مهدي

چگونگي ريگلا‍ژ در ها

<t></t>  

1. 1. <t></t>

لطفا وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام نمایید تا بتوانید رای خود را در نظر سنجی ارسال نمایید.

79 ارسال در این موضوع قرار دارد

در 4 ساعت قبل، Dariush-Es گفته است :

در مورد رگلاژ درب ها چند روز پیش یکی از درب های ماشین که کمتر استفاده میشد ازش و کمی سفت شده بود رو سرویس کردم از سرویس ترمز درب و روغن کاری لولا ها تا گیریس زدن به مجموعه قفل درب ماشین فوق العاده نرم و بی صدا شده 

منتها درب های دیگه ماشین خصوصا درب های جلو احساس میکنم با ضرب بسته میشن کمی سعی کردم و وقت زیادی هم گذاشتم و به همون روشی دوستان گفتن رگلاژ کنم تفاوتی احساس نکردم ایا قلق خاصی داره ؟

شما گویا ریگالژ درب را زیادی به داخل بردی نباید زیاد داخل بره ذره ذره میلیمتری باید ببری تا جایی که حس کردی درب میخواب بسته نشه همونجا متوقف کنی یا 1 میلی جلوتر بیاریش و زبانه هم تو یه راستا باشه دستت نلرزه تکون نخوره

سر اخر هم پیچ ها را محکم کن

پسند شده توسط 2 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام ماشينم موقع رانندگي مرتب آلارم باز بودن درب ها رو ميده رفتم پيش اين الكتريكي هاي خودرو ميگن شاسي بايد عوض بشه! توي ساعت جلوي ماشين خطاي چند تا از درب ها رو نشون ميده فكر كنم اين يارو الكتريكيه يه چي گفته دوستان كسي ميدونه جريان چيه؟ احتمالش هست كه با رگلاژ درب ها درست بشه؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

لینک به ارسال

ارور باز بودن درب در حين رانندگي دارم چكار كنم؟!

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 8 ساعت قبل، Djsaeid گفته است :

سلام ماشينم موقع رانندگي مرتب آلارم باز بودن درب ها رو ميده رفتم پيش اين الكتريكي هاي خودرو ميگن شاسي بايد عوض بشه! توي ساعت جلوي ماشين خطاي چند تا از درب ها رو نشون ميده فكر كنم اين يارو الكتريكيه يه چي گفته دوستان كسي ميدونه جريان چيه؟ احتمالش هست كه با رگلاژ درب ها درست بشه؟

مال کدوم در رو اخطار میده؟
یه در هستش یا چندتا؟

لینک به ارسال
در 8 ساعت قبل، Djsaeid گفته است :

ارور باز بودن درب در حين رانندگي دارم چكار كنم؟!

سلام سعید جان از یونیت قفل درب هست منم داشتم همین مشکلو اول که ماشینو خریدم خدارو شکر الان ردیفش کردم 

به قول روزبه جان اول ببین برای کدوم دره برای فهمیدنش باید یا پیغام رو دیسپلی تایپ ای رو بخونی یا اگه زود مهو میشه درهارو ببند شیشه هارو بده پایین کهدبتونی دربو لبه اش رو بگیری و عقب جلو کنی  بعد یکی یکی درهارو تکون بده و جلو عقب ببر ببین کدوم در رو وقتی تکون میدی ارور میاد و چراغ سقف روشن میشه برای من درب راننده بود

من برای رفعش اول بردم صافکاری درم رو ریگراژ کرد که سفتر بسته شه و درست شد ولی چند ماه بعد برگشت دیگه انقدر درب رو ریگراژ کردم دیگه رو سفترین حالت بود ولی بازم تو دست اندازها ارور میداد دیگه باید قفل دربو عوض میکردم ولی با یه گریس ساده مشکلم هل شد 

اون عکس پایین رو که گذاشتم منظورم اونه اون سه تا پیچها که وسطشون زبونه قفل هست داخل زبونه رو قشنگ با گریس پر کن البته نه یه انگشت گریسا قشنگ حدود چهار پنج انگشت گریس که قشنگ زبونه رو دورشو پر کنه و دیگه نزاره تو دست اندازها تکون بخوره برای من که به همین سادگی رفع شد مشکلم و از عوض کردن قفل و هزینه بیشتر نجاتم داد امیدوارم برای شما هم همین روش جواب بده 

حتی میتونی وقتی درب بازه اون زبونه رو با انگشت دو پله به جلو فشار بدی بعد یونیت عمل میکنه و درب بسته اعلام میشه ولی وقتی زبونه رو‌کمی تکون میدی میبینی اخطار باز بودن درب میاد در این حالت درب بسته نمیشه چون زبونه رو دادی با انگشت جلو دسته دربازکن رو بکش تا زبونه برگرده سر جاش و بتونی دربو ببندی 

عکس دومم عکس قفل کامل و یونیت هست 

images (16).jpg

دانلود (14).jpg

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

سلام دوستان بنده میخاستم بدونم باید به کدوم لولا ها و قفل شونده ها چه نوع ماده روانکاریزد.

نمدونم من اشتباه انجام دادم ... چون ده سال از عمر ماشین میگذره با پیستوله بنزین 4 فقلهای توی درو تمیز تمیز کردم بهد روغن زدن...یه مدت خوب بود و دوباره سفت شد.گریسزدم کلا خاک گرفت.

یکی از رفقامیگفت باید اسپری سلیکون بزنی...

دیگه خاستم از شما بپرسم نرمال این مشکل چی هست..چون الان تقریبا اکثر روانکندده ها یا زود خاک میگیرند یااثر خودشو از دست میدن.

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، remixhotel گفته است :

سلام دوستان بنده میخاستم بدونم باید به کدوم لولا ها و قفل شونده ها چه نوع ماده روانکاریزد.

نمدونم من اشتباه انجام دادم ... چون ده سال از عمر ماشین میگذره با پیستوله بنزین 4 فقلهای توی درو تمیز تمیز کردم بهد روغن زدن...یه مدت خوب بود و دوباره سفت شد.گریسزدم کلا خاک گرفت.

دیگه خاستم از شما بپرسم نرمال این مشکل چی هست..چون الان تقریبا اکثر روانکندده ها یا زود خاک میگیرند یااثر خودشو از دست میدن.

فقط گریس مرغوب

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، remixhotel گفته است :

با اسپری ضد زنگ تمیز کن . لوازم ساختمانی ها دارن میتونی تهیه کنی

لینک به ارسال

سلام دوستان.

مشگلی که دارم درب جلو طرف شاگرد مواقعی که بارون میباره و کلا هوا مرطوبه میکروسوئیچش خطا میده و درب رو باز نشون میده. بعد اینکه هوا خوب میشه خود به خود درست میشه. چطوری میتونم یه جورایی عایقش کنم که آب و رطوبت بهش نرسه؟

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری