183 ارسال در این موضوع قرار دارد

salam.gif

آیا کسی میتونه توضیح بده که وظیفه و طرز کار رزوناتور دقیقا چیه و چطوریه؟

v8 89

لطفا مباحث را در بخش و تاپیک مربوطه مطرح نمایید

به هر حال:رزوناتور یا منبع صدا گیر قبل از هواکش نصب میشه و جلوی صدای بم موتور ناشی از مکش رو میگیره

پسند شده توسط 1 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

باعرض سلام خدمت دوستان

این پدال رو کی داره وقیمتش چنده

لینک به ارسال

سلام خدمت دوستان

این پدالی که میگید دقیقا چیه؟؟؟

لینک به ارسال
سلام خدمت دوستان

پدل 5 سیم یه پدال هست که تفاوتش با این پدال معمولی که رو 206 شما هست ( 4 سیم ) این هست که یه سیم بیشتر داره ..

کلا به درد اون کپ اولیه 206 شما میخوره و باعث میشه ماشین شما پدال گازش خیلی تیزتر باشه و مثلا اون دنده یک که ههمه 206 های اتومات جون نداره با پدال 5 سیم خیلی بهتر میشه hi.gif

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
سلام خدمت دوستان

پدل 5 سیم یه پدال هست که تفاوتش با این پدال معمولی که رو 206 شما هست ( 4 سیم ) این هست که یه سیم بیشتر داره ..

کلا به درد اون کپ اولیه 206 شما میخوره و باعث میشه ماشین شما پدال گازش خیلی تیزتر باشه و مثلا اون دنده یک که ههمه 206 های اتومات جون نداره با پدال 5 سیم خیلی بهتر میشه hi.gif

سلام

ماشين من تيپ 5 سه روزه تحويل گرفتم. با اين پدال 5 سيمه آشنا نيستم. ولي احساس ميكنم وقتي كولر روشنه يا اول سربالايي كه ميخوام حركت كنم هرچي گاز ميدم راه نميوفته، چندبار زير پام خاموش شد. گاز رو بايد چندبار فشار بدم تا دور موتور بره بالا تا با قدرت حركت كنه، يه جورايي انگار تاخير داره، حالا اگه 5 سيمه بشه به نظر شما اين مشكل حل ميشه؟

لینک به ارسال

سلام یه نرم افزار هست نصب میشه رو ای سی یو میگن تاثیر میزاره قیمتم 20 ت هست که اصلا توصیه نمیکنند...

میتونی از پدال 5 سیم استفاده کنی که اون کپ اولیه ماشین رو میگیره و ماشین خیلی تیز تر میشه والا تیپ 2 که موتور tu3 داره با پدال 5 سیم قدرت بیشتری داره پدال 5 سیم هم یه سری توضیحات در موردش بهت بدم

1- نصبش کار 5 دقیقه هست و خودتون میتونید نصب کنید

2- دو نمونه پدا 5 سیم داریم یکی این که لیمیتر رو ساپورت میکنه اگه نمیدونی لیمیتر چیه یه کم جستجو کن یه نمنه هم هست که لیمیتر ساپوت نمیکنه و جنش اصلش هم ساخت بوش المان هست سوالی داشتی رفیق درر خدمتیم

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
سلام یه نرم افزار هست نصب میشه رو ای سی یو میگن تاثیر میزاره قیمتم 20 ت هست که اصلا توصیه نمیکنند...

میتونی از پدال 5 سیم استفاده کنی که اون کپ اولیه ماشین رو میگیره و ماشین خیلی تیز تر میشه والا تیپ 2 که موتور tu3 داره با پدال 5 سیم قدرت بیشتری داره پدال 5 سیم هم یه سری توضیحات در موردش بهت بدم

1- نصبش کار 5 دقیقه هست و خودتون میتونید نصب کنید

2- دو نمونه پدا 5 سیم داریم یکی این که لیمیتر رو ساپورت میکنه اگه نمیدونی لیمیتر چیه یه کم جستجو کن یه نمنه هم هست که لیمیتر ساپوت نمیکنه و جنش اصلش هم ساخت بوش المان هست سوالی داشتی رفیق درر خدمتیم

دمت گرم آقا. مرسي از پيغامت. فعلاً‌ آمپرش هم يه كم بالا واي ميسته بايد ببرمش نمايندگي، اگه همچنان اين مشكل وجود داشت مزاحمت ميشم.

لینک به ارسال

با سلام:من اهواز زندگی میکنم و مشتاق شدم بگم از تهران واسم پدال 5سیمه بفرستن تا شاید تاخیره این tipe 6 ما برطرف بشه و حتما خودم باید نصب کنم چون اینخا نمیدونن چیه. چندتا سوال: 1-این قطعه انتهای دیگه نداره که به ECU یا جای دیگه وصل شه؟ 2-من که الان کروز دارم واسه کروزم اختلالی پیش نمیاد؟ ممنون میشم دوستی پاسخ من و بده

لینک به ارسال
با سلام:من اهواز زندگی میکنم و مشتاق شدم بگم از تهران واسم پدال 5سیمه بفرستن تا شاید تاخیره این tipe 6 ما برطرف بشه و حتما خودم باید نصب کنم چون اینخا نمیدونن چیه. چندتا سوال: 1-این قطعه انتهای دیگه نداره که به ECU یا جای دیگه وصل شه؟ 2-من که الان کروز دارم واسه کروزم اختلالی پیش نمیاد؟ ممنون میشم دوستی پاسخ من و بده

سلام دوست من

داداش نصبش کار 5 دقیقه هست و خودت نصب کنی بهتره بیشتر اشنا میشی و کلا از همه لحاظ خوبه

در مورد نصب توضیح بدم جواب سوالتو میگیری

خلاصه میکنم ... اول بهتره باطری رو سرشو بکنی بعد سوکت سر پدال فعلی رو در بیاری و 3-4 تا پیچ داره اینا رو باز میکنی و پدال جدید 5 سیم رو میزاری جای اون قبلی و پیچ ها رو میبندی و سوکت رو جا میزنی کلش هم هست فقط یه سوکت در میاد یکی دیگه میره جاش همین نیاز به فعالسازی و ... هم نیست حالا اگه پدال 5 سیم لیمیتر دار بخری میتونی از سوکت سیم 5 برای لیمیتر استفاده کنی اگه نه هم که نه و تو کروز هم دخالتی نداره چون معقوله ای جداست

سوالی بود در خدمتیم

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

سلام دوست من

داداش نصبش کار 5 دقیقه هست و خودت نصب کنی بهتره بیشتر اشنا میشی و کلا از همه لحاظ خوبه

در مورد نصب توضیح بدم جواب سوالتو میگیری

خلاصه میکنم ... اول بهتره باطری رو سرشو بکنی بعد سوکت سر پدال فعلی رو در بیاری و 3-4 تا پیچ داره اینا رو باز میکنی و پدال جدید 5 سیم رو میزاری جای اون قبلی و پیچ ها رو میبندی و سوکت رو جا میزنی کلش هم هست فقط یه سوکت در میاد یکی دیگه میره جاش همین نیاز به فعالسازی و ... هم نیست حالا اگه پدال 5 سیم لیمیتر دار بخری میتونی از سوکت سیم 5 برای لیمیتر استفاده کنی اگه نه هم که نه و تو کروز هم دخالتی نداره چون معقوله ای جداست

سوالی بود در خدمتیم

سپاس فراوان از شما دوست گرامی

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری