khani

شیشه دودی

<t></t>  

1. 1. <t></t>

لطفا وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام نمایید تا بتوانید رای خود را در نظر سنجی ارسال نمایید.

146 ارسال در این موضوع قرار دارد

بنظر من لومر میتونه گزینه ی خوبی باشه چون هم ضد خشه(نه اینکه با چاقو بیوفتی جونش) و هم قیمتش از شیشه های فابریک دودی پایین تره(اینجوری که من فهمیدم 350 میشه برای همه شیشه ها)

تازه شیشه خودرو هم در مقابل سرقت محافظت میشه

مخلص همه بچه های 206 سوار

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
بنظر من لومر میتونه گذینه ی خوبی باشه چون هم ضد خشه(نه اینکه با چاقو بیوفتی جونش) و هم قیمتش از شیشه های فابریک دودی پایین تره(اینجوری که من فهمیدم 350 میشه برای همه شیشه ها)

تازه شیشه خودرو هم در مقابل سرقت محافظت میشه

مخلص همه بچه های 206 سوار

دوستان قیمت رو اصلاح میکنمmayi.gif

think.gif250،000

لینک به ارسال

سلام دوستان

من قصد دارم شيشه هام رو برچسب بزنم چون رنگ ماشين من سفيد هست فكر كنم جالب بشه

اما سر دوراهي موندم(زياد نه)

چند وقت پيش قصد كردم اين كارو انجام بدم اما چند تا سايت ديدم گفته بودن مضرر هست البته منبع خاصي نداشت فقط صحبت عاميانه بود

تو ويژه نامه خودرو روزنامه ايران 13/04/90 خوندم كه مفيد هست

1.اگه برچسب بزني شيشه بشكنه پودر ميشه اما نميريزه

2.باعث عدم ورود نور مضرر خورشيد ميشه كه ميگن اين كار مضرر هست فكر كنم تو tt خوندم

3.بالا بردن راندمان كولر ميشه

حالا نظر شما چيه؟

كساني كه نصب كردن راضي هستن

البته من فردا نوبت دارم

90% قصد نصب دارم doa.gif

لینک به ارسال

سلام آقا مسعود

من از فردای روزی که تحویل گرفتم شیشه هام رو دودی کردم

شیشه عقب 40 درصد و 4تا شیشه دیگه 30 درصد

من که خیلی راضی هستم تابش آفتابو می گیره داخل کمتر گرم میشه و خود نور آفتاب هم کمتر اذیتت می کنه , از بیرون نسبت به داخل خیلی دید کمتر میشه (تو دید ما تاثیری نداره اونا نمی تونن ببینن), در شب نور چراغ ها از عقب اذیتت نمیکنه اگه حساسی یا اینکه کسی می خواد اذیت کنه هرچی نور بالا بندازه یا زنون خیلی تاثیرش کمتر میشه.و ............

برای شیشه عقب به نظرم از 40 درصد بیشتر ننداز چون دیدتو اذیت می کنه دوستم 50 انداخته بود اذیت می کرد تو دید و کناره ها رو هم به نظر خودم بیشتر از 30 ننداز چون باعث حساس شدن مامورا میشه و ایست دادن بهت و شاید اذیت کردن

hi.gifhi.gif

لینک به ارسال
سلام دوستان

من قصد دارم شيشه هام رو برچسب بزنم چون رنگ ماشين من سفيد هست فكر كنم جالب بشه

اما سر دوراهي موندم(زياد نه)

چند وقت پيش قصد كردم اين كارو انجام بدم اما چند تا سايت ديدم گفته بودن مضرر هست البته منبع خاصي نداشت فقط صحبت عاميانه بود

تو ويژه نامه خودرو روزنامه ايران 13/04/90 خوندم كه مفيد هست

1.اگه برچسب بزني شيشه بشكنه پودر ميشه اما نميريزه

2.باعث عدم ورود نور مضرر خورشيد ميشه كه ميگن اين كار مضرر هست فكر كنم تو tt خوندم

3.بالا بردن راندمان كولر ميشه

حالا نظر شما چيه؟

كساني كه نصب كردن راضي هستن

البته من فردا نوبت دارم

90% قصد نصب دارم doa.gif

برچسب واسه شیشه که ضرر نداره . من دو ساله دارم درصد بالا استفاده میکنم خیلی از اونهایی که برچسب ندارن وضعیتم بهتره: یک روز ماشین پدرم دستم بود شبش بخاطر سوختگی های زیاد داشتم کرم سوختگی میزدم به سر و گردنم . البته برچسب آنتی uv شفاف هم هست که من رو شیشه جلو استفاده کردم !که همون روز روی ماشین پدرم هم اجرا کردم

شیشه ماشین دوستم رو برای یک گوشی شکوندن ، من بعضی وقتها فراموش می کنم اصلا در ماشینو قفل کنم که بخاطر دودی بودن باز و بسته بودن و اشیاء (سیستم) داخل ماشین هم از دید سارق ها محفوظ میمونه... تو یک تصادف دیدم ماشینی که شیشه هاش برچسب داشتن با وجود اینکه دو سه دور ملق زده بود شیشه ها به برچسب چسبیده بودن و تو ماشین پخش نشده بودن! حسن بزرگ دیگش اینه که هر وقت نخواستید برچسب قابل کندن هست ولی شیشه رنگی خیر! از لحاظ جنبه ظاهری هم بخوایید به قضیه نگاه کنید همون جلوه ای که برچسب 30 % میده برچسب 50 % هم میده. پلیس اگه بخواد گیر بده از نظر قانونی به همون 10 درصدش هم میتونه گیر میده ، شما ببینید کدومش بدرد نوع استفادتون میخوره

توصیه من اینه که برای 206 شیشه های جلو 20 30 در های عقب 40 شیشه عقب بین 20 یا 30 چند شب اول موقع دنده عقب رفتن خیلی احتیاط کنید تا به شیشه دودی عادت کنید

لینک به ارسال

سلام دکتر مخفی جان

درسته که اگه پلیس بخواد قانونن می تونه به همه شیشه دودیا چه یک درصد چه صد درصد گیر بده اما وقتی از جلوشون رد میشی و اینکه به نظرش تیره تر بیاد فرق داره و بیشتر تحریک میشه البته این نظر منه.

می خواستم بپرسم این برچسب های آنتی یو وی چه جوریه فقط شنیدم در موردش راضی هستی ؟هیچ چیز و نکته خاصی نداره

لینک به ارسال

از برچسب شیشه های ماشین بابام راضی هستم اما آفتاب بازم یه حدودایی اذیت میکنه(همون خیره کنندگی نور ماشین پشت سری و اینا) ولی نه در حد شیشه فابریکی اذیت نمیشه آدم. 70% میتونم بگم رضایت دارم (حد اقل دیگه نمیسوزم تو ماشین ) اون 30 درصد هم که بخاطر عادتم به شیشه تیره هست.

لینک به ارسال

سلام

من ماشین خودمو دودی کردم

uv و ضد خش خیلی راضیم

مدل تایوانیشو زدم که شد 60 تومن

مال من 20درصده تا 40 درصد هم مجازه اما معمولا" بالای 30 نمیزنن چون خود 206 شیشه هاش دودیه

توصیه میکنم کسایی که 206 رنگ سفید دارن حتما" دودی کنن

مزایاشو دوستان گفتن خیلی هم به ماشین جلوه میده

لینک به ارسال
سلام

من ماشین خودمو دودی کردم

uv و ضد خش خیلی راضیم

مدل تایوانیشو زدم که شد 60 تومن

مال من 20درصده تا 40 درصد هم مجازه اما معمولا" بالای 30 نمیزنن چون خود 206 شیشه هاش دودیه

توصیه میکنم کسایی که 206 رنگ سفید دارن حتما" دودی کنن

مزایاشو دوستان گفتن خیلی هم به ماشین جلوه میده

سلام دوست عزیز

مبارک باشه

تا 40 درصد مجازه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ فکر کنم این 40 درصد مجاز بودن برای چند سال پیش بود یعنی تا وقتی که خود سردار رویانیان بودش و بعد از اون کاملا ممنوع شد

لینک به ارسال

سلام

روز 5 شنبه رفتم شيشه هام رو دودي كردم 35% يه 2 ساعتي الافي داشت اما خيلي عالي شد.

همون روز رفتم سفر تو جاده خيلي عالي بود كولر رو درجه يك بود(ايركانديشن دستي) يه امنيت جديد به داخل ماشين داده بود

شب هم تو جاده نور ماشين هاي عقبي هم كمتر اذيت ميكرد در كل خيلي عالي بود

من 4 شيشه بغل ضد خش زدم شد 20 تومن عقب هم يه كوچولو از قبل دودي بود نزدم گفت اگه بخواي با اون هم 5تومن بيشتر ميشه البته ناگفته نماند 3 ماشين براي دودي كردن برديم پيشش كه رو هم براي كليه شيشه ها 75 تومن قرار شد بگيره

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری