1,656 ارسال در این موضوع قرار دارد

در 6 ساعت قبل، otika2000 گفته است :

سلام ، ممنون از راهنماییتون
نظرتون درباره سوال اولم چیه ؟ طبیعیه صدا به نظرتون؟

سلام

اول ببخشید ظاهرا اسم کاربریتون را کمی اشتباه نوشتم!! در مورد سوال اول اگه کورس پدال کم نشده باشه و تغییری تو ترمزگیری ندارید و سطح روغن کم نشده مشکل خاصی نداره. در حالت حاد مشکل از بوستر هست.

پسند شده توسط 1 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 9 ساعت قبل، otika2000 گفته است :

سلام ، ممنون از راهنماییتون
نظرتون درباره سوال اولم چیه ؟ طبیعیه صدا به نظرتون؟

صدا طبیعیه. ماشین من هم صدا میده

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در 11 ساعت قبل، mehrdadghp گفته است :

سلام

اول ببخشید ظاهرا اسم کاربریتون را کمی اشتباه نوشتم!! در مورد سوال اول اگه کورس پدال کم نشده باشه و تغییری تو ترمزگیری ندارید و سطح روغن کم نشده مشکل خاصی نداره. در حالت حاد مشکل از بوستر هست.

خواهش میکنم این چه حرفیه !
ترمز مقداری ضعیفتر شده و روغن هم رفته پایین یه کم ، ماشین 26 هزارتا راه رفته و لنتها عوض نشده ، فکر کنم علتش همین باشه . 
این صدا رو هم من اصلا متوجه نشدم ، یکی از اقوام میخواست 206 بخره  نشت تو ماشین ( ماشین روشن ایستاده ) متوجه شد . پدال رو فشار میداد انگار صدایی شبیه موقعی که هوا داشته باشه از ((پدال ترمز)) میومد. تو پراید خودش نمیومد این صدای فِس . برای همین من حساس شدم پرسیدم .

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، otika2000 گفته است :

ترمز مقداری ضعیفتر شده و روغن هم رفته پایین یه کم ، ماشین 26 هزارتا راه رفته و لنتها عوض نشده ، فکر کنم علتش همین باشه . 
این صدا رو هم من اصلا متوجه نشدم ، یکی از اقوام میخواست 206 بخره  نشت تو ماشین ( ماشین روشن ایستاده ) متوجه شد . پدال رو فشار میداد انگار صدایی شبیه موقعی که هوا داشته باشه از ((پدال ترمز)) میومد. تو پراید خودش نمیومد این صدای فِس . برای همین من حساس شدم پرسیدم .

سلام

تو قدم اول لنت ها را بررسی کنید و ببینید نشتی روغن هست یا نه؟ به احتمال زیاد با تعویض لنت درست میشه یک مقدار صدای فس طبیعی و تو خیلی از ماشین ها هست.

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، mehrdadghp گفته است :

سلام

تو قدم اول لنت ها را بررسی کنید و ببینید نشتی روغن هست یا نه؟ به احتمال زیاد با تعویض لنت درست میشه یک مقدار صدای فس طبیعی و تو خیلی از ماشین ها هست.

در ادامه صحبتهای دوست عزیزمون ، پایین رفتن روغن بخاطر مصرف لنت هست و این کاملا طبیعیه. در مورد ضعیف شدن ترمز هم کمی بیشتر دقت کنید این مسئله واقعیه یا تلقینه؟ چون من بشخصه خیلی ایرادات رو یجورایی تلقین خودم بود. دوست عزیزم یه صحبت برادرانه بهت میکنم سعی کن بیش از حد به ماشین حساس نشی چون غیر از اینکه خودت رو اذیت کنی چیز دیگه ای برات نداره. اینو برای این گفتم چون خودم توی 10 سالی که ماشین دارم و 8 سالش 206 بوده تجربه کردم. خیلی چیزها عادی بود ولی من ایراد میدونستم و هزینه و وقت و اعصاب من رو از بین برد. البته ببخشید ولی میخام دوستان دیگه مثل من خودشون رو اذیت نکنن.

پسند شده توسط 4 کاربر

لینک به ارسال
در 5 ساعت قبل، otika2000 گفته است :

سلام

اتفاقا منم به همین صدای فیس پدال ترمز حساس شدم و فک کردم هوا گرفته

ترمزمم خوبه و هیچ صدایی هم از لنتا نمیاد

ازرفیقم که مکانیکه پرسیدم گفت ای بی اس دارا یه کم این صدا رو میدن و طبیعیه

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
دوستان جایی رو میشناسید که روغن ترمز رو اصولی تعویض کنه؟تهران ترجیحا غرب

لینک به ارسال

دوستان دیسک ایساکویی ساپکو خوبه؟جنسش قابل قبوله؟

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، yoosefheidari گفته است :

سلام

كيفيت متوسطى داره

شما ميتونستين از ايساكو ديسك LPR ايتاليا يا تكستار بگيرين كه كيفيت بالايى دارن

ماشينتون مدل چنده؟

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، yoosefheidari گفته است :

سلام

دوست عزیز خودم دیسک  LPR  گرفتم و واقعا کیفیتش خوبه و به هرکی هم نشون دادم ازش تعریف کردن .تفاوت قیمتی چندانی هم با ایساکویی نداره فکرکنم درحد20 و30 تومن.

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری