saeed206

راهنمایی برای خرید 206 تیپ 5

<t></t>  

1. 1. <t></t>

لطفا وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام نمایید تا بتوانید رای خود را در نظر سنجی ارسال نمایید.

783 ارسال در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان

من سعید هستم و تازه به جمع شما پیوستم

چند روزی هست که به من پیشنهاد شده که یک پژو 206 تیپ 5 بخرم

شرایط فنی و ظاهری این ماشین به شرح زیر هست لطفاً منو راهنمایی کنید که بخرم یا نخرم

مدل آخر 82

نقره ای

88000 کارکرد

سر هر 2 گلگیر رنگ

کاپوت تعویض ( ولی خداییش هم مکانیک هم صافکار هم نمایشگاهی از سلامت شاسی و جلو بندی اطمینان دادن همشونم آشنای خودم بودن نه فروشنده)

لاستیکش باید عوض بشه هنوز فابریک خودش زیرش هست

قیمت میگه 9.200

داخل اتاق هم واقعاً بی سر صدا و استثنایی تمیزه

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سعید جان سلام، خوش امدین

با این تفاسیر ماشین خوبی پیدا کردین،ولی قیمتش با توجه به مدل(82) کمی تنده!

قیمت واقعی این ماشین بین 8.2 تا 8.8 است ولی همونطور که قبلا هم گفتم، خرید یک ماشین سالم و شناخته شده با 400-500 تومن قیمت بیشتر ارزشش رو داره!

چون 206 کارکرده میتونه پر از ایرادات پنهان باشه و یا اینکه با قصد پنهانشان کرده باشن

اگر مصرف کننده هستین و چند سالی ماشین نگه میدارین، بگیرین ولی اگر امکانش هست کمی قیمت رو پایین بیارین

اگر اهل نگه داشتن نیستین، این قیمت مناسب نیست چون 1 سال دیگه بیشتر از 8 تومن رو به زور میخرن!

خلاصه اگر با این قضیه میتونین کنار بیاین که کمی بیشتر دارین میدین ولی در عوض ماشین سالمی میگیرین، مبارکه ;)

لینک به ارسال

از توجه شما تشکر می کنم

تا چه قیمتی بگیرم خوبه

راستی اینو یادم رفت بگم که بیمش هم از بهمن ماه تمدید شده 7 سال هم تخفیف داره

لنت و تسمه تایم هم تازه عوض شده

معاینه فنی هم داره

سند تک برگ هم هست :mrgreen:

راستی با توجه به تولید مجدد تیپ 5 و قیمت اون تو بازار که 15 یا 16 میلیون هست البته دقیق نمی دونم

امکان افزایش یا کاهش برای مدلهای قدیمیش هست ؟

لینک به ارسال

مدل های 82 به ندرت به 9 میلیون تومن میرسن مگر اینکه واقعا استثنائی باشن و خبری از رنگ شدگی نباشه

بله، تولید مدل های جدید مطمئنا تاثیر گذاره روی قیمت مدل های قدیمی

ولی در نظر داشته باشین یه مدل 82 دیگه افت قیمت خودش رو کرده و باقی اختلاق قیمت به 1 تومن نمیرسه

شمااگه الان این رو فرضا 8.5 بردارین، سال دیگه موقع فروش خیلی خیلی کم بفروشین 8 تومنه

البته اگه سلامتش رو حفظ کنین

به هر حال گفتم، برای یک مصرف کننده بازم ارزش داره کمی پول بیشتر بده تا ماشین سالم بگیره وگرنه میتونه یه ماشین ارزون برداره ولی 3 برابر اختلاف ارزونی که خرید بعدا باید خرج ماشین کنه

چندین نفر از اطرافیان من همینطور شده، یکی اکسل عقب صداش در اومد نزدیک 200 تومن پیاده شد

همون شخص کمتر از 5000 تا بعد جلوی ماشین به سر و صدا افتاد جفت طبق ها تعویض شد حدود 120 خرج جلوبندی شد که خودم براش انجام دادم

و چندین مشکل دیگه که کم کم داره برای ماشینش پیش میاد دلیل هم اینه که یک ماشین رو بر اساس حرف و اعتماد خرید

خلاصه اگه به سلامت ماشین اطمینان دارین، روی قیمت چونه بزنین، ولی به فکر اینم باشین که ماشین خوبی نصیبتون میشه

((همه اینا به این شرطه که واقعا ماشین سالم باشه))

برای اینکه قیمت کلی هم دستتون بیاد این سایت رو ببینین:

http://www.bama.ir

206 تیپ 5 رو انتخاب کنین

لینک به ارسال
سلام دوستان

من سعید هستم و تازه به جمع شما پیوستم

چند روزی هست که به من پیشنهاد شده که یک پژو 206 تیپ 5 بخرم

شرایط فنی و ظاهری این ماشین به شرح زیر هست لطفاً منو راهنمایی کنید که بخرم یا نخرم

مدل آخر 82

نقره ای

88000 کارکرد

سر هر 2 گلگیر رنگ

کاپوت تعویض ( ولی خداییش هم مکانیک هم صافکار هم نمایشگاهی از سلامت شاسی و جلو بندی اطمینان دادن همشونم آشنای خودم بودن نه فروشنده)

لاستیکش باید عوض بشه هنوز فابریک خودش زیرش هست

قیمت میگه 9.200

داخل اتاق هم واقعاً بی سر صدا و استثنایی تمیزه

البته به این نکته هم توجه کنیدکه اگه این ماشینوخریدین وتاسال بعدش کارکردش بشه120هزارتادیگه کسی این ماشینوازشما8میلیون هم برنمیداره ها!!!

بنظرمن که قیمتش خیلی بالائه اگه بتونی زیر8.5بخری بردکردی حالاخوددانی

لینک به ارسال

سلام.ماشین منم 82 هست.

اگه ماشین کم کارکرد و از همه نظر سالم و خسته نباشه تو خریدش شک نکن.یه جورایی کیفیت و کم اصتحلاکی 206 فرانسه رو به ارث برده این مدل.

لینک به ارسال

به نظر من قیمتش خیلی بالاست

من 83 برج 12 بدون رنگ البته کمی خط خش داره با یه سال بیمه و 5 سال تخفیف و 70تا کارکرد گرفتم 5/8

امیر جون هم رویت کردن ماشینمو

لینک به ارسال

سلام من حدود 11 تومن پول دارم میخوام یه تیپ 5 بگیرم . چه مدلی میتونم گیر بیارم ؟ چیزی که به خرج نیفتاده باشه گیر میاد ؟ چه قدر بزارم روش یه مدل بالا تر بگیرم ؟

لینک به ارسال

مدل 85 تمیز میتونید پیدا کنید

ولی بنظر من 84بگیرین و یکم خرجش کنید...هم کیفیتش بالاتره هم شتاب و...!

لینک به ارسال

سلام دوست عزيز من يه 206 تيپ 5 گرفتم كه مدلش بهمن 84 هستش به قيمت 10.300.000 فقط واسش 500 تومن آپشن بستم و ديگه هيچ كلا 84 ها خيلي ماشينهاي خوبي از آب در اومدن ولي خب بايد زياد بگردي فقط تصادف نكرده باشه كه ديگه به اين راحتي ها جمع نميشه موتوريشم بده يه مكانيك واست چك كنه.موفق باشي

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری