2,525 ارسال در این موضوع قرار دارد

در در 1397/12/10, 22:25:00، amin6062 گفته است :

:gol:

قیمت خاصی تو ذهنم نیست حداکثر 150 تومن 

فقط دنبال یه مارکی میگردم که نرم باشه و دیسکو خراب نکنه و صدا  هم نده با زود تموم شدنش هم مشکلی ندارم خودم عوض میکنم.

لنتی که بیش از حد زوم تموم بشه وقتی داغ میشه نمیگیره

بوش بگیر از بازار

پسند شده توسط 2 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ارسال شده در (ویرایش شده)

در 2 ساعت قبل، vahid201687 گفته است :

ممنون از راهنماییتون. آره اون سایت رو من پیدا کردم و لینکشو گذاشتم و واسم عجیبو بود که اینقدر قیمتش با دیجی کالا و حتی خود نمایندگی متفاوته. یه مورد دیگه. ماشین من تیپ 5 مدل 95 هست. مگه لنت های این ماشین رانایی نیست؟ آخه چندجا پرسیدم گفتن ممکنه 206 هم باشه. گفتن بعضی ها رانایی و بعضی ها 206 هستن.

بله دوست عزیز خیلی عذر میخوام از بیان این جمله ولی دیجی کالا اسم در کرده قیمت خون پدرش داره میفروشه... حرف شما درسته من خودمم از همون یدک پارس خریداری کردم

من خودم میبینم قیمت مناسب میده جنسش هم درسته به دیگران معرفی میکنم اون بنده خدا ها هم یه نونی ببرن کسب و کارهای کوچیک

تعجب کردم اولش گفتم شاید چیز دیگه باشه جنسش واقعیت. رسید دستم باز کردم دیدم نه واقعا همون جنسه... من خودم عادت دارم میگردم تو اینترنت ببینم کجا ارزون تر میدن بعد خرید میزنم... دیجی کلا و بامیلو من یه لنت ix35 میخواستم بخرم برای ماشین یکی از دوستان دیجی کالا همون مارک همون جنس دقیقا 200هزار تومن از قیمت همین سایت بالاتر زده بود! خیلی 200هزار تومن!

متاسفانه نظارت نیست اینا هر کاری دوست دارن میکنن.

ببینید در مورد لنت باید خودتون ببیند چیه این بهترین راهه. بله ماشین خود من 206تیپ5 مدل 95 هست رانایی میخوره هم جلو هم عقب.

چند هفته پیش نمایندگی بودم یه 206 دیگه اومد اونم مدل95 بود چرخ رو باز کردن دیدم لنت جلو تیپ5 هست! کارهای ایران خودرو تکلیف نداره خودشم نمی دونه  روی ماشینش چی بسته میگه باید باز بشه ببینیم! 

بهترین راهش اینه چک بفرمایید خودتون

ویرایش شده در توسط ehsannami
پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، ehsannami گفته است :

بله دوست عزیز خیلی عذر میخوام از بیان این جمله ولی دیجی کالا اسم در کرده قیمت خون پدرش داره میفروشه... حرف شما درسته من خودمم از همون یدک پارس خریداری کردم

من خودم میبینم قیمت مناسب میده جنسش هم درسته به دیگران معرفی میکنم اون بنده خدا ها هم یه نونی ببرن کسب و کارهای کوچیک

تعجب کردم اولش گفتم شاید چیز دیگه باشه جنسش واقعیت. رسید دستم باز کردم دیدم نه واقعا همون جنسه... من خودم عادت دارم میگردم تو اینترنت ببینم کجا ارزون تر میدن بعد خرید میزنم... دیجی کلا و بامیلو من یه لنت ix35 میخواستم بخرم برای ماشین یکی از دوستان دیجی کالا همون مارک همون جنس دقیقا 200هزار تومن از قیمت همین سایت بالاتر زده بود! خیلی 200هزار تومن!

متاسفانه نظارت نیست اینا هر کاری دوست دارن میکنن.

ببینید در مورد لنت باید خودتون ببیند چیه این بهترین راهه. بله ماشین خود من 206تیپ5 مدل 95 هست رانایی میخوره هم جلو هم عقب.

چند هفته پیش نمایندگی بودم یه 206 دیگه اومد اونم مدل95 بود چرخ رو باز کردن دیدم لنت جلو تیپ5 هست! کارهای ایران خودرو تکلیف نداره خودشم نمی دونه  روی ماشینش چی بسته میگه باید باز بشه ببینیم! 

بهترین راهش اینه چک بفرمایید خودتون

بله متاسفانه دیجی کالا قیمت ها رو خیلی بالاتر میده. ولی این لنت یه نمایندگی داره تو سایت نمایندگیش از یدک پارس بالاتره. نمیدونم دلیلش چیه . لینکشو زیر میزارم چک کنید که اگه تفاوتی ندارن همون یدک پارس رو خریداری کنم

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال

در 42 دقیقه قبل، vahid201687 گفته است :

بله متاسفانه دیجی کالا قیمت ها رو خیلی بالاتر میده. ولی این لنت یه نمایندگی داره تو سایت نمایندگیش از یدک پارس بالاتره. نمیدونم دلیلش چیه . لینکشو زیر میزارم چک کنید که اگه تفاوتی ندارن همون یدک پارس رو خریداری کنم

بله دقیقا همین لنت هست و هیچ تفاوتی به جز قیمت وجود نداره
همون عکسهایی که خود ید ک پارس گذاشه تو سایتش واقعا نشون میده کارشون حرفه ای هست برای منم ارسال کرد همین رانایی رو دقیقا مشخصات فنی و تصاویر همون بود که خودش نوشته داخل سایت.

توسعه تجارت هم به نظر من داره گرون فروشی میکنه الان این لنت  35 تومن زیر قیمت توسعه تجارت قیمت داده..
واقعا ظلمه روی یه دست لنت این همه اختلاف قیمت!

درباره لنت هم ایران خودرو درهم زده رفته جلو اگر مطمئن بشی خودت که حالا یا رانایی هست یا تیپ پنجی خودت اذیت نمی شی. 

ویرایش شده در توسط ehsannami
پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال

درود,

اخیرن هنگام فشار بر روی پدال ترمز صدای شبیه ساییده شدن دو قطعه فلز بر روی هم شنیده می شد. حدس بنده با توجه ب کیلومتر کارکرد(59200), اتمام لنت بود. بعد از جستجو و پرسش لنت تکستار شرکتی دارای کد و لیبل ب قیمت 165 هزار تومان برای جلو تهیه شد(ماشین,   رانا,  مدل 92,   کیلومتر 59200).

بعد از باز کردن چرخ و مشاهده لنتها, در کمال تعجب ,  لنتها دارای 4 الی 5 میلیمتر گوشت بود,  لازم ب ذکر است ک لنتهای فابریک کارخانه و با نام کروز بود, با اینحال تعویض کردم.

لنتها دیسک را ساییده بودند و این ساییدگی حدود 1/5 میلیمتر در 59 هزار کیلومتر اتفاق افتاده بود. رانندگی معمولی و بدون استرس.

233.jpg

244.jpg

ویرایش شده در توسط m.pia
پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 14 دقیقه قبل، m.pia گفته است :

درود,

اخیرن هنگام فشار بر روی پدال ترمز صدای شبیه ساییده شدن دو قطعه فلز بر روی هم شنیده می شد. حدس بنده با توجه ب کیلومتر کارکرد(59200), اتمام لنت بود. بعد از جستجو و پرسش لنت تکستار شرکتی دارای کد و لیبل ب قیمت 165 هزار تومان برای جلو تهیه شد.

بعد از باز کردن چرخ و مشاهده لنتها, در کمال تعجب ,  لنتها دارای 4 الی 5 میلیمتر گوشت بود,  لازم ب ذکر است ک لنتهای فابریک کارخانه و با نام کروز بود, با اینحال تعویض کردم.

لنتها دیسک را ساییده بودند و این ساییدگی حدود 1/5 میلیمتر در 59 هزار کیلومتر اتفاق افتاده بود. رانندگی معمولی و بدون استرس.

233.jpg

244.jpg

متاسفانه علت خوردگي ديسكت لنت هاي بي كيفيت موجود در بازار هست منم همين مشكل و داشتم  اخرين بار لنت اليگ سراميكي انداخت عالي بود 

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در 1 دقیقه قبل، hrbhrb گفته است :

متاسفانه علت خوردگي ديسكت لنت هاي بي كيفيت موجود در بازار هست منم همين مشكل و داشتم  اخرين بار لنت اليگ سراميكي انداخت عالي بود 

سلام

به نظرم نوع بی کیفیت دیسک هستش نه لنت --لنت هر طوری باشه ساییده میشه اما این دیسک هستش که باید جنس الیاژسخت کاری خوبی شده داشته باشه 

حتما دیسک ماشین شما کیفیت خوبی داره که لنت سرامیکی جواب داده -چون باید دیسک ولنت سرامیکی با هم مچ باشه 

پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال
در هم اکنون، Armin Cadilac گفته است :

سلام

به نظرم نوع بی کیفیت دیسک هستش نه لنت --لنت هر طوری باشه ساییده میشه اما این دیسک هستش که باید جنس الیاژسخت کاری خوبی شده داشته باشه 

حتما دیسک ماشین شما کیفیت خوبی داره که لنت سرامیکی جواب داده -چون باید دیسک ولنت سرامیکی با هم مچ باشه 

بله درسته ممكنه ديسك هم كيفيت لازم و نداشته باشه من بعد از انداختن لنت اليگ چندين بار ديسك و چك كردم مشكلي ايجاد نكرده بود و ترمز گيري هم خيلي خوبه .....

در 1 دقیقه قبل، Armin Cadilac گفته است :

سلام

منم فكر ميكنم آلياژ ديسك 206 مرغوب نيست كه زود خورده ميشه 

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در هم اکنون، hrbhrb گفته است :

بله درسته ممكنه ديسك هم كيفيت لازم و نداشته باشه من بعد از انداختن لنت اليگ چندين بار ديسك و چك كردم مشكلي ايجاد نكرده بود و ترمز گيري هم خيلي خوبه .....

البته الان نشون نمیده 

بعد از کارکرد طولانی باید چک کنی 

همون که شیشه نکنه وسوت نکشه خوبه

راستی سطح لنت برق بود یا ؟

لینک به ارسال

1.5 ميليمتر چال كرده تو 59 هزار تا خيليه  بعد ديسكت و چيكار كردي ؟

در هم اکنون، Armin Cadilac گفته است :

البته الان نشون نمیده 

بعد از کارکرد طولانی باید چک کنی 

همون که شیشه نکنه وسوت نکشه خوبه

راستی سطح لنت برق بود یا ؟

نه اصلا شيشه نميشه و سطح لنت هم براق نميشه  البته بعد از 25 هزار تا چك كردم 

ویرایش شده در توسط hrbhrb
يييييي
پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری