khani

شیشه دودی

<t></t>  

1. 1. <t></t>

لطفا وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام نمایید تا بتوانید رای خود را در نظر سنجی ارسال نمایید.

146 ارسال در این موضوع قرار دارد

واسه شیشه عقب 206 سفید چند درصد بزنم که هم پلیس گیر نده هم قشنگ بشه و هم دید داشته باشم؟

سلام آقا علی گل،همونطور که خدمتتون عرض کردم من با راهنمایی ورانندگی تماس گرفتم و کارشناس اونهابه من گفت که شیشه دودی کاملا ممنوعه.

سلام دوست عزیز....فکر نکنما..اخه تو شهر ما دودی زیاد هست کسی هم کارشون نداره....اخه مگه ماشین ملک خصوصی نیست؟به کسی چه ربطی داره اخه شیشه ماشین دودی باشه یانه؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
واسه شیشه عقب 206 سفید چند درصد بزنم که هم پلیس گیر نده هم قشنگ بشه و هم دید داشته باشم؟

سلام آقا علی گل،همونطور که خدمتتون عرض کردم من با راهنمایی ورانندگی تماس گرفتم و کارشناس اونهابه من گفت که شیشه دودی کاملا ممنوعه.

سلام دوست عزیز....فکر نکنما..اخه تو شهر ما دودی زیاد هست کسی هم کارشون نداره....اخه مگه ماشین ملک خصوصی نیست؟به کسی چه ربطی داره اخه شیشه ماشین دودی باشه یانه؟

بازهم سلام،امیدوارم حال شما خوب باشه،این جریان ملک خصوصی در مورد ما زیاد صدق نمی کنه.اما در مورد شیشه دودی اون جمع از دوستان،باید خدمتتون عرض کنم که ماهم توی کرمانشاه زیاد داریم عزیزانی که شیشه ماشینشون رو دودی کردندوهنوز هم کسی بهشون گیر نداده،اما اگه گیر یه پلیس قانونمند وکمی حسود وبهونه گیر بیفتند شک نکنید که اذیت می شوند،حالابرای اطمینان شما می تونید باشماره 083********* تماس بگیرید وبا کارشناس راهنمایی ورانندگی حرف بزنید یا اینکه می تونید از راهنمایی تلفن،شماره راهنمایی ورانندگی رو بگیرید واونها خودشون کمکت می کنند.

ارادتمندhi.gif

پیام مدیریت: قرار دادن شماره در بخش های عمومی انجمن مجاز نیست.

لینک به ارسال

یه سوال: دودی کردن شیشه ها ی 206تا چند درصد مجازه؟ و آیا آیتمی واسه جریمه این کار تو قبوض جریمه راهنمایی رانندگی وجود داره و پلیس میتونه گیر به این موضوع بده؟

لینک به ارسال

اين تاپيك تكراري هستش

لطفا جستجو كنيد

دودي كردن اصلاً مجاز نيست

من دودي كردم و خيلي عالي هست

مجاز بودن مقدار مورد نظر به شهر زندگي؟پليسهاي محل سكونت؟قيافه و تيپ ماشين؟نوع آرايش و تيپ راننده؟ بستگي داره

اگه آدم ساده اي هستي انجام بده خيلي تاثير داره

نوع جريمه عدم ديد كافي و وسائلي كه مانع ديد راننده ميشه

و حتي خودرو رو ميتونن توقيف كنن تا برچسب را از خودرو جدا كني

حتي اگه درصد كمي هم دودي كني تاثير داره

لینک به ارسال

من جستجو کردم ولی بیشتر میخواستم بدونم آیتم تو قبوض جریمه واسه این کار وجود داره یا کار پلیس غیر قانونیه و میشه اعتراض کرد؟؟ که شما گفتید عدم دید آیتم داره

راستی من اینم شنیده بودم بیشتر از پلیس بسیجیها رو این موضوع گیر میدن!!!درسته؟؟؟

لینک به ارسال

حدود 200 مورد جريمه وجود داره قبلا ليستش رو من داشتم اما الان ندارم كه كد و عنوان دقيق جريمه رو بگم

داشتم شيشه هارو دودي ميكردم يه پرايدي آمد و گفت هفته پيش دودي كرده رفته مركز تعويض پلاك گفتن اول برچسب رو بكن بعد بيا

اين بنده خدا هم همون جا مشغول كندن ميشه مي بينه يه پرايد با شيشه دودي شيشه ها رو داد پايين رفت داخل پلاك و گرفت درآمد.

حتي معاينه فني و تعويض پلاك هم ميتونه گير بده چه برسه به راهنمايي و رانندگي

بحثي كه كردم گفتم قيافت ساده هست براي دوستان بسيجي گفتم من كه سني ازم گذشته و كت و شلوار بپوش هستم باهام كاري ندارن مگه ديگه ...

لینک به ارسال

با سلام شیشه دودی تا 30 % مجاز هستش گیر دادن هم توی خیابون ماشینو برای دودی کردن گیر نمیدن و جریمه نمیکنن توی ایست بازرسی ها ( در سطح شهر) یا توی عوارضی ها که برای یه تخلف دیگه بگیرن به دودی کردن هم گیر میدن ولی صرفآ برای دودی کردن ایست و یا جریمه نمیکننتنها گیر دادن در معاینه فنی تعویض پلاک که شما هم چون تازه گرفتید 5 سال نیاز به معاینه فنی ندارید فقط مسئله فروش هستش

لینک به ارسال

سلام.

دوست گلم من واسه ماشینم 50% انداختم برای شیشه های بغل عقب و واسه گرم کن 30% انداختم.هم داخل ماشین زیر آفتاب دیرتر گرم میشه هم تو شب نور بالای ماشینا اصلا اذیتم نمیکنه حتی زنون!!!!!!

تا حالا هم گیر ندادن بهم اگر هم بدن من وانمیسم. عکس هم بخوای واستون میذارم.

لینک به ارسال
سلام.

دوست گلم من واسه ماشینم 50% انداختم برای شیشه های بغل عقب و واسه گرم کن 30% انداختم.هم داخل ماشین زیر آفتاب دیرتر گرم میشه هم تو شب نور بالای ماشینا اصلا اذیتم نمیکنه حتی زنون!!!!!!

تا حالا هم گیر ندادن بهم اگر هم بدن من وانمیسم. عکس هم بخوای واستون میذارم.

سلام

خیلیا فکر میکنند شیشه دودی عقب ربطی به گرمکن داره لازمه بگم گرم کن از وسط شیشه رد میشه !!! و هیچ ربطی به دودی بودن و نبودن ندارد و نخواهد داشت wink.gif

لینک به ارسال

من که حالا حالا ها قصد فروش ماشینمو ندارم . پس حتما شیشه هاشو دودی میکنم. از همه دوستان خوبم که راهنماییم کردن متشکرم...

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری