<t></t>  

1. 1. <t></t>

لطفا وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام نمایید تا بتوانید رای خود را در نظر سنجی ارسال نمایید.

1,653 ارسال در این موضوع قرار دارد

در 13 ساعت قبل، starmax گفته است :

وقتی موتور باز کردی  واشر تعویض کردی سر سیلندر رو  ندادی  تراشکار برات سوپاپ ها رو آبندی که ؟ ساق سوپاپ عوض نکردی ؟  

پیستون هات چطور سرویس نکردی ؟

رینگ پیستونو پولم نرسید دست نزدیم برج 3-4 شاید بتونم

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در در 1400/01/01, 14:16:00، Saeedkhl گفته است :

ماشین من فعلا مشکلش حل شده. انژکتورها ضعیف شده بودند و یکی هم کلا خوب کار نمیکرد. 4 تا استوک داشتم دادم شستشو کردند بستم فعلا دیگه خبری از ریپ زدن نیست و خیلی روان شده. فقط نمیدونم چرا این مشکل در اب و هوای مرطوب خودشو نشون میده. 

سلام دوستان. من بعد از عوض کردن انژکتورها موقتا مشکل ریپ زدن حل شد. ولی موقتی بود حتی شیر برقی کنیستر را هم بازکردم و تست کردم و سالم بود. مشکل اصلی در سنسور فشار منیفولد همون map سنسور بود که وقتی از شهری به شهر دیگه میرفتم خوب باید فشار هوا و دما را درست سنس میکرد ولی کارشو درست انجام نمیداد که بعد از باز کردن متوجه شدم روش پر از روغن و کثیفی هست و با اسپری خشک همونطور که دوست عزیزی در تاپیک مپ سنسور توضیح داده بودند تمیزش کردم و واقعا ریپ زدن ماشین در دور پایین رفع شد و همچنین صدای موتور هم واقعا نرم شد. اینو نوشتم شاید دوست دیگه ای همین مشکل منو داشته باشه و کمکش کنه. 

پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، Saeedkhl گفته است :

سلام دوستان. من بعد از عوض کردن انژکتورها موقتا مشکل ریپ زدن حل شد. ولی موقتی بود حتی شیر برقی کنیستر را هم بازکردم و تست کردم و سالم بود. مشکل اصلی در سنسور فشار منیفولد همون map سنسور بود که وقتی از شهری به شهر دیگه میرفتم خوب باید فشار هوا و دما را درست سنس میکرد ولی کارشو درست انجام نمیداد که بعد از باز کردن متوجه شدم روش پر از روغن و کثیفی هست و با اسپری خشک همونطور که دوست عزیزی در تاپیک مپ سنسور توضیح داده بودند تمیزش کردم و واقعا ریپ زدن ماشین در دور پایین رفع شد و همچنین صدای موتور هم واقعا نرم شد. اینو نوشتم شاید دوست دیگه ای همین مشکل منو داشته باشه و کمکش کنه. 

سلام ، ماشین منم هفته ی قبل همینجور اذیت میکرد و چون یکی از جاهایی که برای دیاگ زدن پیشش رفتم ، خطای فشار منیفولد رو دستگاهش نشون میداد ، مپ سنسور رو در آوردم ، هم سوکتش رو با اسپری انژکتورشور تمیز کردم و هم خود سنسور رو که مشکل خوشبختانه حل شد .

متاسفانه بعضی برقکارها هم فقط بلندن خرج بتراشن ، مثلا همین مپ سنسور رو اگه خطاش توی دیاگ نشون بده ، یا حوصله شون نمیشه یا هر علت دیگه ای ، سریع میگن برو فلان قطعه رو تهیه کن و بیار ، در حالی که گاها با یک سرویس کردن ساده ، اون قطعه بازم هم جواب میده .الان مپ سنسور 206 های ایرانیزه چه قیمت شرکتی و چه توی بسته بندی خود کروز ، بالای 300 تومن شده.

پسند شده توسط 5 کاربر

لینک به ارسال

سلام دوستان 

من یه ۲۰۶ تیپ۵ مدل ۹۶ دارم 

ماشین تو دنده دو وقتی میخوام گاز بدم کپ میکنه باید پام رو از روی پدال ور دارم دوباره گاز بدم 

سنسور مپ،کنیستر ،شمع رو هم عوض کردم درست نشد، هوا وقتی یکم گرم میشه این مشکل بیشتر میشهممنون میشم کمک کنید

لینک به ارسال
در در 1400/01/08, 20:17:41، hessammaleki گفته است :

سلام دوستان 

ماشین تو دنده دو وقتی میخوام گاز بدم کپ میکنه باید پام رو از روی پدال ور دارم دوباره گاز بدم 

سنسور مپ،کنیستر ،شمع رو هم عوض کردم درست نشد، هوا وقتی یکم گرم میشه این مشکل بیشتر میشهممنون میشم کمک کنید

بعد از تعویض صافی بنزین و یه باک بنزین سوپر اگر مشکل پابرجا بود ایسیو رو آپدیت کنید

لینک به ارسال
در در 1400/01/08, 20:17:41، hessammaleki گفته است :

سلام دوستان 

سلام ماشین اروری نداره ؟ پارامترا اوکی هست ؟ کویل هم گرم میشه ریپ میزنه میتونه کویل باشه باید تستی بندازی ببینی از کویله یا نه

لینک به ارسال

سلام

من ۲۰۶ تیپ ۲ مدل ۹۰ دارم

همین مشکل شما برای من بوجود اومد .

درچه گاز صفر و دست دوم عوض کردم درست نشد ، فشار پمپ بنزین اندازه گیری کردم ، سنسور اکسیژن  ، شمع ها ، وایر شمع جدید ، سر فیش منیفولد  تعویض کردم  درست نشد که نشد که نشد .

تا بالاخره سنسور مپ یا سنسور فشار منیفولد هوا (Map Sensor) را عوض کردم مشکلم برطرف شد.

لینک به ارسال

سلام 
ماشین من صندوقدار وی 8 مدل 86 هست 
ماشین حدود 160 هزار کیلومتر کویل ساژم روش بوده الن کیلومتر 190 هزار تاس 
بعضی وقتا تو حرکت دو سه با تک کار میکنه و یدفعه کپ میکنه و دیگه سه کار میکنه و توان و کشش به شدت میاد پایین لرزش میوفته تو موتور 
خطلا جرقه تو سیلندرهارو میده که احتمالا از کویل باشه 
کویل رو باز کردم مقاومت سیم پییچ 1 و 4 اولیه حدودای صفر بود ولی 2 و 3 حدود 30 . (2 و 1 هم مقاومت صفر نشون میده). آیا کویل خرابه..؟

تو بازر خیلی گشتم دنبال جنس خوب مثل خودش دست دو هست ولی اکبند بهترین جنسی که پیدا کردم والئو تو بسته بنمدی عظام بود به نظرتون دست دو ساژم با مهلت  تست دو سه روزه بگیرم یا همین عظام؟

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، haji1 گفته است :

سلام 
بعضی وقتا تو حرکت دو سه با تک کار میکنه و یدفعه کپ میکنه و دیگه سه کار میکنه و توان و کشش به شدت میاد پایین لرزش میوفته تو موتور 
کویل رو باز کردم مقاومت سیم پییچ 1 و 4 اولیه حدودای صفر بود ولی 2 و 3 حدود 30 . (2 و 1 هم مقاومت صفر نشون میده). آیا کویل خرابه..؟

تو بازر خیلی گشتم دنبال جنس خوب مثل خودش دست دو هست ولی اکبند بهترین جنسی که پیدا کردم والئو تو بسته بنمدی عظام بود به نظرتون دست دو ساژم با مهلت  تست دو سه روزه بگیرم یا همین عظام؟

داداش اول برو مکانیک تست کمپرس بگیر  

ممکنه رینگ پیستون ها ضعیف شده باشه  باعث ایجاد خطا عدم احتراق بشه  

تیو 5 ها تو همین کارکرد ها که میرسن رینپ پیستون ضعیف میشه برای منم از این بود 

اگه هم اصرار به خرید کوئل داری نو بخر همون عظام

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 6 ساعت قبل، haji1 گفته است :

سلام 

سلام اول مطمئن شو از کوئل چون میتونه خیلی چیزهای دیگه باشه مثل کمپرس که دوستمون گفتن 

اگه کوئل بود اکبند بگیر ولئو تو جعبه کاهی خواستی ببیا خصوصی شماره بدم برای خریدش 

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری