zahedan206

تعویض انژکتور موتور tu3 مدل88 به بعد جهت افزایش قدرت، شتاب و کاهش مصرف

<t></t>  

1. 1. <t></t>

لطفا وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام نمایید تا بتوانید رای خود را در نظر سنجی ارسال نمایید.

38 ارسال در این موضوع قرار دارد

خوشبختانه در مورد موتورهای 1600 جدید(مدل بالا) به جز حذف سنسور اکسیژن دوم جهت کم کردن هزینه خرید ecu و چینی شدن bsm تحریف دیگری نشده و یه نظر من تو موتورای1600 اولویت پدال گازه تا انژکتور.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
خوشبختانه در مورد موتورهای 1600 جدید(مدل بالا) به جز حذف سنسور اکسیژن دوم جهت کم کردن هزینه خرید ecu و چینی شدن bsm تحریف دیگری نشده و یه نظر من تو موتورای1600 اولویت پدال گازه تا انژکتور.

پس به نظر شما علت بالاتر بودن مصرف سوخت موتور 1600 در تولیدات جدید نسبت به تیپ پنج های قدیمی در چه چیز است

لینک به ارسال

البته باید بگم 206 های مونتاژ ایران از همون اول سنسور دوم رو نداشتند!

لینک به ارسال

خیر عزیزم 1600 تقریبا تا اوایل 86 سنسور دومش بوده. حتی روی اولین سری های sd هم من سنسور دوم رو دیدم. و همین کمبود سنسور اکسیژن و نزول یک درجه استاندارد یورو از 4 به 3 و مسائل دیگه ناشی از عدم وجود سنسور دوم در سیکل تنظیم سوخت خودش می تونه سوختو بالا ببره.

لینک به ارسال

الان مدت هاست تک سنسور هستن ولی درسته تعداد اندکی از صندوق دار های 1600 سی سی 2 سنسوره بودن و تعدادی هم V6 و V19 (مدل های صادراتی 1-2 سال پیش که پک لوک با سپر GT بودن) هم 1400 دو سنسوره بودن

لینک به ارسال
با سلام. ما که هر چی صبر کردیم کسی جواب نداد و موضوع تاپیک به حجم موتور متمایل شد.

من انژکتورهای سبز 206 تیپ دو مدل 89 رو که سرش 3 تا سوراخ داشتو با انژکتورهای مشکی 206 های تیپ 2 قدیمی(تولید قبل 86) که سرش یه دونه سوراخ داره جایگزین کردم . معععععععععععععععععععجججججججججججججزززه شد.

تنها مشکل سوکتها بود که با هم فرق داشتن. یه دسته سوکت انژکتور 206 قدیمی از استوک فروشی گرفتم و بقیش دیگه حل بود.

شتاب عالی شده. سوخت یه مقداری کاهش پیدا کرده و تو کفی 180 تا باهاش رفتم.

کسی تو این تاپیک ما رو راهنمایی نکرد ااا. مجبور شدیم خودمون دس بکار شیم.

ضمنا اگه خواستید عوض کنید حتما حواستون باشه این انژکتور مشکیا دو مدلن یه مدل که رو پیکان می بندن و ارزون تره و یه مدلش هم مخصوص 206 هست که حدودا هر عدد 27 فی میخوره.

با سلام خدمت دوستان. امروز تیپ 2 مدل 90 یکی از دوستان رو هم مثه ماشین خودم انژکتوراشو عوض کردم. ایندفعه از انژکتورا عکس هم گرفتم. دوستایی که از قدرت کم 206 های جدید شاکی هستن. این کار میتونه به میزان زیادی بهشون حال بده.

لینک به ارسال

از دوستان کسی اطلاع داره که میشه روی 206 صندوق دار مخزن گاز وصل کرد یا نه با سیستم موتوری 206 نمیخونه ؟ و اینکه اگر هم امکان پذیر هست چقدر روی شتاب ماشین تاثیر میذاره عملی هست یا نه . ؟

لینک به ارسال

از دوستان کسی اطلاع داره که میشه روی 206 صندوق دار مخزن گاز وصل کرد یا نه با سیستم موتوری 206 نمیخونه ؟ و اینکه اگر هم امکان پذیر هست چقدر روی شتاب ماشین تاثیر میذاره عملی هست یا نه . ؟

چه گازی؟CNG یا LPG ؟ چه موتوری؟ 1400 یا 1600؟ اتومات یا دنده ای؟

صندوقدار فابریک گازسوز که تولید میشه ولی توی سیم کشی و ECU و یک سری قطعات موتوری متفاوتند فکر نکنم نصب گاز روز 206 که از اول گازسوز نبوده کار درستی باشه

ضمنا این تاپیک اصلا مربوط به پستی که شما گذاشتین مربوط نمیشه بهتره قبل از پست زدن کمی جستجو کنید،

تاپیک های زیر میتونن به شما کمک کنند:

http://ir206.net/forum-f15/206-t1687.html

و

http://ir206.net/forum-f15/lpg-206-t3867.html

و

http://ir206.net/206-207i-f13/206-v10-v2-t630.html?hilit=%D8%AF%D9%88%DA%AF%D8%A7%D9%86%D9%87%20%D8%B3%D9%88%D8%B2

موفق باشید

hi.gifhi.gif"><a href=http://ir206.net/images/smilies/hi.gif' alt='URL>'>

لینک به ارسال

با سلام. ما که هر چی صبر کردیم کسی جواب نداد و موضوع تاپیک به حجم موتور متمایل شد.

من انژکتورهای سبز 206 تیپ دو مدل 89 رو که سرش 3 تا سوراخ داشتو با انژکتورهای مشکی 206 های تیپ 2 قدیمی(تولید قبل 86) که سرش یه دونه سوراخ داره جایگزین کردم . معععععععععععععععععععجججججججججججججزززه شد.

تنها مشکل سوکتها بود که با هم فرق داشتن. یه دسته سوکت انژکتور 206 قدیمی از استوک فروشی گرفتم و بقیش دیگه حل بود.

شتاب عالی شده. سوخت یه مقداری کاهش پیدا کرده و تو کفی 180 تا باهاش رفتم.

کسی تو این تاپیک ما رو راهنمایی نکرد ااا. مجبور شدیم خودمون دس بکار شیم.

ضمنا اگه خواستید عوض کنید حتما حواستون باشه این انژکتور مشکیا دو مدلن یه مدل که رو پیکان می بندن و ارزون تره و یه مدلش هم مخصوص 206 هست که حدودا هر عدد 27 فی میخوره.

با سلام خدمت دوستان. امروز تیپ 2 مدل 90 یکی از دوستان رو هم مثه ماشین خودم انژکتوراشو عوض کردم. ایندفعه از انژکتورا عکس هم گرفتم. دوستایی که از قدرت کم 206 های جدید شاکی هستن. این کار میتونه به میزان زیادی بهشون حال بده.

دوست عزیز سلام انژکتور ها و اتصالاتش رو از کجا تهیه کردی و جمعا مبلغ چقدر شد

و ایا هنوز هم روی ماشینت هست و ازش راضی هستی

لینک به ارسال

lمن زیاد بلد نیستم لطفا راهنماییم کنید دوستان

منظور از انژکتور سبز رنگ چیه یعنی از کجا بفهمیم انژکتور سبز رنگه (کجای انژکتور سبزه؟؟؟؟؟)

انژکتور مشکی رو باید اسمشو چی بگیم در مغازه لوازم یدکی ؟؟؟؟؟

چطوری باید تعویض کنیمش ؟

ماشین مدل 88 هست

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری