2,407 ارسال در این موضوع قرار دارد

در 36 دقیقه قبل، wantedheart388 گفته است :

سلام دوستان وفت بخیر

میخوام لنت های جلو رو عوض کنم ؛ شنیدم تکستار خوبه ، نمایندگی های ایساکو دارن به نظرتون ؟ قیمتش الان چجوریاس؟!

لنت ایرانی هست... در حد یه لنت معمولی.

قیمت ها حدود 150 تا 170 تومن.
اگر دنبال لنت خوب هستید چون من خودم هم تجربه تکستار داشتم هم لنت های دیگه بهترون برند phc-valeo پیشنهاد میدم. من خودم دارم استفاده می کنم واقعا نه به دیسک آسیب میزنه نه اونقدر زود تموم میشه که تو این گرونی مجبور باشید بعد چند هزارتا برید تعویض دوباره. خوب هم جواب میده ماشین منو خیلی قشنگ جمع کرد یه جا واقعا از تصادف نجاتم داد... 

این سایتی هم که آقا وحید بود فکر کنم معرفی کرد داره حدود 30-40 تومن زیر قیمت دیجی کالا میده خیل عالیه.

ولی بازم به نظر من اگر لنت ایرانی خواستید پارس بگیرید کیفیتش قابل قبولتره. بین پارس و تکستار . تکستار پول اسم داره میگیره واقعا.

پسند شده توسط 2 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 20 دقیقه قبل، ehsannami گفته است :

اگر دنبال لنت خوب هستید چون من خودم هم تجربه تکستار داشتم هم لنت های دیگه بهترون برند phc-valeo پیشنهاد میدم. من خودم دارم استفاده می کنم واقعا نه به دیسک آسیب میزنه نه اونقدر زود تموم میشه که تو این گرونی مجبور باشید بعد چند هزارتا برید تعویض دوباره. خوب هم جواب میده ماشین منو خیلی قشنگ جمع کرد یه جا واقعا از تصادف نجاتم داد... 

این سایتی هم که آقا وحید بود فکر کنم معرفی کرد داره حدود 30-40 تومن زیر قیمت دیجی کالا میده خیل عالیه.

ولی بازم به نظر من اگر لنت ایرانی خواستید پارس بگیرید کیفیتش قابل قبولتره. بین پارس و تکستار . تکستار پول اسم داره میگیره واقعا.

نمیدونستم ایرانیه ...

این مدلی که الان شما تگ کردین رفتم تو سایتش مال رانا هستش ، من ماشینم مدل 85 هست ، و اینکه اینا یک جفت ندارن ؟ حتما باید دو جفت خرید ؟!؟!

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 6 دقیقه قبل، wantedheart388 گفته است :

نمیدونستم ایرانیه ...

این مدلی که الان شما تگ کردین رفتم تو سایتش مال رانا هستش ، من ماشینم مدل 85 هست ، و اینکه اینا یک جفت ندارن ؟ حتما باید دو جفت خرید ؟!؟!

نه عزیز تو ایران داره تولید میشه اون تکستار اصلی ها دیگه تموم شد.... جنس اصلی هاش که از فرانسه می اومد اون زمانی که موتور پلمپ می اومد ایران مونتاژ می شد خیلی عالی بود هیچ لنتی به پاش نمی رسید اما الا نه...

خوب عزیزجان ماشین شما مدل 85 هست لنت خود 206 تیپ5 باید بخری براش. چرا دیگه تکی هست همش دیگه! یک جفت لنت چرخ جلو مثلا! شما در مغازه هم میری یه جفت لنت بهت میده دیگه! که میشه 4 تا دونه برای چرخ جلو

ماشین خودم رانایی میخوره فکر کردم شما هم مدل 93 به بالا هستی. 93 به پایین همون لنت خود مخصوص 206 میخوره بهش.

پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال
در 4 دقیقه قبل، ehsannami گفته است :

نه عزیز تو ایران داره تولید میشه اون تکستار اصلی ها دیگه تموم شد.... جنس اصلی هاش که از فرانسه می اومد اون زمانی که موتور پلمپ می اومد ایران مونتاژ می شد خیلی عالی بود هیچ لنتی به پاش نمی رسید اما الا نه...

خوب عزیزجان ماشین شما مدل 85 هست لنت خود 206 تیپ5 باید بخری براش. چرا دیگه تکی هست همش دیگه! یک جفت لنت چرخ جلو مثلا! شما در مغازه هم میری یه جفت لنت بهت میده دیگه! که میشه 4 تا دونه برای چرخ جلو

وای خدا ، مغزمو :)))) اصن حواسم نبود هر چرخ دو تا لنت طرفین میخوره :))))
ممنونم بابت راهنماییتون [coool]

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال

ارسال شده در (ویرایش شده)

لنت عقب رانا با 206 يكي هست ؟؟؟

ماشين من 206 مدل 93 هست لنت جلوش راناييه ولي عقبش و نميدونم چي هست 

لنت جلو و عقب رانا  از لحاظ  ظاهر  فرق داره يا يه شكل هست ؟

ویرایش شده در توسط hrbhrb
ببببببب
پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 1 دقیقه قبل، hrbhrb گفته است :

206 تیپ چند؟! بعد تا حالا لنت عوض نکردی اصلا؟!

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 6 دقیقه قبل، hrbhrb گفته است :

سلام 

عقب هم رانایی میخوره

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 15 ساعت قبل، amin6062 گفته است :

:gol:

قیمت خاصی تو ذهنم نیست حداکثر 150 تومن 

فقط دنبال یه مارکی میگردم که نرم باشه و دیسکو خراب نکنه و صدا  هم نده با زود تموم شدنش هم مشکلی ندارم خودم عوض میکنم.

من  اليگ استفاده ميكنم راضي هستم 

در 8 دقیقه قبل، ehsannami گفته است :

206 تیپ چند؟! بعد تا حالا لنت عوض نکردی اصلا؟!

تيپ 5 هست 65 تا راه رفته جلوش و رو 40 تا عوض كردم اليگ انداختم ولي عقبش و دست نزدم  فكر ميكنم الان لازمه عقبش و عوض كنم چون معاينه فني گفت ترمزاي عقبت ضعيف تره 

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، hrbhrb گفته است :

من  اليگ استفاده ميكنم راضي هستم 

تيپ 5 هست 65 تا راه رفته جلوش و رو 40 تا عوض كردم اليگ انداختم ولي عقبش و دست نزدم  فكر ميكنم الان لازمه عقبش و عوض كنم چون معاينه فني گفت ترمزاي عقبت ضعيف تره 

بیش از حد دیر عوض میکنی لنت ها رو حتما موقع تعویض به مکانیک بگو دیسک هاتو چک کنه خط نیفتاده لبه دار نشده باشن...  همون رانا میخوره 

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال

ارسال شده در (ویرایش شده)

در 10 ساعت قبل، ehsannami گفته است :

ممنون از راهنماییتون. آره اون سایت رو من پیدا کردم و لینکشو گذاشتم و واسم عجیبو بود که اینقدر قیمتش با دیجی کالا و حتی خود نمایندگی متفاوته. یه مورد دیگه. ماشین من تیپ 5 مدل 95 هست. مگه لنت های این ماشین رانایی نیست؟ آخه چندجا پرسیدم گفتن ممکنه 206 هم باشه. گفتن بعضی ها رانایی و بعضی ها 206 هستن.

ویرایش شده در توسط vahid201687

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری