3,276 ارسال در این موضوع قرار دارد

در ۱ ساعت قبل، amiri7 گفته است :

سلام دوستان

جدیدا موقع ترمز گرفتن یه صدای صوت از چرخ جلو میاد... با توجه به اینکه خیلی وقته که لنت عوض نکردم فکر میکنم موقع تعویض لنت باشه

با توجه به اینکه تو بازار جنس اصلی نیست توصیه میکنین چه لنتی بگیرم  Textar که واقعا معلوم نیست اصلیه یا نه؟

یا جنس وطنی مثل لنت پارس

ماشینم تیپ 6 مدل 88

سلام . من پارسال تکستار جعبه آبی زرد گرفتم. بنظرم خوبن. از جای مطمئن تهیه کنید خیالتون راحت خواهد بود. من اوریجنال روی ماشینم جورید بود. بنظرم هردو یه جورن.

پسند شده توسط 1 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 12 ساعت قبل، amiri7 گفته است :

سلام دوستان

جدیدا موقع ترمز گرفتن یه صدای صوت از چرخ جلو میاد... با توجه به اینکه خیلی وقته که لنت عوض نکردم فکر میکنم موقع تعویض لنت باشه

با توجه به اینکه تو بازار جنس اصلی نیست توصیه میکنین چه لنتی بگیرم  Textar که واقعا معلوم نیست اصلیه یا نه؟

یا جنس وطنی مثل لنت پارس

ماشینم تیپ 6 مدل 88

وقت بخیر

بنده برای ترمز جلو از لنت بوش جعبه آبی(نمیدونم رنگ جعبه‌ها در کیفیت فرقی داره یا نه) استفاده کردم بسیار نرم و با کیفیت هستش. همراهش دیسک جلو هم رو کار تراش دادم. و البته لنت عقب هم میله استفاده کردم و اون هم خیلی با کیفیت و نرم هستش. بنده خودم به شخصِ این دو برند چون اصلیش زیاد هست میپسندم. 

اگر اشتباه میکنم دوستان اصلاح کنن..

پسند شده توسط 4 کاربر

لینک به ارسال

ارسال شده در (ویرایش شده)

در در 1400/07/02, 00:26:02، mehran51 گفته است :

امیدوارم ایراد جزئی و با هزینه کم مشکل رفع بشه.

ممنون میشم بعد از رفع عیب،علت خرابی،تعمیر و نتیجه رو جهت استفاده دوستان اعلام کنید

با سلام ، برای رفع مشکل لقی بوش کالیپر ، مکانیک قطعات رو فرستاد تراشکاری  و روی هر پین دو عدد اورینگ با قطر خارجی ۱۰ نصب کردن ، از اونطرف هم بوشها رو متناسب با قطر بیرون اورینگ کمی گشاد کرد ، داخل بوش هم گریس زد و حرکت رفت و برگشت بصورت روان و بیصدا انجام میشه .مشکل سرو صدای اضافی روی دست انداز هم کامل رفع شد و همه چیز کیپ شده .

کالیپر های فابریک ماشین من ساخت شرکت آذین تنه TNH هست و بوش نیست ، چون دوستان میگفتن توی کالیپر بوش همچین لقی ندیدیم تا الان . 

امیدوارم مشکل خاصی بوجود نیاره ، از چند نفر پرسیدم و همه همین روش اورینگ رو پیشنهاد دادن ، گویا روش روتینی هست برای رفع مشکل لقی کالیپر .

ویرایش شده در توسط srp
پسند شده توسط 4 کاربر

لینک به ارسال
در 22 دقیقه قبل، srp گفته است :

با سلام ، برای رفع مشکل لقی بوش کالیپر ، مکانیک قطعات رو فرستاد تراشکاری  و روی هر پین دو عدد اورینگ با قطر خارجی ۱۰ نصب کردن ، از اونطرف هم بوشها رو متناسب با قطر بیرون اورینگ کمی گشاد کرد ، داخل بوش هم گریس زد و حرکت رفت و برگشت بصورت روان و بیصدا انجام میشه .مشکل سرو صدای اضافی روی دست انداز هم کامل رفع شد و همه چیز کیپ شده .

کالیپر های فابریک ماشین من ساخت شرکت آذین تنه TNH هست و بوش نیست ، چون دوستان میگفتن توی کالیپر بوش همچین لقی ندیدیم تا الان . 

امیدوارم مشکل خاصی بوجود نیاره ، از چند نفر پرسیدم و همه همین روش اورینگ رو پیشنهاد دادن ، گویا روش روتینی هست برای رفع مشکل لقی کالیپر .

خداروشکر مشکل تون با هزینه کم رفع شد و در خودروهای مزدا این لقی کالیپر اپیدمی و اکثریت به‌همین شیوه تعمیر میکنن فقط دقت کنید با گذشت‌زمان و خشک شدن گریس،حرکت کالیپر روان بوده و دچار سفتی یا گیرپاژ شدن نشه

پسند شده توسط 4 کاربر

لینک به ارسال

دوستان لنت ترمز جلو تیپ 5 و 6 باهم فرقی ندارن دیگه؟

میخوام از دیجی کالا بخرم مدلش اینه
لنت ترمز جلو تکستار مدل 1620102213 مناسب برای پژو 206 تیپ 5

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، amiri7 گفته است :

دوستان لنت ترمز جلو تیپ 5 و 6 باهم فرقی ندارن دیگه؟

میخوام از دیجی کالا بخرم مدلش اینه
لنت ترمز جلو تکستار مدل 1620102213 مناسب برای پژو 206 تیپ 5

سلام بله لنت هاشون یکی هست

این مدل به نظرم میخوره با توجه به ظاهرش

..........................

1620104404 مناسب برای رانا

این برای رانایی هست که شکل لنت فرق داره 

...........................

شکل هاشون رو چک کنید و با خیال راحت بخرید

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری