<t></t>  

1. 1. <t></t>

لطفا وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام نمایید تا بتوانید رای خود را در نظر سنجی ارسال نمایید.

23 ارسال در این موضوع قرار دارد

سلام من تیپ2 مدل 86 دارم ماشینم مشکل استارت گرم داره ولی سرد تک استارت روشنه ولی گرم باید بیشتر نگر دارم و یه 3ثانیه پت پت داره یه 5ساله اینجوره که بعد از تعمیر موتور و تمیز کردن کاتالیزور و تست فشار بنزین و فشار شکن  هنوز پا برجاست که احتمالا سوزنام ضعیف و نشتی داره البته تو دیاگ 3.3 نشون میده ،حالا عوض میکنم با استوک ساژم اصلی تک سوراخ ببینم ایا حل میشه

پسند شده توسط 1 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در در 1399/08/13, 00:29:19، ایمان4950 گفته است :

سلام من تیپ2 مدل 86 دارم ماشینم مشکل استارت گرم داره ولی سرد تک استارت روشنه ولی گرم باید بیشتر نگر دارم و یه 3ثانیه پت پت داره یه 5ساله اینجوره که بعد از تعمیر موتور و تمیز کردن کاتالیزور و تست فشار بنزین و فشار شکن  هنوز پا برجاست که احتمالا سوزنام ضعیف و نشتی داره البته تو دیاگ 3.3 نشون میده ،حالا عوض میکنم با استوک ساژم اصلی تک سوراخ ببینم ایا حل میشه

سلام میدونم از زمان ارسال این موضوع چند ماهی گذشته ولی من این مشکل را داشتم که استارت گرم ماشینم با مکافات روشن میشد. در نهایت و بعد از کلی کلنجار رفتن متوجه شدم مشکل از درب بالای پمپ بنزین بود همون قسمتی که شلنگ ها بهش وصل میشه که ترک داشت و با چسب دوقلو چسبونده بودنش و فقط همون قسمت درب بالای پمپ بنزینو خریدم و دادم عوض کردن و  مثل آب رو آتیش بود و استارت زدن ماشینم اوکی شد. 

پسند شده توسط 4 کاربر

لینک به ارسال
در در 1400/01/07, 22:54:01، Saeedkhl گفته است :

سلام میدونم از زمان ارسال این موضوع چند ماهی گذشته ولی من این مشکل را داشتم که استارت گرم ماشینم با مکافات روشن میشد. در نهایت و بعد از کلی کلنجار رفتن متوجه شدم مشکل از درب بالای پمپ بنزین بود همون قسمتی که شلنگ ها بهش وصل میشه که ترک داشت و با چسب دوقلو چسبونده بودنش و فقط همون قسمت درب بالای پمپ بنزینو خریدم و دادم عوض کردن و  مثل آب رو آتیش بود و استارت زدن ماشینم اوکی شد. 

سلام شما اگر گیج فشار میگذاشتید راحت افت فشار رو متوجه میشدید ،منم نشتی سوزن داشتم که تعویض کردم

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری