zahedan206

تعویض انژکتور موتور tu3 مدل88 به بعد جهت افزایش قدرت، شتاب و کاهش مصرف

<t></t>  

1. 1. <t></t>

لطفا وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام نمایید تا بتوانید رای خود را در نظر سنجی ارسال نمایید.

38 ارسال در این موضوع قرار دارد

با سلام خدمت دوستان

ماشین بنده تیپ 2 مدل 84 هست . امروز پس از خوندن این تاپیک انژکتورهام رو یه بررسی کردم و چیز عجیبی دیدم. یکی از انژکتورهای ماشین من مشکی و 3 تای دیگه سبز اند. من موندم چجوری کانکتور این سبزها به مشکیه خورده؟!!!!

(البته ماشینو دست دو خریدم) ممکنه اون مشکیه هم سه سوراخ باشه؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوستان یه سوال .. مگر حجم پیکان 1600 سی سی نیست/؟ در حالی که حجم موتور 206 1360 هست چطور انژکتور اون که البته از نظر شکل و سوکت (سیاه) با 206 مشترک هست؟ و بهم دیگه میخورند ؟

ایا از نظر اندازه دهانه سوزن تفاوت دارن یا یکی هست؟

امروز یکی از انژکتور هام با همین به اصطلاح پیکانی تعویض کردم ....قبلا با تک استارت روشن میشد ولی الان باید چند بار زد تا روشن بشه

کسی از دوستان نظری در این رابطه داره؟

لینک به ارسال

دوستان یه سوال .. مگر حجم پیکان 1600 سی سی نیست/؟ در حالی که حجم موتور 206 1360 هست چطور انژکتور اون که البته از نظر شکل و سوکت (سیاه) با 206 مشترک هست؟ و بهم دیگه میخورند ؟

امروز یکی از انژکتور هام با همین به اصطلاح پیکانی تعویض کردم ....قبلا با تک استارت روشن میشد ولی الان باید چند بار زد تا روشن بشه

برای اینکه اون انژکتور روی پیکان تا ۵۰۰۰ دور پاشش انجام میده و روی ۲۰۶ تا ۶۵۰۰ دور...

مشکلت هم اگه انژکتور سالم باشه میتونه از خیلی چیزای دیگه باشه...

ماشین مدل چنده؟

لینک به ارسال

برای اینکه اون انژکتور روی پیکان تا ۵۰۰۰ دور پاشش انجام میده و روی ۲۰۶ تا ۶۵۰۰ دور...

مشکلت هم اگه انژکتور سالم باشه میتونه از خیلی چیزای دیگه باشه...

ماشین مدل چنده؟

تیپ 2 مدل 84

البته یقین دارم از انژکتور هستش بخاطر اینکه کلی تست و جابجایی سایر انژکتور ها انجام شدو اینکه بعد از روشن شدن چراغ چک خطای احتراق همان سیلندر انژکتور معیوب گزارش داد و بعد از تعویض چند بار استارت چراغ خودبخود خاموش شد... اما در استارت اول که موتور سرد هستش دو یا سه بار استارت میخوره..... فکر کنم جنس نامرغوب انژکتور باشه.... اینی که خریدم تو بسته بنام سپنتا پارت بود

لینک به ارسال

با سلام خدمت دوستان

ماشین بنده تیپ 2 مدل 84 هست . امروز پس از خوندن این تاپیک انژکتورهام رو یه بررسی کردم و چیز عجیبی دیدم. یکی از انژکتورهای ماشین من مشکی و 3 تای دیگه سبز اند. من موندم چجوری کانکتور این سبزها به مشکیه خورده؟!!!!

(البته ماشینو دست دو خریدم) ممکنه اون مشکیه هم سه سوراخ باشه؟

ماشین بنده مصرفش صدی ده بود بردم شمع عوض کنم بعد از تعویض دیدیم انژکتور اول سیاه هست و بقیه هم سبز رنگ

شمع انژکتور اول هم که سیاه بود کمی نسبت به بقیه دوده زده بود

ایا مصرف بالا ماشین میتونه از این انژکتور باشه؟

البته شتاب ماشین عالیه

لینک به ارسال

امروز یک انژکتور استوک سبز والو گرفتم با دسته سیم کامل 60تومن انژکتورهای خودش هم وحشتناک کثیف بو با دستگاه اولترا شستم انژکتور سیاه رنگ شکلش هم فرق میکرد هم نشتی بنزین از اطراف داشته

ایا هوا کشیدن انژکتور مصرف بالا میبره؟

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

با سلام امروز باز دنبال تقویت بودم که رسیدم به این تاپیک با فرق این که الان یک 206 مدل 83 هم دستم هست میتونم انژکتوراشو با این سبزا جابجا کنم یا میتونم با مال رفیقم که تیپ 5 هست جابجا کنم 

بنظرتون کدون شتاب بیشتر و مصرف کم گازی کمتر میده؟

لینک به ارسال

باسلام یک راهنمایی ازتون می خوام من یک ۲۰۶مدل ۸۲ تیپ ۲ دارم می خوام سوزن انژکتوراشو عوض کنم ولی نمیدونم چه مارکی بخرم یا چه مدلی بعد این که حتما لازم که نازل سوزن هاروهم عوض کنم ممنون میشم کمکم کنید

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری