SHAHROKH

صدای جریان آب داخل اتاقک در لحظه روشن کردن ماشین

64 ارسال در این موضوع قرار دارد

آیا صدای جریان آب، داخل اتاقک در لحظه روشن کردن ماشین به گوشتون میرسه.لطفا اگه یه نوع ایراده منو راهنمایی کنید چطوری ای مشکلو رفع کنم.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
salam.gifخدمت همه ی دوستان.من هم همین صدا رو صبح های سرد و اول صبح میشنوم.ولی در بقیه روز صدایی نمی شنوم.اگه امکان داره راهنمایی کنیدhappy.gif

لینک به ارسال

این صدایی که میگید به خاطر داشتن هوا در سیستم خنک کننده میباشه.باید هواگیری کنید

لینک به ارسال

اگه آب هم کم باشه این صدا رو میده ببینید قمقمه تا کجا پره ؟ بین ماکسیمم و مینیمم باید باشه . اگه کمه اندازه کنید منم همین مشکلو داشتم با اضافه کردن آب مشکلش حل شد.موفق باشید

لینک به ارسال

هواگیری کنی با پیچ سر سیلندر دیگه این صدا رو نداری

لینک به ارسال

ممکن هم هست از ی جا نشتی داشته باشی مال من هم همینطور بود یک نشتی بسیار مختصر داشتم اما همون عاملش بود شیلنگشو عوض کردم درس شد تازه علاوه بر اون دمای آمپر هم تصحیح شد

لینک به ارسال

با سلام

پیرو صحبت دوستان و در تایید فرمایش استا د لمنز ، نعمت الله هم همین صدا رو میداد که با تنظیم آب قمقمه حل شد

ارادتمند

لینک به ارسال

آیا صدای جریان آب، داخل اتاقک در لحظه روشن کردن ماشین به گوشتون میرسه.لطفا اگه یه نوع ایراده منو راهنمایی کنید چطوری ای مشکلو رفع کنم.

دوستان نظر های خوبی دادن ولی یک بار این کار رو امتحان کنید:

ماشین رو در دنده5 بزارید و دستی رو پایین بدید(ماشین خاموش باشه) بعد درب صندوق عقب رو باز کنید و ماشین رو تکون بدید تا مطمعن بشید صدا از سمت عقب خودرو نیست!!!!

لینک به ارسال

تا چند وقت پیش هیچ مشکلی نداشتم.

چند روز هوا بارانی شد. بارون ریز ولی مداوم. ماشین بیچاره ام توی حیاط، همش زیر بارون بود. بعد که سوارش شدم، چشمتون روز بد نبینه، وقتی شروع به حرکت، یا ترمز میکنم، یه صدای آب با حجم بالا، که انگار با شدت به دیواره ای برخورد میکنه، از توی اتاق بگوش میرسه. انگار یه سطل آب رو یه دفعه توی کف حموم خالی بکنید که جاری میشه و با شدت به دیوار برخورد میکنه! خیلی ضایع شده.

اول فکر میکردم، صدای بنزین از توی باکه! happy.gifhappy.gif"><a href=http://ir206.net/images/smilies/happy.gif' alt='URL>'>

ولی خیلی زود نظرم عوض شد.

محل دقیق صدارو نمیشه تشخیص داد. ولی انگار بیشتر از سقفه!

دیگه روم نمیشه مسافر سوار کنم، مخصوصا از خانم جماعت! zir.gifzir.gif"><a href=http://ir206.net/images/smilies/zir.gif' alt='URL>'>

حالا نظر دوستان چیه؟ میتونید راهنمایی بهم برسونید؟

لینک به ارسال

تا چند وقت پیش هیچ مشکلی نداشتم.

چند روز هوا بارانی شد. بارون ریز ولی مداوم. ماشین بیچاره ام توی حیاط، همش زیر بارون بود. بعد که سوارش شدم، چشمتون روز بد نبینه، وقتی شروع به حرکت، یا ترمز میکنم، یه صدای آب با حجم بالا، که انگار با شدت به دیواره ای برخورد میکنه، از توی اتاق بگوش میرسه. انگار یه سطل آب رو یه دفعه توی کف حموم خالی بکنید که جاری میشه و با شدت به دیوار برخورد میکنه! خیلی ضایع شده.

اول فکر میکردم، صدای بنزین از توی باکه! happy.gifhappy.gif"><a href=http://ir206.net/images/smilies/happy.gif' alt='URL>'>

ولی خیلی زود نظرم عوض شد.

محل دقیق صدارو نمیشه تشخیص داد. ولی انگار بیشتر از سقفه!

دیگه روم نمیشه مسافر سوار کنم، مخصوصا از خانم جماعت! zir.gifzir.gif"><a href=http://ir206.net/images/smilies/zir.gif' alt='URL>'>

حالا نظر دوستان چیه؟ میتونید راهنمایی بهم برسونید؟

سلام

احتمال داره از راه آنتن آب واردسقف شده.از داخل چراغ سقفو باز کن ببین چه خبره ......

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری