184 ارسال در این موضوع قرار دارد

ظرفيت باك

با سلام .جديدا من دو بار باك رو پر كردم 53 ليتر گرفته درصورتيكه تو اين 7يا8سال سابفه نداشته .لطفا نظر بديد.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

هر دو بار از يك پمپ بنزين بنزين زدي؟ بعضي از پمپ بنزين ها مقدار رو بيشتر از مقدار واقعي نشون ميدن

لینک به ارسال

بزار راستشو بگم بعضی از پمپ بنزین ها دزدن

لینک به ارسال

salam.gifهر وقت ميخوايي بنزين بزني اهرم نازل را تا آخر فشار نده يه مقدار فشار رو كم كن

چون باعث ميشه يه مقدار هوا هم با بنزين برات محاسبه بشه

من اينو چند بار خودم امتحان كردم از يك جايگاه و يك نازل جواب گرفتم

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

salam.gifهر وقت ميخوايي بنزين بزني اهرم نازل را تا آخر فشار نده يه مقدار فشار رو كم كن

چون باعث ميشه يه مقدار هوا هم با بنزين برات محاسبه بشه

من اينو چند بار خودم امتحان كردم از يك جايگاه و يك نازل جواب گرفتم

salam.gifمنم اين قضيه كه آقا مسعود مي گن رو امتحان كردم. با فشار كمتر كه بنزين مي زنم مسافت بيشتري رو با اون باك طي مي كنم.

لینک به ارسال

با سلام.از دو پمپ بنزين.اي يكي ديگه قوز بالا قوزه.وقتي بنزين كم به ما بدهند ديگه بحث در مورد درصد مصرف تعطيله.ويل اللمطففين

لینک به ارسال

آقا مسعود چشم ايو كه گفتي انجام ميدم.ولي فكر ميكنم دارن يه كاراي ميكونن من تاحالا 4تا 206داشتم تو اي 8يا9سال با باك خالي تو پمپ بنزين اگر 50تا ميزدم سر ريز ميكرد ولي حالا كه ميرم 53تازدم باوركن حداقل 2ليتر داشتم فكر كنم بايد فراركنيم

لینک به ارسال
آقا مسعود چشم ايو كه گفتي انجام ميدم.ولي فكر ميكنم دارن يه كاراي ميكونن من تاحالا 4تا 206داشتم تو اي 8يا9سال با باك خالي تو پمپ بنزين اگر 50تا ميزدم سر ريز ميكرد ولي حالا كه ميرم 53تازدم باوركن حداقل 2ليتر داشتم فكر كنم بايد فراركنيم

روز جمعه من رفتم بنزين بزنم تازه چراغ بنزين روشن شده بود من رو 7 ليتر هشدار گذاشتم بعد از سوخت گيري 18 تومن دادم حدود 45 ليتر زدم بازم جا داشت

خوب پيدا كنيد دزد بنزين رو؟البته بايد از معادله n مجهولي و از قضيه گوسفند حل بشه در ضمن فكر كنم(من مديريت خوندم)از استراتژي خيلي خوب بايد به جاي بنزين از سوخت حيواني استفاده كنيمthink.gif

لینک به ارسال

salam.gif

وقتی از ماشینی که سوارش می شی می دزدن، دیگه چه توقعی از پمپ بنزین ها دارین، واقعا باید به این کشور به خاطر این همه دزدی افتخار کنیمgood.gifgood.gif

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال

دوستان من دیشب ی اگزوزه نمیدونم چی رفت زیره ماشینم شلنگ بنزینم پاره شد بماند پیرم در اومد تا تونستم از اتوبان جونه سالم در ببرم به هر حال امداد خودرو اومد با شیلنگه گاز سروتحشو هم آورد اما امروز همه جا میگن

شلنگش پیدا نمیشه .

من چیکار کنم ؟؟؟

کمک

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری