mmhanjari

مشکل لرزش ماشین در شروع حرکت

151 ارسال در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان

چند وقتیه یه تیپ 2 مدل 83 گرفتم یه مشکلی که داره بعضی وقت ها تو سرعت پایین عقب ماشین طوری که انگار یکی از لاستیک ها پنچره شروع می کنه به تکون خوردن جوری که وقتی از آینه کله سرنشین عقب رو نگاه می کنم کاملا تکون می خوره سرعت که بالاتر میره کم تر احساس میشه اما تو سرعت پایین واقعا آزار دهندست. به جلوبندی ساز که نشون دادم بدون اینکه نگاه بکنه گفت مشکل از اکسل می تونه باشه ولی به گفته یکی از رفقا از تاب داشتن لاستیک هم می تونه باشه

نظر شما اساتید چیه ؟؟

اگه ضربه ای نخورده ماشین. یا رینگ و یا همون لاستیک باید باشه

واسه من دقیقا همینطور بود که شما گفتی, یکی از لاستیکام یه قسمتش ورم کرده بود.

یه دوستم جلوی ماشینش قر میداد, رینگش پیت شده بود

یه آپارات نشون بدی اول, لاستیکارو نگاه کنه

کیفیت قطعات کولاک می کنه دیگه

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ممنون دوست عزیز

برای اینکه بفهمم ایراد از لاستیک ها هستش یا نه باید بالانس ببرم ماشینو یا آپارات ؟؟ در کل بالانس دقیقا چه کاری روی ماشین انجام میده من زیاد وارد نیستم

لینک به ارسال

فرزاد جان متشکرم که مشکل لرزش و مراحل پیگیری شدرو تو این تاپیک نوشتی. من 207 اتومات دارم و دقیقاً همین مشکل لرزش در حالت حرکت اولیه (15 km/h) رو دارم ممنون میشم اگه بگی در نهایت چکار کردی و دوستان اگر میتونن راهنمایی کنن

لینک به ارسال

ممنون دوست عزیز

برای اینکه بفهمم ایراد از لاستیک ها هستش یا نه باید بالانس ببرم ماشینو یا آپارات ؟؟ در کل بالانس دقیقا چه کاری روی ماشین انجام میده من زیاد وارد نیستم

بالانس با قرار دادن تایر خودروی شما بر روی یک دستگاه و حرکت چرخ میزان خطای لاستیک شما را محاسبه می کنه بعد به میزان خطا میزان گرم سرب مورد نظر را به رینگ وصل می کنه و دوباره امتحان می کنه ببینه خطا صفر شده یا نه البته بالانس روش های مختلفی دارد که من تا به حال سه روش مختلف دیده ام

لینک به ارسال

سلام امکان داره پایه دسته موتور بالا اون پایه وصل شده به سرسیلندر سه عدد پیچ بلند آچار t50 داره پیچ پاینی شله من امداد خودرو هم هستم انقدر این موارد را زیاد دیدم تازه وقتی بشکنه تسمه تایم و اون دو پیچ دیگر درون سر سیلندر میبره بعد مکافات میشه/

لینک به ارسال

دسته موتور ها رو دادم چک کردن و مشکلی نداشتن.پیچ هاشونم سفت بود ولی هنوز در حالت حرکت از سکون ماشیم به چپ و راست می لرزه. 15 km/h . ولی دست دنده اتومات تکونی نداره . از چی می تونه باشه ؟ آیا کسی تونسته این مشکلو حل کنه ؟ لطفاً راهنمایی کنید .

لینک به ارسال

دسته موتور ها رو دادم چک کردن و مشکلی نداشتن.پیچ هاشونم سفت بود ولی هنوز در حالت حرکت از سکون ماشیم به چپ و راست می لرزه. 15 km/h . ولی دست دنده اتومات تکونی نداره . از چی می تونه باشه ؟ آیا کسی تونسته این مشکلو حل کنه ؟ لطفاً راهنمایی کنید .

مهندس جلوبندی و حتما پلوس ها را چک کنید یه مشکلی اونجا وجود داره تقسیم و انتقال نیرو به درستی صورت نمی گیرد

لینک به ارسال

البته به ارت 206 هم بستگی داره مثلا من قبل ازارت دادن یک مقدارنامحسوسی لرزش دنده 2 داشت

ولی بعدازارت 3 انگشتی کاملابرطرف شد

لینک به ارسال

سلام امکان داره پایه دسته موتور بالا اون پایه وصل شده به سرسیلندر سه عدد پیچ بلند آچار t50 داره پیچ پاینی شله من امداد خودرو هم هستم انقدر این موارد را زیاد دیدم تازه وقتی بشکنه تسمه تایم و اون دو پیچ دیگر درون سر سیلندر میبره بعد مکافات میشه/

بلهههههههه

کاملادرسته برای من نزدیک بودابن اتفاق بیوفته که توی تایپیک توضیح داداه بودم

خدارحم کردوالابچه آهنینم آسیب جدی میدیددارندگان 206 های جدیدوتازه تحویل گرفته

ابن تاپیک رومطالعه کنندببینید که من تمامی پیچهای دسته موتورروکه کل مبلغش 5000 تومان نشدعوض کردم

http://ir206.net/topic-t1658-20.html'>http://ir206.net/topic-t1658-20.html

لینک به ارسال

با سلام خدمت اساتید

ماشین من وفتی میخوام راه بیفتم چرخهای جلو هرکدوم یه سازی میزنه انگار چرخها ول شدن ولی بعد خوب میشه تا زمانی که ترمز بگیرم یا تو دست انداز بیفتم دوباره چرخها هرکدوم یه طرف میر ه

جلو بندی تازه عوض کردم همه چی رو اورجینال گرفتم فقط طبقهاش رو مکانیک گفت تیپ پنجی بگیر قوی تره !!!!!!!!!!!ماشینم تیپ 3 مدل 86 کارکرد 150

ممنون از راهنماییتون

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری