2,526 ارسال در این موضوع قرار دارد

در در 1399/10/22, 22:22:42، ali hoseyni گفته است :

دست آقا حمید گل درد نکند. واقعا انسان با مرام و آقایی است. همیشه پاینده باشد.

سلام وقت بخیر شماره آقا حمید چنده میخوام خرید کنم ممنون

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ارسال شده در (ویرایش شده)

باعرض سلام.

بنده مدتی است که در سرعت های 70/80 کیلومتر وقتی کلاچ میگیرم، احساس میکنم فرمان به سمت راننده کشیده میشود. به نظر شما مشکل از جلو بندی است یا دسته موتوری چیزی خراب شده است ؟

ویرایش شده در توسط Ham!D

لینک به ارسال
در در 1399/11/22, 21:40:00، Ham!D گفته است :

باعرض سلام.

بنده مدتی است که در سرعت های 70/80 کیلومتر وقتی کلاچ میگیرم، احساس میکنم فرمان به سمت راننده کشیده میشود. به نظر شما مشکل از جلو بندی است یا دسته موتوری چیزی خراب شده است ؟

آقا منم یه مشکلی تقریبا مشابه این دارم هنوز حل نشده. موقعی که پامو از رو گاز برمیدارم ماشین به سمت شاگرد کشیده میشه. جلوبندی کلا نو شده میزون فرمون هم چند بار زدم. امیدوارم یکی پیدا بشه بتونه راهنمایی کنه

لینک به ارسال

سلام منم مشکل کشیدن فرمون ب سمت راست رو دارم جلو بندی هم تعمیر و تعویض شده بازم مشکل پابرجاست

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، Mehrdad Kalantari گفته است :

سلام منم مشکل کشیدن فرمون ب سمت راست رو دارم جلو بندی هم تعمیر و تعویض شده بازم مشکل پابرجاست

در 3 ساعت قبل، Mehrdad Kalantari گفته است :

در در 1399/11/22, 18:10:00، Ham!D گفته است :

باعرض سلام.

دسته موتور هارو چک کنید نه فقط پارگی بلکه کاپوت رو بزنید بالا و از یه کمک بخواین براتون نیم کلاچ کنه با موتور روشن و حرکات موتور رو ببینید نباید شل و ول باشه. 

و اینکه مشکلات کشیدن معمولا به خاطر طبق یا بوش طبق هست بعد سیبک، حتی کمک. باید اینارو چک کنید و بعد از سلامت اینها باید میزون فمون بزنید

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال

سلام دوستان 

یه سوال خدمت اساتید کسی تجربه ای داره که بگه بوش طبقها صدا بدن هر دو خراب میشن یا معمولا بوش طبق وسطی بیشتر خراب میشه چون فشار بیشتری روشه من میخوام بوشهارو عوض کنم میخوام بدونم کدومشون خراب هست شاید اولی خراب نباشه فقط وسطی خراب شده باشه چون نه ماه پیش جفتشو عوض کرده بودم 

لینک به ارسال
در 44 دقیقه قبل، nestle گفته است :

سلام دوستان 

یه سوال خدمت اساتید کسی تجربه ای داره که بگه بوش طبقها صدا بدن هر دو خراب میشن یا معمولا بوش طبق وسطی بیشتر خراب میشه چون فشار بیشتری روشه من میخوام بوشهارو عوض کنم میخوام بدونم کدومشون خراب هست شاید اولی خراب نباشه فقط وسطی خراب شده باشه چون نه ماه پیش جفتشو عوض کرده بودم 

با بازدید و تکان دادنش میشه متوجه شد ک کدوم ایراد داره

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در در 1400/01/06, 14:20:33، nestle گفته است :

سلام دوستان 

باید حتما باز بشه تست بشه روی کار نمیشه متوجه خرابی شد . باز کن هر کدوم خراب بود بخر میدی تراشکار برات جا میزنه نصب میکنی . 

فقط اینم بگم قطعات خوب جنس عالی بخر 

بهمن ماه بود دو ماه قبل موج گیر اوکاپ لیبل ایساکویی خریدم بعد هزارتا دیدم همش لق لق میاد از زیر ماشین اصلا شکم به موج گیر نمیرفت چون تازه نو تعویض شده بود ... در حالی که جلوبندی ساز باز کرد  دیدیم موقع حرکت یه گیر میکنه بعد آزاد میکنه همون باعث ایجاد صدا میشد . 

کیفیت محصولات اوکاپ ایساکویی به اسم ایتالیا میفروشن به شدت پایین هست  موقع خرید دقت کنید که  دو بار هزینه پرداخت نکنید . 

موج گیر قدیمی هم که روش بود امیرنیا بود سه سال راحت کرد مجدد رفتیم هزینه اضافی یه جفت امیرنیا پیدا کردم خریدم بستم .

پسند شده توسط 5 کاربر

لینک به ارسال

سلام

بعد تعویض دیسک و صفحه 

از سمت شاگرد یک صدای تق شدی موقع گردش به چپ می امد رفتم پیشش یک پیچ زیر چرخ شاگرد گفت شله سفت کرد 

این صدا موقع حرکت مستقیم از دست انداز نمی آمد 

حالا بعد سفت کردن دوباره موقع ای که وارد کوچه ای میشم یا توی چاله ای میوفتم که فرمان صاف نیست به سمت راننده یک مقداری پیچیده 

دوباره همون تق میاد خیلی کمتر البته 

نمیدانم چون دو سه روزی پیچه شل بوده 

خراب شده 

لینک به ارسال

سلام دوستان

من حدود ۵۰ هزار تا ۳بل کل جلوبندیو با مارک امیرنیا تعویض کردم 

چند وقت پیش ماشین به صدا افتاد به این صورت که کلا در حیل حرکت صدای لق لق میومد حتی توی مسیر هموار هم صدای لق لق میداد که بردم پیش تعمیرکار و حدود ۵۰۰ هزینش شد الان بعد از حدود ۲ هزار کیلومتر دوباره همینجوری شده

از چی میتونه باشه این صدا؟ اوایل شروعش با هر بار ترمز کردن یا شتاب گرفتن صدا میداد الان کلا صدا میده

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری