مهدي

چگونگي ريگلا‍ژ در ها

<t></t>  

1. 1. <t></t>

لطفا وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام نمایید تا بتوانید رای خود را در نظر سنجی ارسال نمایید.

79 ارسال در این موضوع قرار دارد

دوستان سلام

در هاي خودر به ويژه در هاي عقب از موقعي كه خريدم ( بهمن 88 تيپ 3) خوب بسته نميشه و بايستي به حالت ضربه زدن محكم انجام شود ونمايندگي هم گفت به مرور درست ميشه و لي هيچ اتفاقي نيفتاد ؟ لطفا راهنمايي كنيد من چه كار ميتونم انجام بدم ؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

مهدی جان باید زبونه قفل در رو رگلاژ کنین

اگه حوصله و وقتش رو ندارین بدین صافکار براتون در کمتر از چند دقیقه رگلاژ میکنه ولی اگه خودتون میخواین دست به کار بشین...

Ghofl_Dar..jpg

طبق این عکس 2 تا پیچی که داره رو کمی شل کنین(کامل نه) تا با کمی فشار زبونه جابجا بشه

زبونه رو در حد 2-3 میلیمتر به جهت فلش جابجا کنین

جوری جابجا کنین که محل قبلی مشخص باشه تا اگه بدتر شد بتونین برگردونین!

وضعیت باید کمی بهتر بشه

بعد درز در ها رو چک کنین که بیرون نزده باشه در

لینک به ارسال

سلام اقا حالا من یه مشکل دیگه دارم دربهای جلو صدای غژ غژ میده مخصوصا وقتی میخوام راه بیوفتم یا آروم میرم تو دست انداز یا از رو سرعت گیر رد میشم چک کردم صدا از درهاست با در باز تست کردم صدا نمیداده نمایندگی هم فقط رگلاژ کرد و پول گرفت کاره دیگهای نکرد میشه لطفا راهنمایی کنید؟

لینک به ارسال
سلام اقا حالا من یه مشکل دیگه دارم دربهای جلو صدای غژ غژ میده مخصوصا وقتی میخوام راه بیوفتم یا آروم میرم تو دست انداز یا از رو سرعت گیر رد میشم چک کردم صدا از درهاست با در باز تست کردم صدا نمیداده نمایندگی هم فقط رگلاژ کرد و پول گرفت کاره دیگهای نکرد میشه لطفا راهنمایی کنید؟

سلام علیرضا جان

احتمالا همون زبونه ها رو گریس کاری کنین مشکل حل میشه

تو عکسی که بالا گذاشت، زبونه پلاستیکی رو کمی گریس بزنین و سعی کنین اون قطعه پلاستیکی کمی بچرخه

خود قفل رو هم کمی گریس کاری کنین

لینک به ارسال

اقا ممنونم فقط من این کارو کردم یعنب گریس کاری کردم همه راهی رو امتحان کردم چون واقا صدا عذاب دهندس و بلنده فقط تنها کاری که نکردم چرخش اون بست هست که روی اتاق ماشنه که فرمودین کمی بچرخونمش فقط یه سوال اینکه به سمت بالا بدم بستو یا پایین؟

لینک به ارسال
اقا ممنونم فقط من این کارو کردم یعنب گریس کاری کردم همه راهی رو امتحان کردم چون واقا صدا عذاب دهندس و بلنده فقط تنها کاری که نکردم چرخش اون بست هست که روی اتاق ماشنه که فرمودین کمی بچرخونمش فقط یه سوال اینکه به سمت بالا بدم بستو یا پایین؟

علیرضا جان کمی لاستیک در ها رو هم چرب کن اگه نتیجه داد، پارافین مایع بزن

اون زبونه رو نباید باز کنی

فقط قسمت پلاستیکی زبونه رو کمی بچرخون البته نتیجه اصلی با گریس کاریه که میگین نتیجه نداد

لینک به ارسال

سلام مجدد

من هر کاری رو که حتی فکرشم نمیتونید بکنید کردم 2 تا نمایندگیه مختلف بردم اما نشد که نشد.تا اینکه یه روز که بی کار بودم خودم رفتم باهاش ور رفتم و نتیجه این شد که تا 80 در صد صدا از بین رفت فقط گاهی که از رو سرعت گیر به ارومی رد میشم ضبط هم خاموش باشه یه صداهایی هنوز میاد ولی خیلی کم شده

حالا روش خفه کردن این صدا که خیلی خیلی راحت و ارزونه رو میگم که هر کی این مشکل رو داره خودش درستش کنه و پول به کسی نده مخصوصا نمایندگیها که اکثرا دزد هستن

اگر به تصویر بالا دقت کنین که دوست عزیزمون گذاشته این بست دارای یه قسمت که در به اون چفت میشه که معمولا یه روکش پلاستیکیه مشکی هم داره که شکلش استوانه هست با 15 سانت نوارچسب برق پیچیدن دور اون این صدایه دیوانه کننده کاملا خفه میشه

امیدوارم موفق باشید از شما هم که منو راهنمایی کردین و جوابمو دادین ممنون .

لینک به ارسال

سلام دوستان

دربهاي 206 در حال حركت (مخصوصا در سرعت پايين و در جاده ناهموار) بسيار آزاردهندست. خودم با آچار تا جايي كه تونستم دربها رو رگلاژ كردم بطوري كه ديگه سفت بسته ميشند ولي هنوز صداي غژ و غژ زه هاي اطراف درب آزارم ميده.

به نظرتون با تعويض زه ها مشكل حل ميشه يا راه ديگه بايد پيدا كرد؟

ممنون

لینک به ارسال
سلام دوستان

دربهاي 206 در حال حركت (مخصوصا در سرعت پايين و در جاده ناهموار) بسيار آزاردهندست. خودم با آچار تا جايي كه تونستم دربها رو رگلاژ كردم بطوري كه ديگه سفت بسته ميشند ولي هنوز صداي غژ و غژ زه هاي اطراف درب آزارم ميده.

به نظرتون با تعويض زه ها مشكل حل ميشه يا راه ديگه بايد پيدا كرد؟

ممنون

تاپیک شما با این تاپیک ادغام شد

از روش بالا استفاده کنین احتمالا جواب میده

لینک به ارسال
سلام مجدد

من هر کاری رو که حتی فکرشم نمیتونید بکنید کردم 2 تا نمایندگیه مختلف بردم اما نشد که نشد.تا اینکه یه روز که بی کار بودم خودم رفتم باهاش ور رفتم و نتیجه این شد که تا 80 در صد صدا از بین رفت فقط گاهی که از رو سرعت گیر به ارومی رد میشم ضبط هم خاموش باشه یه صداهایی هنوز میاد ولی خیلی کم شده

حالا روش خفه کردن این صدا که خیلی خیلی راحت و ارزونه رو میگم که هر کی این مشکل رو داره خودش درستش کنه و پول به کسی نده مخصوصا نمایندگیها که اکثرا دزد هستن

اگر به تصویر بالا دقت کنین که دوست عزیزمون گذاشته این بست دارای یه قسمت که در به اون چفت میشه که معمولا یه روکش پلاستیکیه مشکی هم داره که شکلش استوانه هست با 15 سانت نوارچسب برق پیچیدن دور اون این صدایه دیوانه کننده کاملا خفه میشه

امیدوارم موفق باشید از شما هم که منو راهنمایی کردین و جوابمو دادین ممنون .

دوستان یه سوال داشتم. پیچیدن نوار چسب برق روی اون استوانه باعت لیز خوردن زبونه و باز شدن در با فشار نمی شود؟؟؟؟

من از یه صافکار شنیده بودم که چرب کردن او قسمت باعث لیز خوردن زبونه می شود ولی از صحتش خبر ندارم. چون این صدا واقعا آزار دهنده است :x

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری