206

هرچـه میخواهـد دل تنـگـت بگــو !! (7)

16,536 ارسال در این موضوع قرار دارد

در 36 دقیقه قبل، spartan3 گفته است :

خیلیم خوبه این بنده های خدایی که عقب 206 میشینن گناه دارن بخدا لااقل یه امکان بهشون بدن که بتونن خلاص شن :::P:::P

خداییش جاش که تنگه در هم نمیتونه باز کنه 😁

پسند شده توسط 1 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 41 دقیقه قبل، علی نارین گفته است :

سلام

من یه گیرنده دیجیتال دارم که سیم زرد B رو به برق مستقیم و قرمز رو به سوییچ وصل کردم یه سیم هم داره به نام IR که نفهمیدم برا چیه

حالا هر وقت دستگاه رو با کنترل خاموش میکنم و سوییچ رو میبندم  و ماشین رو خاموش میکنم و دوباره ماشین رو  روشن میکنم  دستگاه هم روشن میشه

دوستان کسی علت رو میدونه؟

سلام

من هم همین مشکل رو دارم، ir  برای چشمی ریموت کنترل تلویزیون هست(گیرنده به سفارش پرونیکس هست)

برای همین، یه دونه کلید گذاشتم که تلویزیون اغلب برقش قطعه مگر لازم باشه که روشن می کنم

شما الان 2 تا ریموت کنترل دارید یا یه دونه؟ با اینترفیس کانال عوض میشه یا خیر؟ (من 2 تا ریموت کنترل دارم ، یکیش برای گیرنده، یکیش برای خخود مولتی مدیا و تلویزیون هم با اینترفیس کانال عوض میکنه)

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

سلام

رو مولتی مدیادکنترل نیست

فقط گیرنده کنترل داره

با اینترفیس کانال عوض نمیشه ایده خوبی دادی شاید تو تنظیمات دسته درست بشه

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 35 دقیقه قبل، علی نارین گفته است :

سلام

رو مولتی مدیادکنترل نیست

فقط گیرنده کنترل داره

با اینترفیس کانال عوض نمیشه ایده خوبی دادی شاید تو تنظیمات دسته درست بشه

یه سری از دکمه ها رو ست کردم کار نکرد 

یه سری دیگه رو فردا امتحان میکنم 

پخش شما اندرویدیه؟

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، علی نارین گفته است :

یه سری از دکمه ها رو ست کردم کار نکرد 

یه سری دیگه رو فردا امتحان میکنم 

پخش شما اندرویدیه؟

خیر

پرونیکس

ویندوز سی ئی هست

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 22 ساعت قبل، zaxmx گفته است :

دوستان 206 تیپ 2 مدل 85 را هفته پیش واشر سر سیلندر عوض کردم و هنوز مقداری آب کم میکنه

و وقتی هم ماشین را خاموش میکنم صدای پس از منبع انبساط میاد

ممکنه درست هوا گیری نشده ؟ به گفته مکانیک تا یک هفته پس از تعویض واشر کم کردن آب طبیعیه و باید

آب را سر ریز کرد آیا این گفته درسته ؟ فعلا هم ماشین ضد یخ نداره چه موقعی باید اضافه کرد ؟؟

ممنون میشم دوستان کمک کنند ...

دوستان ممنون میشم نظرتون را بگید و کمک کنید ...

امروز بعد از حدود 150 کیلومتر رانندگی بعد از خاموش کردن ماشین کاپوت دادم بالا از روی رادیاتور

صدای سوختن آب می یومد مثل صدایی که وقتی آب روی بخاری میریزی و صدای پس پس هم از منبع انبساط می یومد مشکل از چی میشه باشه ؟؟؟

بعد دوستان امروز جایی مطلبی خوندم که اگر اتصال بدنه ماشین درست نباشه ممکنه نوسانات باعث سوختن واشر سر سیلندر بشه ؟!!!!!

206 تیپ دو سیم اتصال به بدنش دقیقا کجاش میشه تا با اسپری ناهید تمیزش کنم ....

لینک به ارسال

سلام دوستان عزیز لطفا سوالات و مطالب تخصصی را در تاپیک مربوط به خودش بپرسید تا اساتید جواب بدن و مطالب ارشیو بشه ممنون:gol:

لینک به ارسال

درود دوستان دور از جونتون یکماهه درگیر یه تصادفم که فردا قرار شده کارشناس بیاد با طرف زیاندیده بریم برای ترسیم کروکی فرضی که بدم بهش بره از بیمه خسارتش رو بگیره

موضوع اینجوری بود که ماشین اول ترمز میزنه بعد زانتیای زیاندیده میخوره بهش و من میخورم به زانتیا که همون موقع اولین ماشین هیچیش نشده بود رفت و من و زانتیا سر اینکه من عقب ماشینش رو درست کنم توافق کردیم و خودشم قبول داشت جلو ماشینش با خودشه و مدارک بهش دادم رفتیم

بعدش دیگه چند روزی جواب نمیداد و نمیومد درست کنم ماشینش رو حالام رفته تامین دلیل کرده 38/500 خسارت براورد شده برا جلو و عقبش

حالا هم میگه تو زدی به من که من خوردم به اون و چندنفر شاهد هم دارم که خودش قبول داشته عقب ماشینش رو فقط من درست کنم

حالا فردا امکانش هست که من برای جلو ماشینش هم مقصر بشم ؟ درصورتی که اینجوری نبوده اصلا و قبل از من زده همچنین چون فاصلش رو با ماشین جلویی رعایت نکرده جلوش خورده

فقط هم من عکسای تصادف رو دارم که فقط هم مال عقب ماشین اون و جلو ماشین منه ماشین اول هم که کلا همون اول رفت و دسترسی بهش نیست

ذهنم درگیرشه ...اگه همشو بندازن گردن من که بیمه سقف مالیش 11 تومنه ...

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

سلام

شما زیر بار نرو  بگو من تو تصادف پشت ماشین  حضور داشتم و اصلا از جلوی ماشین خبر ندارم

بگو ظاهرا تو یه تصادف قبل از من جلوی ماشین حادثه دیده و به توافق رسیده بودن طرف رفته بوده بعد من برخورد کردم

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، Imansia گفته است :

درود دوستان دور از جونتون یکماهه درگیر یه تصادفم که فردا قرار شده کارشناس بیاد با طرف زیاندیده بریم برای ترسیم کروکی فرضی که بدم بهش بره از بیمه خسارتش رو بگیره

موضوع اینجوری بود که ماشین اول ترمز میزنه بعد زانتیای زیاندیده میخوره بهش و من میخورم به زانتیا که همون موقع اولین ماشین هیچیش نشده بود رفت و من و زانتیا سر اینکه من عقب ماشینش رو درست کنم توافق کردیم و خودشم قبول داشت جلو ماشینش با خودشه و مدارک بهش دادم رفتیم

بعدش دیگه چند روزی جواب نمیداد و نمیومد درست کنم ماشینش رو حالام رفته تامین دلیل کرده 38/500 خسارت براورد شده برا جلو و عقبش

حالا هم میگه تو زدی به من که من خوردم به اون و چندنفر شاهد هم دارم که خودش قبول داشته عقب ماشینش رو فقط من درست کنم

حالا فردا امکانش هست که من برای جلو ماشینش هم مقصر بشم ؟ درصورتی که اینجوری نبوده اصلا و قبل از من زده همچنین چون فاصلش رو با ماشین جلویی رعایت نکرده جلوش خورده

فقط هم من عکسای تصادف رو دارم که فقط هم مال عقب ماشین اون و جلو ماشین منه ماشین اول هم که کلا همون اول رفت و دسترسی بهش نیست

ذهنم درگیرشه ...اگه همشو بندازن گردن من که بیمه سقف مالیش 11 تومنه ...

سلام بدترین چیز این ادم های طمع کارن 

همیشه کروکی راهنمایی رانندگی بگیرید تحت هر شرایط حتی خسارت نخورد 

شما هم شاهد جور کن 

به نظرم از وکیل و کارشناس و قاضی اونجا راهنمایی بگیر و اصلا زیر بار نرو

من مشابه همین خسارت خورد بهم 

هر کی خسارت جلوییش رو باید میداد افسر گفت

خوشبختانه جلویی چیزییش نشد اما من سال 93 حدود 2 جلوی خود ماشینم شد 

کسی ک ب من زد 250 هزار صافکاریش شد :grin:عقب ماشینم 4-6 تومن شد ک بیمه اش باکلی اذیت 80 درصدشو داد

راستس از افسر و صحنه حادثه و صحبت هایی ک میشه فیلم بگییرید صدا قبول نیست اون ک رفت هم باید فیلم گرفت ک چیزی نشده

رضایت ها و ... همرو فیلم و مکتوب موتور ک کلا رسمی باید رضایت و کروکی و بگیرید خیلی بد شده شرایط 

پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری