1,702 ارسال در این موضوع قرار دارد

ارسال شده در (ویرایش شده)

در 7 ساعت قبل، Rouzbeh گفته است :

عزیزم v2 ترمزش تیپ 5 هست
اگه منظورتون وی 20 هست اون هم خود تیپ 2 هستش که بسته به مدل تولید تیپ 2 ها abs دارن یا ندارن

ببخشید منظورم v1 بود اشتباهی گفتم v2

ویرایش شده در توسط amin6062

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 2 ساعت قبل، amin6062 گفته است :

ببخشید منظورم v1 بود اشتباهی گفتم v2

تا جایی که میدونم وی 1 هم ترمز تیپ 5 هست که توی بعضی مدل ها abs نداره

لینک به ارسال

دوستان سلام

امروز رفتم دیسکهایی که چندی پیش خریده و تاب برداشته بودن رو تعویض نمایم. گفتم اون پیچ های اتصالات کالیپر هم گریس کاری کنم. خلاصه در آوردمشون و دیدم گریسی ندارند و کاملا تمیزشون کردم و گریس معمولی زدم اما چون شنیده بودم گریس سیلیکونی میخاد و من نتونستم پیدا کنم و نمیدونستم کجا برای خریدش مراجعه کنم به دلم نچسبید. خلاصه شب رفتم گریس لیتیم گرفتم و وقتی کالیپر رو باز کردم یکی از اتصالات که یه تکه پلاستیک روش هست کاملا بی حرکت و سفت توی کالبپر گیر کرده بود و انگار نه انگار که گریسی بهش زده شده. با اهرم کردن آچار با زور درش آوردم و تمیز و گریس لیتیم زدم بهش ولی باز هم میترسم جام کنه. طرف مقابل رو گریس زدم و کمی خمیر سیلیکون که برای خنک کاری قطعات الکترونیکی هست زدم روش و بستم. سئوالم اینه که این خمیر سیلیکون کار گریس سیلیکون رو میکنه؟ دوم اینکه این گریس سیلیکون رو از کجا پیدا کنم؟ در ضمن تهران نیستم و اینجا مثل تهران جنس راحت گیر نمیاد.

لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، hamid-fateh گفته است :

دوستان سلام

امروز رفتم دیسکهایی که چندی پیش خریده و تاب برداشته بودن رو تعویض نمایم. گفتم اون پیچ های اتصالات کالیپر هم گریس کاری کنم. خلاصه در آوردمشون و دیدم گریسی ندارند و کاملا تمیزشون کردم و گریس معمولی زدم اما چون شنیده بودم گریس سیلیکونی میخاد و من نتونستم پیدا کنم و نمیدونستم کجا برای خریدش مراجعه کنم به دلم نچسبید. خلاصه شب رفتم گریس لیتیم گرفتم و وقتی کالیپر رو باز کردم یکی از اتصالات که یه تکه پلاستیک روش هست کاملا بی حرکت و سفت توی کالبپر گیر کرده بود و انگار نه انگار که گریسی بهش زده شده. با اهرم کردن آچار با زور درش آوردم و تمیز و گریس لیتیم زدم بهش ولی باز هم میترسم جام کنه. طرف مقابل رو گریس زدم و کمی خمیر سیلیکون که برای خنک کاری قطعات الکترونیکی هست زدم روش و بستم. سئوالم اینه که این خمیر سیلیکون کار گریس سیلیکون رو میکنه؟ دوم اینکه این گریس سیلیکون رو از کجا پیدا کنم؟ در ضمن تهران نیستم و اینجا مثل تهران جنس راحت گیر نمیاد.

خمیر سیلیکون که بعد از یه مدت مث سنگ میشه و همون تازه هم که هست خاصیت روان کنندگی نداره!

روغن تردمیل من شنیده بودم میشه زد بازم دوستان راهنمایی کنن

لینک به ارسال
در 8 ساعت قبل، amin6062 گفته است :

خمیر سیلیکون که بعد از یه مدت مث سنگ میشه و همون تازه هم که هست خاصیت روان کنندگی نداره!

روغن تردمیل من شنیده بودم میشه زد بازم دوستان راهنمایی کنن

روغن تردمیل دارم ولی باید یه چیزی مثه گریس باشه. والا من برای لامپ برای انتقال گرما استفاده کردم بعد از 5 سال میخواستم عوض کنم مثه روز اول بود. شما  زیر cpu سیستم هم نگاه کنید میبینید بعد از مدتها هنوز هم نرمه و به دست میچسبه.

لینک به ارسال

سلام و عرض ارادت خدمت دوستان

میخواستم دیسک جلوی تکستار یاlpr تهیه کنم متاسفانه پیدا نکردم انگار تخمش ملخ زده میشه راهنمایی بفرمایید از کجا تهیه کنم با تشکر

لینک به ارسال
در 7 ساعت قبل، hrch1362 گفته است :

سلام و عرض ارادت خدمت دوستان

میخواستم دیسک جلوی تکستار یاlpr تهیه کنم متاسفانه پیدا نکردم انگار تخمش ملخ زده میشه راهنمایی بفرمایید از کجا تهیه کنم با تشکر

lpr توی ایساکوییها هست. بگردید پیدا می کنید. تکستار نایاب شده و نیست.بنظر بنده lpr نگیرید. من خردم تاب برداشت بدون هیچ سرد و گرم شدنی. دوستان برمبو رو معرفی کردند و راضی هستند. گرون هست ولی ارزش داره.

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال

سلام دوستان لنت بوش جوريد اصلي با كاركرد 40هزارتا از ٣٤-٥هزار تو نيش ترمز شروع به سوت كشيدن مينكه ولي تو ترمزاي محكم يا خيلي اروم صدا نداره لنت رو كه نگاه ميكنم گوشت داره هنوز اول فكر كردم بذارم بگذره يه لايه خورده بشه لايه بعد درست ميشه ولي با گذشت ٤-٥ هزار كيلومتر تغيير نكرده بايد عوض كنم لنت رو به نظر شما؟

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، amirchamir گفته است :

سلام دوستان لنت بوش جوريد اصلي با كاركرد 40هزارتا از ٣٤-٥هزار تو نيش ترمز شروع به سوت كشيدن مينكه ولي تو ترمزاي محكم يا خيلي اروم صدا نداره لنت رو كه نگاه ميكنم گوشت داره هنوز اول فكر كردم بذارم بگذره يه لايه خورده بشه لايه بعد درست ميشه ولي با گذشت ٤-٥ هزار كيلومتر تغيير نكرده بايد عوض كنم لنت رو به نظر شما؟

سلام

اگه دیسک لبه انداخته؛ اول یه فکری برای اون بکنید چون لنت جدید هم بندازین بعد از مدتی باز سوت میکشه!

اگه دیسک سالمه؛ لنت ها رو در بیارین و لبه هاش رو کمی سوهان بگشید تا کمی گرد بشه. ۹۰ درصد موارد صداش بر طرف میشه....

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در در 1396/11/07, 18:16:25، hamid-fateh گفته است :

lpr توی ایساکوییها هست. بگردید پیدا می کنید. تکستار نایاب شده و نیست.بنظر بنده lpr نگیرید. من خردم تاب برداشت بدون هیچ سرد و گرم شدنی. دوستان برمبو رو معرفی کردند و راضی هستند. گرون هست ولی ارزش داره.

دیسک جوريد چطوری هست جعبش هم زرده اصل هستن یا تعریفی نداره؟ 

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری