saeed دزدگیر

تعریف ریموت و سوییچ برای پژو 206

458 ارسال در این موضوع قرار دارد

اگه ریموت ماشینینتون از کار افتاد و با تعویض باطری هم نتیجه ای نگرفتید همزمان که دکمه قفل ریموت رو فشار میدهید سوییچ رو تا ته باز کنید حدود 15 ثانیه نگه دارید بعد سوییچ رو ببندید سوییچ رو در بیارید حالا امتحان کنیداگه ریموت خراب نباشد باید جواب دهد

پسند شده توسط 3 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

گه باطری ضعیف باشه یا باطری خوبی استفاده نکنی این مشکل زیاد پیش من جا باطری ریموتمو دستکاری کردم وباطریcR-2025 گذاشتم هم بردش بیشتر شده هم باطری دیرتر تمام میشه!

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال

به اين كار اصطلاحا ميگند سنكرون كردن

لینک به ارسال

لطفا روش تعریف ریموت و سویچ را برای خودرو پژو 206 توی سایت قرارا بدهبد

با تشکر

لینک به ارسال

تعریف سوئیچ توسط دستگاه های عیب یابی که توانایی تعریف سوئیچ داشته باشه انجام میشه(بهترین دستگاه pps هست) و باید کد سوئیچ+سوئیچ یدک رو همراه داشته باشید

برای ریموت هم تاپیک مشابه داشتیم

206-t1377.html

لینک به ارسال

امکانش هست آموزشی از مراحل انجام کار و تعریف کلید با دستگاه PPS قرار بدید ؟ یا حداقل مسیر اینکار رو در PPS بفرمایید ...

لینک به ارسال

سلام دوستان یه مشکلی برام پیش اومده که 5روزه ماشینم از کار افتاده و روشن نمیشه.کلید 206 من گم شد و درده سرام شروع شد اول رفتم قفل ساز اوردم و براش کلید ساختم بعدش ماشینو انتقالش دادیم به نمایندگی ایران خودرو که بهم گفتن که کد ریموتشو از تهران میگیریم و میزنیم به ریموته جدید. ماشینه من 206 تیپ 1 هستش و ریموتش زمین تا آسمون با ریموتای تیپ 2 فرق میکنه . کد رو گرفتن زدن رو ریموت جدید ولی ماشین روشن نشد و واقعا نا امید شدم . بهم گفتن بورو ریموته تیپ 1 پیدا کن بیار کد بزنیم بعدش منم با کلی گرفتاری پیدا کردم که قیمتش واقعا بالا بود 120 تومن اصل فرانسه ولی ریموت تیپ 2 25تومن حالا من موندم بعده این همه هزینه چیکار کنم راهه دیگه نیست که ماشین بیچارمو از نماینگی روشن کنم بیارم بیرون؟ 2 روزه تو نمایندگی هستش. توروخدا راهنماییم کنید

لینک به ارسال
سلام دوستان یه مشکلی برام پیش اومده که 5روزه ماشینم از کار افتاده و روشن نمیشه.کلید 206 من گم شد و درده سرام شروع شد اول رفتم قفل ساز اوردم و براش کلید ساختم بعدش ماشینو انتقالش دادیم به نمایندگی ایران خودرو که بهم گفتن که کد ریموتشو از تهران میگیریم و میزنیم به ریموته جدید. ماشینه من 206 تیپ 1 هستش و ریموتش زمین تا آسمون با ریموتای تیپ 2 فرق میکنه . کد رو گرفتن زدن رو ریموت جدید ولی ماشین روشن نشد و واقعا نا امید شدم . بهم گفتن بورو ریموته تیپ 1 پیدا کن بیار کد بزنیم بعدش منم با کلی گرفتاری پیدا کردم که قیمتش واقعا بالا بود 120 تومن اصل فرانسه ولی ریموت تیپ 2 25تومن حالا من موندم بعده این همه هزینه چیکار کنم راهه دیگه نیست که ماشین بیچارمو از نماینگی روشن کنم بیارم بیرون؟ 2 روزه تو نمایندگی هستش. توروخدا راهنماییم کنید

کارشناس ! نمایندگی اگه چیزی حالیش بود برای خودش مغازه میزد

شما باید ماشینو ببری اونایی که تعمیر ECU انجام میدن بگی برات بدون کد کنه.

دستمزدشم زیر 50 میشه.

بعد که کد رو پیدا کردی بدی برات ست کنه.

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

ممنون از راهنماییت hassanpoor جان

واقعا هم این نمایندگی ها ی ایران خودرو یک سری افراد بی تجربرو ورداشته جایه کارشناس رو ماشینا نظر میدن و کلی پول میگیرن. Aha.gif

قرار شد فردا ماشینو از ایران خودسر وردارم ببرم پیشه یه متخصص تا ببینیم خدا چی میخواد. doa.gif

ممنون از لطفت داش hassanpoor rose.gif.

با تشکر. good.gif

لینک به ارسال
امکانش هست آموزشی از مراحل انجام کار و تعریف کلید با دستگاه PPS قرار بدید ؟ یا حداقل مسیر اینکار رو در PPS بفرمایید ...

دقیقا خاطرم نیست ولی تو قسمت learning بود

یاشار جان مشکل شما هم دقیقا با روشی که hassanpoor عزیز گفتن حل میشه 104.gif

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری