506 ارسال در این موضوع قرار دارد

در 17 ساعت قبل، reza206na گفته است :

سلام دوست عزیز من هر نمایندگی میرم همینو با برچسب ایساکو میدم قیمتشم ۱۲ تومان میگن ولی تو سایت ایساکو سرچ کردم یه مدل هست با کد یکی بالاتر از این قیمتش ۳۵ هست که هیچ‌جا ندارن مکانیکمذهم گفت همینا بعضیا تو جعبه های اصلی هست باید باز کنم ببینم که اگه باز کنه دیگه پس نمی‌گیرم.

Skfهم هرچی هست فیک . من شهر ساری زندگی میکنم

SNR اصلی فرق داره اونی که شما گرفتی نوشت های روی اون ناقصه 

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 10 ساعت قبل، a.m.i.n گفته است :

خدمت شما تمامی

مارک پژو دنبالش نگرد نیست شرکت هم حتی موجودی نداره

قیمت هابدون مالیات زده شده

2018-04-13_033107.jpg

.

لینک به ارسال
در 13 ساعت قبل، a.m.i.n گفته است :

خدمت شما تمامی

مارک پژو دنبالش نگرد نیست شرکت هم حتی موجودی نداره

قیمت هابدون مالیات زده شده

2018-04-13_033107.jpg

خوب بر اساس اینی که شما قیمت دادی من اون mtn-snr رو گرفتم جعبه عین اونیه که براتون عکسشو فرستاده فقط با این فرق که نوشته های رو برچسب جعبه تمیز تر هست و روش لیبل ایساکو خورده بلبرینگ داخلش هم عین قبلیه. حالا بنظرتون چیکار کنم اینو ببندم یا برم سراغ مارکهای ژاپنی که تو بازار هست؟

لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، reza206na گفته است :

خوب بر اساس اینی که شما قیمت دادی من اون mtn-snr رو گرفتم جعبه عین اونیه که براتون عکسشو فرستاده فقط با این فرق که نوشته های رو برچسب جعبه تمیز تر هست و روش لیبل ایساکو خورده بلبرینگ داخلش هم عین قبلیه. حالا بنظرتون چیکار کنم اینو ببندم یا برم سراغ مارکهای ژاپنی که تو بازار هست؟

همینو ببند اقا شرکت هم روی خط تولید همینو میبنده

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 7 ساعت قبل، reza206na گفته است :

شما میتونی بگردی بهتر از این بخری فقط کافیه شماره قطعه یا سایزش را نشونشون بدی ازفروشنده های قطعه ژاپنی یا ... میتونی خرید کنی 

من در ایران خودرو بودم اینا قبلا کیفیت داشتن الان دیگه قطعاتش کیفیت خوبی نداره یه کاری میکنن که طرف دوباره بخره 

ماشینت را سعی کن قطعات خوبی بخری ویه بار بخری تا حداقل کار کنه وگرنه هی باید باز کنی ببندی 

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در در 1397/01/24, 00:32:11، reza206na گفته است :

اینی که خریدم ۰۲۷۰۹۰۰۱۱۶  ،و  اونیکس که قیمتش سه برابر بود ۰۲۷۰۹۰۰۱۱۷ بود.

البته رو همه نوشته بلبرینگ پلوس ۴۰۵ واصلا ۲۰۶ قطعه ای به این نام نداره.

دوست عزیز SNR با قیمت 12 تومن که از همون ابتدا مشخص بود و بهتون گفتم اوریجینال نیست، از روی قیمت خیلی مسائل مشخصه بدون نیاز به دونستن تولید کننده!

SNR اوریجینال اگه شیراز هستی یا دوست و آشنایی داری آدرس بهت بدم برو از نمایندگی رسمی ایساکو بگیر فکر کنم 37 میگفت.

در غیر اینصورت میتونید از بازار مارک Koyo یا SKF اوریجینال بگیرید. مارک nachi هم اکثر غریب به اتفاقش تقلبیه...

SKF اوریجینال همانطور که خودتون گفتید سخت پیدا میشه اما اگه پیدا کنید بهترین و مطمئن ترین بلبرینگه از خود snr هم بهتره، برای این شماره بلبرینگ اوریجینال SKF ساخت ایتالیا توی بازار هست. شما سری RS اون رو بگیرید قیمتش با دلار 3700 ای بود 22 تومن.

ویرایش شده در توسط arash_a59
پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری