saeed دزدگیر

تعریف ریموت و سوییچ برای پژو 206

514 ارسال در این موضوع قرار دارد

در در 1398/12/17, 19:28:52، Mehdi.T گفته است :

سلام تگ ایموبلایزر خریداری کردید وبا دیاگ فعال شده؟

کد سویچ رو به کسی که سویچ تعریف کرد دادید ؟

Ecu بی کد شده

اقا مهدی.

من نمدونم  تگ ایموبلایزر چی هست.

فقط اینو بگم که من کد سوییچ رو نداشتم و نمایندگی میخواست ازم 50 تومان بگیره دیگه همین کلید ساز با دستگاه واسم دراورد کد سوییچ رو.

بی کد نشده بود

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 2 ساعت قبل، Aminopl گفته است :

اقا مهدی.

من نمدونم  تگ ایموبلایزر چی هست.

فقط اینو بگم که من کد سوییچ رو نداشتم و نمایندگی میخواست ازم 50 تومان بگیره دیگه همین کلید ساز با دستگاه واسم دراورد کد سوییچ رو.

بی کد نشده بود

تگ سویچ یک قطعه  زغال شکل کوچک است که در کلید قرار میگیرد و زمانی که شما مجموعه کلید رو وارد مغزی میکنید اون تگ وارد محیط تگ خون ایموبلایزر میشه

کد سویچ رو که کلید ساز نداره

باید در سند خودرو روی کلید زاپاس یک کد چهارقمی که روی یک کارت درج شده وجود داشته باشد که در صورت گم شدن کارت با همراه داشتن برگه سبز کد کلید رو بهتون میدن و شما به کلید ساز میدی و چون شما کلا کلید رو گم کردی پس تگ هم ندارید

باید یک تگ خام تهیه میکردید ودر کلید جدید قرار میدارید و همراه کد کلید به کلید ساز میدادید تعریف کنه

البته ناگفته نماند چند سالی است که همون کلید ساز با دستگاهش هم میتونه کد کلید رو استخراج کنه

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

سلام من ماشینم بی کد بوده و حالا ی ریموت خام که چیپش وصل بود ب ریومتش تهیه کردم.خلاصه بعداز کلی کارنظیرکددادن ب ایسیو و بی اس ای و...خلاصه ک راه نیوفتاد.ومجبورشدم دوباره بیکد کنم تا ماشینم راه بیوفته...

حالا ایسیوم بی کده. ریموتم کارنمیکنه پارامترهم ندارم توی کام2000. چراغ سقفیم علایم ایموبلایزرفعالو نظیر روشن شدن چراغ سقفی بانزدیک کردن سووییچ و الارم دادن کام بعداز خاموش کردن و بازکردن در درصورت درنیاوردن سوییچ و...دارم

پیش یه کاربلدرفتم میگفت نمیشه کاریش کرد باس ریموت و چیپ خام بگیری !!!ویا اخرین کدی ک زدی برای کلید رو درست بزنی و..

چطومیتونم اخرین کدی ک توی چیپم ذخیره شده و با بی اس ای مچ شده رو بخونم ک دوباره اشتباه نزنم ک خرج دوباره نکنم 

ممنونم میشم اگ کسی اطلاعات در این مورد داره راهنماییم کنه...

ایسیوم ساژم s2000-3f

دستگاه دیاگ دارم 

پروگرام تی ان ام 5000 هم دارم خلاصه همه وسایل موردنیاز هس ولی اطلاعات کافی ندارم

لینک به ارسال

سلامسال نو مبارک همگی . دوستان من v8مدل 86 خریدم  سوئیچ ماشین داخلش فقط چیپ هست ریموت نداره آیا ریموت(برد سوئیچ) جدا جای میفروشن و طریقه سنکرن کردنشو اگر کسی میدونه بهم بگه .سپاس

لینک به ارسال

از کدوم قسمت میشه تو مدل فرانسوی برق رو از پله دوم گرفت؟

برای روشن کردن دی لایت ها نیاز به پله دوم سوئیچ دارم پله اول بظرم جالب نیست چون بی دلیل دی لایت روشن هستن اما زمانی که از پله دوم برق بگیرم فقط زمانی ماشین روشن استفاده میشه

دوستان راهنمایی کنن ممنون میشم چون تو تاپیک مربوط به سوال پاسخی نگرفتم 

از زمانی که206 ایرانیزه وارد شدن 206 فرانسوی فراموش شدن 

لینک به ارسال
در در 1399/01/04, 01:28:16، amirhosein_ گفته است :

سلامسال نو مبارک همگی . دوستان من v8مدل 86 خریدم  سوئیچ ماشین داخلش فقط چیپ هست ریموت نداره آیا ریموت(برد سوئیچ) جدا جای میفروشن و طریقه سنکرن کردنشو اگر کسی میدونه بهم بگه .سپاس

سلام بله قطعات برد و... در بازار موجود است روش سکرون کردن

ابتدا يك مرتبه قفل مركزي را با دست فعال و غير فعال مي كنيم. پس از اين عمل دکمه هاي ريموت را امتحان مي كنيم. در صورت عدم عملكرد ۱۰ الي ۱۵ دقيقه هيچ عملي انجام نمي دهيم. (در اين فاصله اصلا ريموت دستكاري نشود.) و به ترتيب مراحل پاييني را انجام مي دهيم.

1. سوئیچ را داخل مغزي قرار داده و ۱ دقيقه صبر مي كنيم.
  2. دكمه LOCK را فشرده و سوئیچ را باز كرده و ۵ ثانيه صبر مي كنيم.
  3. در پايان ۵ ثانيه دكمه LOCK را رها كرده و ۵ ثانيه ديگر در حالت سوئیچ باز صبر مي كنيم.
  4. در پايان ۵ ثانيه سوئیچ را مي بنديم و قفل مركزي را با دست يك مرتبه فعال و غيرفعال مي كنيم.
  5. بعد از چند ثانيه ۳ مرتبه به فاصله هاي  ۲ ثانيه  ۲ ثانيه دكمه LOCK را فشرده و رها مي كنيم.
  6. ريموت و BSI سنكرون شده اند.

نحوه سنكرونيزه سوئیچ كردن ۲۰۶ غير مولتي پلكس:

1. داخل خودرو نشسته دكمه ريموت را آنقدر فشرده نگه داريد تا لامپ روي ريموت خاموش شود.
  2. دكمه ريموت را رها كنيد تا لامپ روي ريموت بطور ثابت روشن بماند.
  3. دو بار پشت سر هم دكمه ريموت را فشار دهيد.
  4. سوئیچ را باز كنيد و مجدداً ببنديد.
  5. سه ثانيه صبر كنيد.
پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

مرسی مهندس جان سپاس. ماشینو تازه گرفتم ریزه کاری زیاد داره.دزگیر داره اعصابمو بهم ریخته میخوام حذفش کنم راحت شم .

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 11 ساعت قبل، Mehdi.T گفته است :

سلام بله قطعات برد و... در بازار موجود است روش سکرون کردن

ابتدا يك مرتبه قفل مركزي را با دست فعال و غير فعال مي كنيم. پس از اين عمل دکمه هاي ريموت را امتحان مي كنيم. در صورت عدم عملكرد ۱۰ الي ۱۵ دقيقه هيچ عملي انجام نمي دهيم. (در اين فاصله اصلا ريموت دستكاري نشود.) و به ترتيب مراحل پاييني را انجام مي دهيم.

1. سوئیچ را داخل مغزي قرار داده و ۱ دقيقه صبر مي كنيم.
  2. دكمه LOCK را فشرده و سوئیچ را باز كرده و ۵ ثانيه صبر مي كنيم.
  3. در پايان ۵ ثانيه دكمه LOCK را رها كرده و ۵ ثانيه ديگر در حالت سوئیچ باز صبر مي كنيم.
  4. در پايان ۵ ثانيه سوئیچ را مي بنديم و قفل مركزي را با دست يك مرتبه فعال و غيرفعال مي كنيم.
  5. بعد از چند ثانيه ۳ مرتبه به فاصله هاي  ۲ ثانيه  ۲ ثانيه دكمه LOCK را فشرده و رها مي كنيم.

نحوه سنكرونيزه سوئیچ كردن ۲۰۶ غير مولتي پلكس:

1. داخل خودرو نشسته دكمه ريموت را آنقدر فشرده نگه داريد تا لامپ روي ريموت خاموش شود.
  2. دكمه ريموت را رها كنيد تا لامپ روي ريموت بطور ثابت روشن بماند.
  3. دو بار پشت سر هم دكمه ريموت را فشار دهيد.
  4. سوئیچ را باز كنيد و مجدداً ببنديد.
  5. سه ثانيه صبر كنيد.

اقا مهدی سلام 

ببخشید در روش اول برای 206 فرانسوی هست 

یعنی ریموت جدید با این روش میشه به ماشین شناسایی کرد؟ من درست متوجه شدم؟

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، Dariush-Es گفته است :

اقا مهدی سلام 

ببخشید در روش اول برای 206 فرانسوی هست 

یعنی ریموت جدید با این روش میشه به ماشین شناسایی کرد؟ من درست متوجه شدم؟

بله

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 11 ساعت قبل، Mehdi.T گفته است :

بله

پس این که میگن باید با دستگاه معرفی شه و غیره چی میشه 

من ی مورد بود ریموت جدید چیپ ایموبلایزر جا به جا کردم اما ریموت بهم  همین جوری نمیشه شناسوند دستگاه میخواد 

ولی این توضیحات شما کلا مسیر ذهن من تغییر داد 

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری