لیبل ایسااکو هست و قیمت ارزونتر !!!!   کویل تیپ 2 لیبل ایساکویی بود :grin:  لیبل ایساکویی کویل چه تیپ 2 که بالا گذاشتم چه تیپ 5  قیمتشون حدود 600 تا 500 تومان همیشه بیشتره :-)

هر کالایی ممکنه داخله دیجی کالا گرونتر یا ارزونتر باشه طبیعی هست هر فروشنده ایی یه قیمتی میفروشه  مهم اینه خرید که میکنی با دقت خرید کنی بدونی چی داری میخری ممکنه گرونتر باشه و یا ارزونتر طبیعی هست . 

حالا یکی یه کالایی میخره مشکل داشته باشه فیک باشه هر چی مرجوع نکنه مشکل از خودشه نه دیجی کالا ( دیجی کالا هم صرفا میگه موردی بود پس بدید ) حالا خودت نمیخوای پس بدی مشکل از خودته دیگه

ما هم بار ها بارها برامون فروشنده های دیگر کالایی دیگه فرستادن هم ارزون هم گرون راحت مرجوع کردیم

شما مشکل داشتی خوب خرید نکن این برادر های  محمدی که فامیل ما نیستن بخوایم سودی ببریم چیزی که دیدیم گفتیم . شما هم همینطور 

ما که راضی هستیم هر  کالایی هم که ایراد داشت بدون مشکل مبلغش فوری روز بعدش کمتر از 24 ساعت مرجوع شد تمام:c0137:

مجدد عکس همین  شنبه 41 هزار و 817 هزار مرجوعی رو مجدد گذاشتم  با سند

2021-04-05_212657.jpg

2021-04-04_125523.jpg

ویرایش شده در توسط starmax

لینک به ارسال
در 17 دقیقه قبل، Spring گفته است :

درود

درود

o5n0_digik11_thumb.jpg

188p_digik2_thumb.jpg

نمونه دیگر:

7fgg_digik3_thumb.jpg

شما که از کاربرهای قدیمی هستید برای چی بحث میکنید ؟ حرفهای شما کاملا درسته هرکسی دوست داشت استفاده می‌کنه 

لینک به ارسال

من یه بار یه هدفون 200 تومنی از دیجیکالا خریدم، فیک  و 50 تومنی از آب دراومد.

از اون طرف از بازار موبایل ایران رفتم یه هدفون 200 تومنی خریدم دیدم تو دیجی کالا زده 50 تومن.(به اصرار یکی از آشنایان بود که همون لحظه هدفون خواست و چک نکردم قیمتش رو)

دقت خریدار تو وسط جولان این دزد بازار ها خیلی مهمه.

ویرایش شده در توسط .Meelad.
پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 2 دقیقه قبل، .Meelad. گفته است :

من یه بار یه هدفون 200 تومنی از دیجیکالا خریدم، فیک  و 50 تومنی از آب دراومد.

از اون طرف از بازار موبایل ایران رفتم یه هدفون 200 تومنی خریدم دیدم تو دیجی کالا زده 50 تومن.(به اصرار یکی از آشنایان بود که همون لحظه هدفون خواست.)

دقت خریدار تو وسط جولان این دزد بازار ها خیلی مهمه.

هم جنس خوب داره هم بد .اینکه من میگم حتما حرف من درسته بقیه دروغ میگن اصلا جالب نیست . امروز من کویل ۱۰۰ تومن ارزون تر از دیجی خریدم .همین طور روغن ادینول . ولی  همکارم یکبار  از دیجی پرینتر  خریده بود که انصافا مناسب بود.  ولی در کل به نظرم بیشتر قطعاتش گرونه  

پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری