212 ارسال در این موضوع قرار دارد

سلام خودروی من رانا هست چند وقت پیش خواستم خودم فیلتر عوض کنم اونو شکستم و به تعمیرگاه مراجعه کردم و فیلتر عوض کردن برام تا زمان تعویض فیلتر کلی بنزین ریخت الان مدت طولانی از این موضوع گذشته بوی بنزین داخل اتاق خودرو میاد و هیچ نشتی از شلنگ بنزین و فیلتر دیده نمیشه و زمانی که خودرو 2 روز هم خاموشه باز هم بوی بنزین میاد و در موتور هم بوی استشمام نمی شه و اینم لازمه بگم که خودرو هیچ ایرادی نداره به تازگی سنسور اکسیژن هم ایراد داشت که عوض کردم ممنون میشم راهنمایی بفرمایید تشکر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در در 1397/04/13, 11:34:51، Dariush-Es گفته است :

ی سوال 

ایا پمپ بنزین در حالت سرد و گرم فشارش تغییری میکنه؟

مثال د حالت سرد فشار کامل نشه ولی در حالت گرم به فشار نرمال برسه؟

صبح ها با چندین استارت روشن بشه ماشین و حالت کم رسیدن بنزین ولی وقتی روشن میشه موتور صاف بدون لرزش کار میکنه و شتاب میگیره !

ایا مسیر سوخت میتونه مشکلی داشته باشه ؟ دوستان گفتن فشار پمپ اندازه بگیرم اما مشکل اینجاست این مشکل توی استارت صبح هست و اگر بخوام تعمیر گاه ببرم ماشین بعد از گرم شدن با تک استار روشن میشه

با این اوضاع قیمت نجومی پمپ بنزین و بی کیفیتی برخی پمپ داخلی میترسم دستشم بزنم ولی از ی طرف نگران مشکل پیدا کردنم برا همین باکم نمیزارم از نصف کمتر بشه معمولا

بله اگر رگلاتور پمپ بنزین خراب باشه به مرور بعد گذشت چند ساعت افت فشار پیدا میگنه

ویرایش شده در توسط rezakazemi61

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری