206

هرچـه میخواهـد دل تنـگـت بگــو !! (7)

16,536 ارسال در این موضوع قرار دارد

با سلام

دوستان کسی تونسته با واسکازین ، زوزه دنده 4 توی سرعت 60 تا 70 رو کم کنه؟

من پارسال روی 26000 تا بخاطر تعویض کاسه نمد ، واسکازین فابریک رو با لیکومولی 75w80 عوض کردم .

اوایل خوب بود اما الان 10 تا رفتم بنظر دنده 4 توی 60 تا 70 تا زوزه افتاده

بنظرتون بدتر میشه؟ نیاز نیست واسکازین رو با یچیز بهتری مثل الف GL5 عوض کنم؟ مشکلی توی تعویض دنده ندارم ولی نگرانم زوزه بیشتر بشه و به سرعت 80 تا 90 برسه که دیگه روی اعصاب میره 

البته دوستان میگن توی این سرعت زوزه  گیربکس 206 طبیعیه ولی من یکم به واسکازین شک کردم .

ویرایش شده در توسط srp
اصلاح
پسند شده توسط 1 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 10 دقیقه قبل، srp گفته است :

با سلام

دوستان کسی تونسته با واسکازین ، زوزه دنده 4 توی سرعت 60 تا 70 رو کم کنه؟

من پارسال روی 26000 تا بخاطر تعویض کاسه نمد ، واسکازین فابریک رو با لیکومولی 75w80 عوض کردم .

اوایل خوب بود اما الان 10 تا رفتم بنظر دنده 4 توی 60 تا 70 تا زوزه افتاده

بنظرتون بدتر میشه؟ نیاز نیست واسکازین رو با یچیز بهتری مثل الف GL5 عوض کنم؟ مشکلی توی تعویض دنده ندارم ولی نگرانم زوزه بیشتر بشه و به سرعت 80 تا 90 برسه که دیگه روی اعصاب میره 

البته دوستان میگن توی این سرعت زوزه  گیربکس 206 طبیعیه ولی من یکم به واسکازین شک کردم .

من پارسال سر همین زوزه گیربکس روغن گیربکس خودرو توتال مدل Gear 8 حجم 2 لیتر ریختم اولش خیلی تاثیر نداشت اما بعد از گذشت 1 سال از استفاده صدا کمتر شده البته هنوزم هست ولی خیلی قابل تحمل تره

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در 19 دقیقه قبل، spartan3 گفته است :

من پارسال سر همین زوزه گیربکس روغن گیربکس خودرو توتال مدل Gear 8 حجم 2 لیتر ریختم اولش خیلی تاثیر نداشت اما بعد از گذشت 1 سال از استفاده صدا کمتر شده البته هنوزم هست ولی خیلی قابل تحمل تره

ممنون ، کارکرد ماشین شما چقدره؟  شما هم رو دنده 4 و سرعت 60   70 زوزه داشتین؟

توتال اصلش پیدا میشه؟ 

روغن الف هم میگن خوبه

توی سرما دنده 1 خوب جا میره؟

ویرایش شده در توسط srp

لینک به ارسال
در 7 دقیقه قبل، srp گفته است :

توتال اصلش پیدا میشه؟  توی سرما دنده 1 خوب جا میره؟

الان 110K ولی پارسال رو 100K عوض کردم گیربکس MA5 بله زوزه شدید تو همین سرعتا البته تو دنده 5 هم بود این زوزه با افزایش سرعت به 120 بیشترم میشد

من این مدلو خریدم https://www.digikala.com/product/dkp-284586 بنظرم اصل بود الان متاسفانه اطلاعی ندارم

مشکلی با دنده 1 تو سرما نداشتم ولی فکر میکنم بعد از تعویض روغن یه مقداری رونتر شده مطمعن نیستم ولی هنوزم بعضی موقعها تو معکوس 2 به 1 دنده خوب جا نمیره 

ویرایش شده در توسط spartan3
پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 37 دقیقه قبل، srp گفته است :

توتال اصلش پیدا میشه؟ 

روغن الف هم میگن خوبه

توی سرما دنده 1 خوب جا میره؟

سلام . واسکازین الف تهیه کنید عالیه . توتال پیدا میشه اما تاریخش قدیمه. دنده ها نرم تر تعویض میشه اما اگه مشکل از گیربکس باشه انتظار معجزه نداشته باشید . تو دیجی هم میتونید نظرات بخونید .  با واسکازین های دیگه  مشکل تعویض دنده یک تو سرما و دنده عقب نداشتم اما بعد تعویض قشنگ تغییر حس کردم 

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، وحید ۱۹۸۰ گفته است :

سلام . واسکازین الف تهیه کنید عالیه . توتال پیدا میشه اما تاریخش قدیمه. دنده ها نرم تر تعویض میشه اما اگه مشکل از گیربکس باشه انتظار معجزه نداشته باشید . تو دیجی هم میتونید نظرات بخونید .  با واسکازین های دیگه  مشکل تعویض دنده یک تو سرما و دنده عقب نداشتم اما بعد تعویض قشنگ تغییر حس کردم 

الف اصلی رو از نمایندگی ها میشه تهیه کرد؟

مشکل تعویض دنده ندارم 

فقط نگرانم که نکنه لیکومولی به مرور زمان داره زوزه اضافه میکنه تو گیربکس ! چون قبلا توی 60 70 تا زوزه نداشت 

شایدم طبیعیه بعد 30  40 تا کارکرد گیربکس 206 تو دنده 4 زوزه میوفته:sad:

شاید حداقل با یه واسکازین خوب بدتر نشه و در همین حد قابل قبوله

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

سلام دوستان 

روغن هیدرولیک فرمان چه پیشنهادی دارید 

اکثر هیدرولیک کارها کاسپین پیشنهاد میدن 

خواستم ببینم نظر دوستان چیه 

لینک به ارسال
در 19 دقیقه قبل، nasirmalakooti گفته است :

سلام دوستان 

روغن هیدرولیک فرمان چه پیشنهادی دارید 

اکثر هیدرولیک کارها کاسپین پیشنهاد میدن 

خواستم ببینم نظر دوستان چیه 

سلام دوست عزیز

تو راهنمای  ماشین نوشته سطح کیفی  دکسرون ۲ باشه

و من بهران یک لیتری گرفتم حدود ۸۰

اون کاسپینها که عشق هیدرولیک کارها هست بعید میدونم  این سطح کیفی باشه وقیمتش حدود ۳۰ یا ۴۰ تومنه

حالا شما هر برندی خواستی بگیری نسبت به بودجه حتما دکسرون ۲ باشه

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال

خدا نصیب هیچ کی نکنه یکی از همکارا تو عید کرونا میگیره جویای حالش بودیم میگفت هزینه بستری شبی 6 م تو یکی از بیمارستانای خصوصی  واقعن قوز بالا قوزه این بیماری مخصوصن با این پیک شدید جدید کرونا بشدت باید مراقب بود:sad:

لینک به ارسال

کسی که رفت icu روی 200 میلیون تومان باید فکر کنه هزینه اتاق شبی 6 تومان است داروهای کرونا بسته به شدت بیماری خیلی بالا هست تزریق ای وی جی و ردمیسیر 2میلیون تومان می شود داروهای دیگر بماند 2نفر از اشناهای ما به بیمارستان رفتند هر دو حدودا 200میلیون خرج کردند تا زنده برگشتند  

حالا این مطلب را نوشتم شاید خیلی ها بترسند و نگران شوند اما من خدمت همه باید بگم کرونا این قدر ترسناک نیست تمام کسانی که وارد مراحل خطرناک کرونا می شوند کسانی هستند که روزهای اولی ابتلا به کرونا را جدی نمی گیرند اگر کرونا در چند روز اول ابتلا تحت کنترل نباشد عاقبتی جز درگیری ریه نخواهد داشت وقتی ریه درگیر شد درمان کرونا سخت می شود 

با احساس علایم سریعا به پزشک مراجعه کنید و شروع به مصرف چرک خشک کن داکسی سیکلین کنید تنها داروی اولیه کنترل کرونا فقط فقط چرک خشک کن ها هستند اگر کسی در مصرف چرک خشک کن ها تعلل کند در عرض چند روز شاهد پیشرفت کرونا و درگیری ریه خواهد بود درگیری ریه هم یعنی تنگی نفس و تنگی نفس هم یعنی نیاز شدید به اکسیژن و ای سی یو و بعدش هم خدا داند چه شود اما اگر در اوایل ابتلا به کرونا سریعا چرک خشکن مصرف کنیم به احتمال خیلی زیاد از درگیری ریه جلوگیری می شود 

پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری