mmhanjari

مشکل لرزش ماشین در شروع حرکت

174 ارسال در این موضوع قرار دارد

سلام با 206 وی 8 باید پر گاز بری دور موتور رو تو دنده 1 و 2 تا 4000 پر کن و نترس از صدای موتور چون 16 سوپاپه باید گاز زیاد بهش بدی وگرنه هم مصرفت میره بالا و هم به موتور تو دنده های بالاتر فشار میاد بر عکس ماشینای 8 سوپاپ مثل 405 و سمند

ولی من مشکلم بیشتر چیز دیگه ای که بالا گفتم یعنی همون تکونهای کذایی . به نظرتون ماشین نمی خواد آببندی بشه همینطوری گازو بگیرم ؟ موتور نیاد پایین اول کاریه کار بده دستمون Mrgreen.gif

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

خدا یا ما را از دست این ایران فرقون نجات بدهcry0.gifدوست عزیز اینها همش عادیه.من به این نتیجه رسیدم که دیگه هیچ وقت ماشین صفر نخرم.300 هزار تومان فقط خرج ماشین کردم که صدا اتاق و اگزوز و .... گرفته بشه.خدا لعنتشون کنه.آقا ماشین صفر نخرین.باید یه بنر درست کنم بزنم پشت ماشینMrgreen.gif

لینک به ارسال

برای ابتدای حرکت باید کمی پر گاز شروع کنین

کم کم قلق دستتون میاد

دسته موتور اگر ایراد هم داشته باشه خیلی بعیده تو صفر کیلومتر چیزی نشون بده

ضمن اینکه اگه این مشکل از دسته موتور باشه، وضعیت دسته موتور باید در حد جدا شدن باشه تا چنین لرزشی که شرح دادید ایجاد بشه!

پس احتمالا هنوز قلق ماشین دستتون نیومده

لینک به ارسال
ابوالفضل جان حالا باید چکار کنم ؟

اینطوری که کلی خورد توی ذوقمون cry0.gif

نمایندگی سریع برام عوض میکنن با نه ؟

راستی توی دنده 2 هم خیلی ضعیف کار میکنه انگار ماشین پیکانه هیچ شتابی نداره بعضی موقعها میخواد بعد از دست اندازها خاموش بشه . حتما باید با 1 برم تا شتاب بگیره و بره این مشکل هم مربوط به همین دسته موتوره یا مشکل دیگه ای هست doa.gif

فرزاد جان من ماشینم مدل 89 بود و حدود 3 ماه پیش برام ضربه گیر های رو دسته موتور بالا و خود دسته موتور رو گارانتی عوض کرد و مشکل کامل رفع شد صداش هم به این صورت بود که زیر سرعت 30 کیلومتر یه صدای قرش قرش و لرزش میومد در حالت در جا هم کاپوت رو تکون میدادم قرش قرش میکرد. این مشکل دسته موتور دیگه اپیدمی شده... تقریبا همه 206 های ساخت جدید این مشکل رو دارند. rose.gif

لینک به ارسال
برای ابتدای حرکت باید کمی پر گاز شروع کنین

کم کم قلق دستتون میاد

دسته موتور اگر ایراد هم داشته باشه خیلی بعیده تو صفر کیلومتر چیزی نشون بده

ضمن اینکه اگه این مشکل از دسته موتور باشه، وضعیت دسته موتور باید در حد جدا شدن باشه تا چنین لرزشی که شرح دادید ایجاد بشه!

پس احتمالا هنوز قلق ماشین دستتون نیومده

با سلام خدمت مدیر محترم سایت

ممنون از راهنمایی خوبتون

اتفاقا وقتی پر گاز میرم این لرزش بیشتر نمایان میشه ولی بعد از چند ثانیه که پیش میرم از بین میره و ماشین متعادل میشه امروز بردم نمایندگی محل مهندس اومد نگاهش کرد سوارش شد و یه دوری زد گفت مشکل از پلوسشه و تمام 206های جدید این مشکل رو دارن چون همش چینیه و فرانسویش هم نیست . گفت باید باهاش بسازی . به نظر شما آیا درست گفته ؟ think.gif

لینک به ارسال

دوست عزیز شما حدودا 2ماه کار داری ببین چون فنر لول خودرو تازه هست ارتفاعش بالا تر هست یعنی باد فنر میگن شما اگه یه مدت 20روزه ماشینو برونی این حالت لرزش دنده 2 و4 درست میشه چون اکثرا تو این دنده ها این حات پیش میاد ادم فکر میکنه دسته موتور خودرو خراب هست

لینک به ارسال
دوست عزیز شما حدودا 2ماه کار داری ببین چون فنر لول خودرو تازه هست ارتفاعش بالا تر هست یعنی باد فنر میگن شما اگه یه مدت 20روزه ماشینو برونی این حالت لرزش دنده 2 و4 درست میشه چون اکثرا تو این دنده ها این حات پیش میاد ادم فکر میکنه دسته موتور خودرو خراب هست

سلام

ولی ماشین توی راه افتادن اولیه دچار لرزش میشه نه توی دنده چهار . و بعضی مواقع که سرعت رو کم میکنیم و از 3 به 2 میام و هنگام حرکت از دنده یک حدود 2 الی 3 ثانیه اول لرزشه بعدش خوب میشه و توی حرکت و سرعت بالای 30 تا 40 تا دیگه اصلا لرزشی ندارمضمنا امروز لاستیکهای 205 هانکوک انداختم ولی هنوز همونطوره

لینک به ارسال

سلام

ولی ماشین توی راه افتادن اولیه دچار لرزش میشه نه توی دنده چهار . و بعضی مواقع که سرعت رو کم میکنیم و از 3 به 2 میام و هنگام حرکت از دنده یک حدود 2 الی 3 ثانیه اول لرزشه بعدش خوب میشه و توی حرکت و سرعت بالای 30 تا 40 تا دیگه اصلا لرزشی ندارمضمنا امروز لاستیکهای 205 هانکوک انداختم ولی هنوز همونطوره

از پلوس هاش هست دوست عزیز اکه دقت کنی دندت هم میلرزه! ببر 1 نمایندگی برات عوض کنن

لینک به ارسال

سلام من توی تاپیکهای قبلی همونطورکه مشاهده میکنین مشکل بالا رو عنوان کردم که اساتید گفتن یا از پلوسه یا از ارتفاع نادرسته و یا از دسته موتور . چندتا نمایندگی بردم اکثرا گفتن مشکل از پلوسها است و یکیشون گفت تمام پلوسهای بازار چینی و مثل همینه که روی ماشینه و تعویضش مشکلی رو حل نمیکنه . گفت یه راه حل مخفی هست . اونهم اینه که با خرج خودم کمکهای جلو رو برام عوض کنه و تضمین کرد که با این کار لرزش از بین میره . به نظر شما اساتید این کار رو انجام بدم ؟ و آیا درست میشه یا نه ؟

لینک به ارسال

سلام دوستان

من 206 SD v2 دارم

تازه گرفتم الان 1600 تا راه رفته باهاش رفتم اصفهان ماشین جالبی نیست همش حس می کنم که ماشین داره چپ می کنه ماشین بعضی وقتا می کشه به سمت چپ یا راست و مجبورم سرعت رو کم کنم امروز باد می اومد حس کردم ماشین داره بلند می شه و باز هم سرعت را تا 60 کم کردم وقتی هم که می خواهم وارد پارکینگ بشم کف پارکینگ سنگ هست و ماشین سر می خوره این مورد خیلی عجیبه حالا نمی دونم همه همین مشکل رو دارن یا من این مشکل رو دارم یا کلا ماشینهای جدید همینه کسی می تونه راهنماییم کنه من قبلا زانتیا داشتم هیچ کدام از این مشکلات رو نداشتم ممنون می شم راهنماییم کنید

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری