1,656 ارسال در این موضوع قرار دارد

سلام

حسین جان شما که استادی

ترمز عقب تیپ 5 دیسکیه و ترمز عقب تیپ 3 لنتیه ولی کاسه لنتش از کاسه لنت عقب تیپ 2 بزرگتره و کم یاب هم هست چون کم مصرفه.هم مصرفه لنت عقب کمه هم تعداد تیپ 3 ها .

وحید

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

خیلی عذر میخوام وحید جان منظورم ترمز تیپ 2 و 3 بوده که اشتباهی 3و 5 تایپ کردم. اما نمیدونستم کاسه تیپ 3 بزرگتره. مرسی

لینک به ارسال

با سلام خدمت دوستان

میخواستم اگه ممکن باشه یه آموزش تصویری از تعویض لنت عقب 206 نمایش بدید .

کاسه چرخ رو باز کردم اما از اون فنر اش ترسیدم و بهش دست نزدم .

نمیدونم راحت میشه دوباره جمش کرد یا نه

مرسی

rose.gif

لینک به ارسال

salam.gif

میشه لنت عقب 206sd رو از کاسه ای به دیسکی تغییر داد؟think.gif

mayi.gifچرا همیشه لنت های عقب اتومبیل های داخلی از نوع کاسه ای هستند؟

لینک به ارسال

آقا من نصف ماشینو خودم واز میکنم می بندم بی هیچ واهمه ایی ولی این کاسه عقب رو یکم میترسم دست بزنم . اولا که باز کردن پیچ کاسه و باز کردنشو با یه مکانیک گردن کلفت اشکمون در اومد تا باز شد بعدم محتویات کاسه یه مقداری خرد و ریز زیاد داره و جمع کردنش خیلی سخته برای کسی که تجربه نداره . ترمز هم یه چیزی هست شوخی بردار نیست .

مورد دیسکی کردن هم یه موردی هست مثه اتوماتیک کردن ایرکاندیشن . خرج خیلی بالایی داره . همون پول رو بزارید رو پول ماشین یه نیپ بالا تر بخرید مقرون به صرفته تر هست

تا اونجایی که من اطلاع دارم تعویض اکسل و نصب و راه اندازی مخلفات ABS من جمله دیسک های جلو و غیره الزامی میشه ...

لینک به ارسال

باسلام اگه کسی اطلاعاتی درخصوص دیسک ترمز و اینکه چطور باید بفهیم که احتیاج به تعویض داره یا نه اطلاعاتی داره ممنون میشم منو راهنمایی کنه آخه مدتیه که احساس می کنم ترمزام اون قدرت اولیه رو ندارند لنتای جلو و عقب رو هم عوض کردم ولی تاثیر زیادی نزاشت البته وقتی به دیسک ترمز دست میزنی کمی لبه دارشده به نظر شما راه حل چیه البته ماشین من تازه 37000 راه رفته (v8 مدل 88)

لینک به ارسال

اگه دیسکت لبه دار شده من پرسیدم گفتن یا باید نو خرید که قیمتش 68 ت هست یا برد تراشکاری

لینک به ارسال

ممنونم از راهنماییتون من خودمم تو این یکی دوروز به این نتیجه رسیدم که نو بخرم چون فکر نکنم با تراشکاریم اون طوری که میخوام از آب در بیاد

لینک به ارسال

سلام اگه لطف كنيد ممنون ميشم چون من هم دوست دارم خودم دست به آچار بشم و لنتهاي ماشينم داره تموم ميشه و مي خوام خودم عوضشون كنم

با تشكر

لینک به ارسال

خیلی راحته عوض کردن لنت جلو البته فکر کنم تیپ 2 با تیپ 5 فرق داشته باشه چون دیسک هایه موتور 16 سوپاپ فرق داره دیسک جلو حالت 2 دیسک هستش راحته یه حالتی مثل درب کاپوت داره میدی بالا لنت کهنه رو در میاری لنت نو رو میزاری بعد دوباره میدی پایین از پیچ هایی که داره راستش یادم نیست. فقط اینو بگم که لنت دیسک عقب پدر ادمو در میاره خیلی سخته ولی جلو راحته

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری