mmhanjari

مشکل لرزش ماشین در شروع حرکت

174 ارسال در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان

من 206 SD v2 دارم

تازه گرفتم الان 1600 تا راه رفته باهاش رفتم اصفهان ماشین جالبی نیست همش حس می کنم که ماشین داره چپ می کنه ماشین بعضی وقتا می کشه به سمت چپ یا راست و مجبورم سرعت رو کم کنم امروز باد می اومد حس کردم ماشین داره بلند می شه و باز هم سرعت را تا 60 کم کردم وقتی هم که می خواهم وارد پارکینگ بشم کف پارکینگ سنگ هست و ماشین سر می خوره این مورد خیلی عجیبه حالا نمی دونم همه همین مشکل رو دارن یا من این مشکل رو دارم یا کلا ماشینهای جدید همینه کسی می تونه راهنماییم کنه من قبلا زانتیا داشتم هیچ کدام از این مشکلات رو نداشتم ممنون می شم راهنماییم کنید

salam.gif

من v8 دارم و فقط در پیچ های شدید وقتی میخوام بپیچم ماشین میکشه که همونطور که گفتم بیشتر بخاطر لاستیک زیرشه

تا الانم نزدیک به 11000 کیلومتر باهاش رفتم(بیشتر تو جاده شیراز اصفهان تهران)و بجز لاستیکاش از همه چیش راضیم

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

خب الان من چکار کنم مطمئن هستید که با عوض کردن لاستیک همه این مشکلات حل می شه

آیا رینگ هم بندازم همه میگن رینگ جلوبندی ماشین رو داغون می کنه چه لاستیکی خوبه بندازم لاستکهای خودشو چند بر می دارن؟

لینک به ارسال
سلام من توی تاپیکهای قبلی همونطورکه مشاهده میکنین مشکل بالا رو عنوان کردم که اساتید گفتن یا از پلوسه یا از ارتفاع نادرسته و یا از دسته موتور . چندتا نمایندگی بردم اکثرا گفتن مشکل از پلوسها است و یکیشون گفت تمام پلوسهای بازار چینی و مثل همینه که روی ماشینه و تعویضش مشکلی رو حل نمیکنه . گفت یه راه حل مخفی هست . اونهم اینه که با خرج خودم کمکهای جلو رو برام عوض کنه و تضمین کرد که با این کار لرزش از بین میره . به نظر شما اساتید این کار رو انجام بدم ؟ و آیا درست میشه یا نه ؟

آقا ما جا نمونیم . یکی جواب ما رو بده cry0.gif چیکار کنم ، یه پندی ، نصیحتی ، سخنی . ما منتظریم نظرات خوب دوستان هستیم. 77.gif

لینک به ارسال
سلام من توی تاپیکهای قبلی همونطورکه مشاهده میکنین مشکل بالا رو عنوان کردم که اساتید گفتن یا از پلوسه یا از ارتفاع نادرسته و یا از دسته موتور . چندتا نمایندگی بردم اکثرا گفتن مشکل از پلوسها است و یکیشون گفت تمام پلوسهای بازار چینی و مثل همینه که روی ماشینه و تعویضش مشکلی رو حل نمیکنه . گفت یه راه حل مخفی هست . اونهم اینه که با خرج خودم کمکهای جلو رو برام عوض کنه و تضمین کرد که با این کار لرزش از بین میره . به نظر شما اساتید این کار رو انجام بدم ؟ و آیا درست میشه یا نه ؟

آقا ما جا نمونیم . یکی جواب ما رو بده cry0.gif چیکار کنم ، یه پندی ، نصیحتی ، سخنی . ما منتظریم نظرات خوب دوستان هستیم. 77.gif

چه ربطی به کمک داره آخه؟ والا من نمیدونم بعضی اجناس هنوز اورجینالش موجوده. من خودم مشکل کوبش داشتم . فابریک ایرانخودرو ایرانی بود ولی ایساکو تو بسته بندی پژو میده و آرم پژو روش حک شده. ببرید گارانتی براتون تعویض کنه تا گارانتی داره به اجبار. مطئن باشید به محض تمام شدن گارانتی میگن همین الان باید پلوساتو عوض کنی !! این بلارو چند بار سر دیسک و صفحه سر ما آوردن. موقع گارانتی گفتن هیچیش نیست 2 ماه بعد که گارانتیش تمام شد گفتم دیسکو صفحه باید عوض بشه و 180000 از ما پول گرفتن!. پلوسو ببر گارانتی چو گردن خودت باشه حدود 350 باید بدی

لینک به ارسال

چه ربطی به کمک داره آخه؟ والا من نمیدونم بعضی اجناس هنوز اورجینالش موجوده. من خودم مشکل کوبش داشتم . فابریک ایرانخودرو ایرانی بود ولی ایساکو تو بسته بندی پژو میده و آرم پژو روش حک شده. ببرید گارانتی براتون تعویض کنه تا گارانتی داره به اجبار. مطئن باشید به محض تمام شدن گارانتی میگن همین الان باید پلوساتو عوض کنی !! این بلارو چند بار سر دیسک و صفحه سر ما آوردن. موقع گارانتی گفتن هیچیش نیست 2 ماه بعد که گارانتیش تمام شد گفتم دیسکو صفحه باید عوض بشه و 180000 از ما پول گرفتن!. پلوسو ببر گارانتی چو گردن خودت باشه حدود 350 باید بدی

سلام

ممنون من الان با ماشین حدود 1200 تا رفتم هنوز مشکل مذکور پابرجاست و مشکل گارانتی خوب با توجه به صفر بودن ندارم ولی تا الان 5 تا نمایندگی بردم همشون میگن مشکل از پولوسه اما هیچکدوم حاضر به عوض کردن نیستن میگن حالا حالاها باید باهاش کار کنی فقط همونطور که گفتم یکی از نمایندگی ها میگه تضمینی با تعویض کمک فنرها(البته با هزینه خودم) مشکلتو حل میکنم که هنوز نبردم اونجا. کسی راه حلی نداره . ببرم جایی ، نمایندگی ... که این مشکل ما هم حل بشه . من که خیلی از این ماشین صفر حالم گرفته شده sorry.gif

لینک به ارسال

[سلام

ممنون من الان با ماشین حدود 1200 تا رفتم هنوز مشکل مذکور پابرجاست و مشکل گارانتی خوب با توجه به صفر بودن ندارم ولی تا الان 5 تا نمایندگی بردم همشون میگن مشکل از پولوسه اما هیچکدوم حاضر به عوض کردن نیستن میگن حالا حالاها باید باهاش کار کنی فقط همونطور که گفتم یکی از نمایندگی ها میگه تضمینی با تعویض کمک فنرها(البته با هزینه خودم) مشکلتو حل میکنم که هنوز نبردم اونجا. کسی راه حلی نداره . ببرم جایی ، نمایندگی ... که این مشکل ما هم حل بشه . من که خیلی از این ماشین صفر حالم گرفته شده sorry.gif

داداش یعنی چی تعویض نمینن؟ شکایت کنید. باید و مسئولن که عوضش کنن. 2-3 تا دادو بیداد کنید اینکه نشد دست رو دست بزارین. ربطی به کمک نداره اصلا. بیخود تضمین کرده. حتما پیگیری کن

لینک به ارسال

سلام مجدد

من پس از کش و قوسهای فراوان هفته پیش توی سایت ایران خودرو برای مشکلی که توی همین تاپیک عنوان کردم شکایت کردم دیروز از نمایندگی زنگ زدن امروز رفتم اونجا . اولا میگفت چرا توی شکایتت نوشتی که ما گفتیم پلوسهاش چینیه بعد از یک مشت اراجیف اومد نشست پشت ماشین و باهاش 1 کیلومتری رفت و گفت مشکل از فنرلولها ست حالا نمیدونم لجبازی میکنه چون چندتا نمایندگیها و دفعه قبل خودشون گفتن از پلوسهاست اما ایندفعه ... . think.gif

خلاصه بعدش هم گفت باید بفرستم کارشناس خود ایران خودرو که هفته ای یه بار میاد توی نمایندگی کارشناسی کنه و در ضمن گفت چون لاستیکهات 205 هست باید بری 185 کنی والا از گارانتی خارج میشی و کارشناس قبول نمیکنه . YaKhoda.gif

ببخشید اینقدر داستان تعریف کردم ولی هم به عنوان تجربه گفتم yaftam.gifو هم میخوام بدونم شما جای من بودید با این برخورد بد اینها و اینهمه شرط و شروط برای رفع عیب چه کار میکردید ؟ با تشکر

لینک به ارسال

وااااااااااای ببخشیدا. خیلی معذرت میخواب چه یابویایی تو نماینده هستن! من اینجا نشستنم دارم حرص مبخورم! من بودم میرفتم پلوسو عوض میکردم پلوس آشغالارو پرت میکردم سمتشون! آخه به لاستیک چه ربطی داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ وای چه خر تو خریه! انگار خود یارو میخواد پول بده که میپیچونه!

لینک به ارسال

سلام

احتمالا از سه شاخ پلوسته که جاش گشاد شده تو دنده 2 میلرزونه

لینک به ارسال

سلام دوستان

چند وقتیه یه تیپ 2 مدل 83 گرفتم یه مشکلی که داره بعضی وقت ها تو سرعت پایین عقب ماشین طوری که انگار یکی از لاستیک ها پنچره شروع می کنه به تکون خوردن جوری که وقتی از آینه کله سرنشین عقب رو نگاه می کنم کاملا تکون می خوره سرعت که بالاتر میره کم تر احساس میشه اما تو سرعت پایین واقعا آزار دهندست. به جلوبندی ساز که نشون دادم بدون اینکه نگاه بکنه گفت مشکل از اکسل می تونه باشه ولی به گفته یکی از رفقا از تاب داشتن لاستیک هم می تونه باشه

نظر شما اساتید چیه ؟؟

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری