بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

hmdknight

زمان ثبت جریمه

<t></t>  

1. 1. <t></t>

لطفا وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام نمایید تا بتوانید رای خود را در نظر سنجی ارسال نمایید.

19 ارسال در این موضوع قرار دارد

داداش جان شما برید حال کنید

داستان منو بشنوید واقعا دق میکنید

قضیه اینه که یه بار من جوگیر شدم جلو مامورا یه دریفت حسابی زدم...هرچی مامور بود افتاد دنبالم داشتم در میرفتم از شانس یه پیرمرد تازه راننده شروع کرد مثه تریلی سرته کردن...خلاصه پلیسا ریختن سرم گرفتن رفت ماشین پارکینگ....بعد رفتم برگ عدم خلافی بگیرم...اوه...جریمه ای که 2ماه فرصت داشته...و من 25 روز قبل از اتمام 2 ماه پرداخت کردم 2برابر شده

یعنی یه جریمه 100ت شدم این ماه..5 ماه بعد ریختم حساب...25 روز دیگه وقت داشتم از 60 روز فرصت...اما به خاطر اشتباه سربازی که پشت کامپیوتر تاریخ برج رو یه ماه اشتباه تایپ کرده بود نسبت به تاریخی که توو برگ جریمه.س جریمه م 2برابر شده بود....پس همیشه چک کنید که جریمه تون بر اساس اشتباه کامپیوتری سربازا 2 برابر نشه

حالا من توو کلی مکافاتم...چن ماه گذشته مدارک ماشینم پیش پلیسه هنوزم جریمه مو درست نکردن

یعنی هم 100تومنم رفته....هم 100تومن جریمه م شده 200تومن....یعنی این عوضیای لعنتی 300ت مفت خوردن...همینکارارو میکنن همه از این ملت متنفرن...لعنت به همشون

دوما هر برگ جریمه نهایاتا تا7روز آینده ثبت میشه(برگ جریمه که پلیس بده به دستت) پس 100درصد باید پولشو بدی

سوما : فرصت هر برگ جریمه خودش پشتش نوشته = 60 روز است = 100000000000000000000000000درصد مطمئنم

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

جریمه های تسلیمی 100% ثبت می شه در این شکی نیست

ولی بقیشون بستگی داره ممکنه ثبت بشه ممکنه نشه

لینک به ارسال

من که تو اتوبان داشتم میرفتم به خاطر کمربند بغلیم جریمه شدم کلیم بهش نق زدم پیش خودم گفتم حتما ثبت کرده...

ولی بعد 10 ماه هنوز خبری نشده حالا موضوع چی بوده....

لینک به ارسال

قضیه اینه که یه بار من جوگیر شدم جلو مامورا یه دریفت حسابی زدم...هرچی مامور بود افتاد دنبالم داشتم در میرفتم از شانس یه پیرمرد تازه راننده شروع کرد مثه تریلی سرته کردن...خلاصه پلیسا ریختن سرم گرفتن رفت ماشین پارکینگ....بعد رفتم برگ عدم خلافی بگیرم...اوه...جریمه ای که 2ماه فرصت داشته...و من 25 روز قبل از اتمام 2 ماه پرداخت کردم 2برابر شده

یعنی یه جریمه 100ت شدم این ماه..5 ماه بعد ریختم حساب...25 روز دیگه وقت داشتم از 60 روز فرصت...اما به خاطر اشتباه سربازی که پشت کامپیوتر تاریخ برج رو یه ماه اشتباه تایپ کرده بود نسبت به تاریخی که توو برگ جریمه.س جریمه م 2برابر شده بود....پس همیشه چک کنید که جریمه تون بر اساس اشتباه کامپیوتری سربازا 2 برابر نشه

حالا من توو کلی مکافاتم...چن ماه گذشته مدارک ماشینم پیش پلیسه هنوزم جریمه مو درست نکردن

یعنی هم 100تومنم رفته....هم 100تومن جریمه م شده 200تومن....یعنی این عوضیای لعنتی 300ت مفت خوردن...همینکارارو میکنن همه از این ملت متنفرن...لعنت به همشون

دوما هر برگ جریمه نهایاتا تا7روز آینده ثبت میشه(برگ جریمه که پلیس بده به دستت) پس 100درصد باید پولشو بدی

سوما : فرصت هر برگ جریمه خودش پشتش نوشته = 60 روز است = 100000000000000000000000000درصد مطمئنم

من بالاخره باید این دریفت رو یاد بگیرم. امیدوارم مشکلت حل بشه دوست عزیز

اینکه جریمه تسلیمی بعد از 60 روز دو برابر می شه رو من هم شک ندارم و جدیدا اگه اعتراض هم بکنی برای جریمه تسلیمی همون دوبرابر می مونه.

اما چون تقریبا یک ماه از جریمه شدنم می گذره و sms هم تا 2 هفته بعد از جریمه شدنم رو نشون می ده و هنوز ثبت نشده، برای لحظاتی کوتاه داشتم خوشحال می شدم.

لینک به ارسال

اقا داستانت عین فیلم سینمایی بود 104.gif104.gif"><a href=http://ir206.net/images/smilies/104.gif' alt='URL>'>ولی خدایشش هر وقت میخوای یه حرکت قشنگ یا یه سرعتی چیزی بری یا این راننده های بی خودی پیدا میشن یا این مامورین همیشه در صحنه سریعم میگن پارکینگ تمام

لینک به ارسال

سلام

الان چطوری با sms میشه چک کرد خلافیرو ؟ شمارشو لطف کنید ؟ بعد باید چی بزنم که بیاد :thumbsup:

لینک به ارسال

برو سايت پليس راهور ته صفحه زده استعلام خلافي به ريز هست

Sent from my HUAWEI U8950-1 using Tapatalk

لینک به ارسال

سلام

الان چطوری با sms میشه چک کرد خلافیرو ؟ شمارشو لطف کنید ؟ بعد باید چی بزنم که بیاد :thumbsup:

346416_830.jpg13 ... 16_830.jpg"><a href=http://cdn.asriran.com/files/fa/news/1393/1/29/346416_830.jpg' alt='URL>'>

لینک به ارسال

سلام

سلام،

شماره VIN یا همون شمارهIR که تو کارت خودرو هست رو به 1101202020 اس ام اس کنین. خلافی تا روزی که تو سامانه ثبت شده میاد که معمولا تاریخ تا یک هفته قبل از اس ام اس هست.

لینک به ارسال