6,424 ارسال در این موضوع قرار دارد

در در 1398/05/22, 20:59:19، ..amir گفته است :

برای بنده قبل از آپدیت بصورت نرمال در دور موتور ۲۳۰۰ دنده تعویض میشد الان هم به همین ترتیب هست اما بعد از سرپایینی شدید دیگه در ۳۰۰۰ تعویض میکنه. گاهی سریع برمیگرده و گاهی تا ۱ساعت به همین ترتیب هست.

با آقای امامی صحبت کردم گفت بیا دانگرید کنم.

برای آپدیت گیربکس پیش اون آقایی که پایین‌تر از آقای امامی رفتم، به آقای امامی نشون دادم گفت آخرین ورژن آپدیت شده. 

اگر برای خنک کاری تفاوتی در بین آپدیت‌ها وجود نداشته باشه، نرم افزاری اولیه بسیار عالی و هوشمندتر بود.!!

مال من هم این مشکل رو داره

البته ماشین من تیپ 4 مدل 81 هست؛ هیچ چیزی هم تا بحال اپدیت نشده

معمولا توی سربالایی شدید یا سرازیری شدید این اتفاق میافته. (ماشن من بعد سربالایی که روی 5000 عوض میکنه!!!!)

اگه چیزای دیگه اوکی هست و فقط این مشکل اذیتتون میکنه؛ راه راحتش اینکه یکبار توقف کنید؛ دنده رو خلاص کنید و دوباره بزارید توی درایو

ماشین من با این روش درست میشه

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

وقت‌بخیر

باتوجه با آپدیت آفلاینی که با دیاگ ایرانی حدوداً پارسال برام انجام داده بودن و اصلاً راضی نبودم و اکثراً با سرگاز دنده رو دور موتور ۳ عوض میشد حتی در زمین هموار!

با آپدیتی که هفته پیش انجام دادم با pps  یا شبیهش بود که فکر کنم آنلاین هم انجام میداد وآپدیت رسمی پژو بود(تاریخ ساخت خودرو گویا داخل سایت پژو وارد کرد و دانلود کرد) برای زیمنس کلاً کارکرد گیربکس عالی شد و بسیار هوشمند شد و سرگاز و اکثر مواقع حتی در شیب‌های ملایم رو دور موتور بین ۲.۲ تا ۲.۵ دنده عوض میشه و تطابق‌پذیری در حد چند ثانیه و خیلی سریع انجام میشه. 

دوستانی که کامپیوتر گیربگس زیمنس هست یا آپدیت نکنن یا اگر هم اطلاع ندارن و خودرو دسته دوم خریداری کردن فقط آپدیت رسمی باpps یا دستگاه‌های بروزتر آنلاین انجام بدن.

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال

ارسال شده در (ویرایش شده)

در 27 دقیقه قبل، ..amir گفته است :

وقت‌بخیر

باتوجه با آپدیت آفلاینی که با دیاگ ایرانی حدوداً پارسال برام انجام داده بودن و اصلاً راضی نبودم و اکثراً با سرگاز دنده رو دور موتور ۳ عوض میشد حتی در زمین هموار!

با آپدیتی که هفته پیش انجام دادم با pps  یا شبیهش بود که فکر کنم آنلاین هم انجام میداد وآپدیت رسمی پژو بود(تاریخ ساخت خودرو گویا داخل سایت پژو وارد کرد و دانلود کرد) برای زیمنس کلاً کارکرد گیربکس عالی شد و بسیار هوشمند شد و سرگاز و اکثر مواقع حتی در شیب‌های ملایم رو دور موتور بین ۲.۲ تا ۲.۵ دنده عوض میشه و تطابق‌پذیری در حد چند ثانیه و خیلی سریع انجام میشه. 

دوستانی که کامپیوتر گیربگس زیمنس هست یا آپدیت نکنن یا اگر هم اطلاع ندارن و خودرو دسته دوم خریداری کردن فقط آپدیت رسمی باpps یا دستگاه‌های بروزتر آنلاین انجام بدن.

سلام

اقا امیر اپدیت انلان پژو را قدیم نمایندگی یادگار امام انجام میداد چون لپ تاپ داشت وبه سایت پژو متصل میشد اما دیگه بخاطر تحریمات و...چند سال هست که دیگه اپدیت جدید نمی کنن نسخه قدیمی هست برای شما هم افلاین نسخه قدیمی اپدیت شده 

چون اخرین ورژن 2403بود و دیگه بعدش افلاین شد 

شما مطمئنی انلاین بود ؟

ایا ECUموتور هم اپدیت کردید؟

ویرایش شده در توسط Armin Cadilac
پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در 11 دقیقه قبل، Armin Cadilac گفته است :

سلام

اقا امیر اپدیت انلان پژو را قدیم نمایندگی یادگار امام انجام میداد چون لپ تاپ داشت وبه سایت پژو متصل میشد اما دیگه بخاطر تحریمات و...چند سال هست که دیگه اپدیت جدید نمی کنن نسخه قدیمی هست برای شما هم افلاین نسخه قدیمی اپدیت شده 

چون اخرین ورژن 2403بود و دیگه بعدش افلاین شد 

شما مطمئنی انلاین بود ؟

ایا ECUموتور هم اپدیت کردید؟

وقت‌بخیر

بلی اطلاع دارم که سال‌هاست برای زیمنس آپدیتی نیامده. منظور بنده از آپدیت این بود که از رو سایت دریافت کرد و بعد رو ایسیو گیربکس دانلود کرد.

ECU &BSM قبلاً آپدیت کرده بودم

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، ..amir گفته است :

وقت‌بخیر

بلی اطلاع دارم که سال‌هاست برای زیمنس آپدیتی نیامده. منظور بنده از آپدیت این بود که از رو سایت دریافت کرد و بعد رو ایسیو گیربکس دانلود کرد.

ECU &BSM قبلاً آپدیت کرده بودم

احتمالا دامپش رو نداشته، دانلود کرده بعد به روز رسانی کرده. خیلی جاها دامپ های مختلف رو دارن و انجام میدن.

لینک به ارسال

ارسال شده در (ویرایش شده)

در ۱ ساعت قبل، endwaiter گفته است :

احتمالا دامپش رو نداشته، دانلود کرده بعد به روز رسانی کرده. خیلی جاها دامپ های مختلف رو دارن و انجام میدن.

دقیقا چیزی که آقای امامی بعد نصب و تست رانندگی به بنده گفت: برنامه رسمی پژو هست و دیگه جایی آپدیت نکن، چون برنامه غیر رسمی نصب میکنن..

ویرایش شده در توسط ..amir
پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

سلام دوستان

من 206 اس دی اتومات مدل 90 دارم . کارکرد ماشین هم 30 هزارتا واقعی ( بیشتر خوابیده بوده )

درمجموع از وضعیت گیربکس راضی هستم ولی دوتا ایراد بزرگ داره :

1- تقه شدید موقعی که دنده درحالت R قرار میگیره

2- گاها ( خیلی خیلی کم پیش میاد ) تقه شدید از دنده 2 به 3

از 2-3 تا مکانیک که تخصصشون گیربکس اتومات بوده سوال کردم بهم گفته این مشکلات تو گیربکس AL4 این ماشین یه چیز خیلی عادی و رایجه و تنها راه حلش اینه باهاش بسازی .

ایا شما هم این مشکلات رو با ماشینتون دارین ؟

لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، ..amir گفته است :

دقیقا چیزی که آقای امامی بعد نصب و تست رانندگی به بنده گفت: برنامه رسمی پژو هست و دیگه جایی آپدیت نکن، چون برنامه غیر رسمی نصب میکنن..

اگر پیش ایشون انجام دادی و خودش این رو گفته، پس حرفش رو گوش کن.

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

سلام  دوستان  مباحث زیادی درمورد مشکلات تقه زدن گیربکس مطرح شده  من به  تازگی بعلت بوجود آمدن این مشکل  بردمش پیش تعمیر گاه متخصص مشکل رو توضیح دادم برآورد کرد بین یک تا چهار میلیون  خرج داره  تصمیم گرفتم خودم بلوک گیربکس رو باز کنم بعد از باز کردن بلوک ساعتی هر دو شیر برقی رو باز کردم  و باولتاژ ۱۲ ولت شیر رو تست کردم هردو به خوبی کار میکردند همه جور تستی روی اونها انجام دادم تا بالاخره فهمیدم یکی از شیرها گیر داره وبا تاخیر مسیر روغن رو باز میکنه با اسپری Oks نازلش رو شستشو داده این عیب هم برطرف شد پس از مونتاژ قطعات واتمام کار باورتون نمیشه ماشینم تا بحال به این خوبی نبوده  وتا بحال ارور نداده حتی روغنش هم فعلا عوض نکردم  به نظرم مکانیکها این ریسک رونمیکنن که شیر تعمیری رو مجددا  نصب کنن  والا شاید اکثر موارد با یه شستشوی ساده مشکل حل بشه  برای بازو بست بلوک اگر کسی مشکلی داشت میتونم کمکش کنم البه من توصیه ای به باز کردن بلوک توسط خودتون ندارم من چون کارخودم فنی هست جرات کردم واین کار رو انجام دادم   .نوری۰۹۱۹۲۴۱۷۲۰۸

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

با سلام

ممنون میشم از دوستان اگر بتونن من رو راهنمایی کنن. ماشین من 207 اتومات مدل 97 هست. مشکلی که برام پیش اومده این هست که از چند ماه پیش ماشین مواقعی که میخواستم استارت بزنم و موتور کاملا سرد بود از همون قبل استارت زدن میرفت تو حالت اضطرار (چراغش روشن میشد)و با روشن و خاموش کردن درست میشد. تا الان 4 بار به نمایندگی تخصصی گیربکس ایران خودرو مراجعه کردم و بعد از انجام کارهایی مثل تعویض شیربرقی و کالیبره کردن دیتکتور و آپدیت و ... هنوز مشکل پابرجاست و خودشون هم نمیدونن چیکار باید بکنن. البته بعد از تعویض شیر برقی این ارور کمتر شده (قبلا روزی 1 بار بود اما الان هفته ای 1 بار شده). 

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری