473 ارسال در این موضوع قرار دارد

در در 1396/08/14, 23:59:30، reza206na گفته است :

من هنوز هیچی نشده یه صدای خرخر دارم تو سرعت پایین دنده یک انگار یه چی میکشه به متعلقات فرمان یه احساس فشار و خرخر رو فرمان حس میکنم البته ناگفته نماند من امروز بالانس کردم و چون لاستیک عقبم کمی پله کرده بود و صدا میداد آپاراتی جابجا کرد و اورد جلو ماشین من گفتم شاید بخاطر اونه.

لاستیک رو جا به جا کنید اگر درست نشد از بلبرینگه.

از نشانه های خرابی اولیه بلبرینگ پلوس صدای خر خر در دنده یک هست.

اگر پلوس رو باز کردید جهت تعویض بلبرینگ فقط skf اوریجینال یا snr فرانسوی اوریجینال تهیه کنید، قیمتشون بین 18 تا 24 تومنه.

با توجه به تقلبی بودن اکثرskf های بازار پیشنهاد منsnr از نمایندگی های ایساکو هست، توجه داشته باشید که دو مدل بلبرینگ snr هست یکی 10 تا 11 قیمتشه یکی 22 تا 24 تومن. بهترینش رو بگیرید.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 17 دقیقه قبل، arash_a59 گفته است :

لاستیک رو جا به جا کنید اگر درست نشد از بلبرینگه.

از نشانه های خرابی اولیه بلبرینگ پلوس صدای خر خر در دنده یک هست.

اگر پلوس رو باز کردید جهت تعویض بلبرینگ فقط skf اوریجینال یا snr فرانسوی اوریجینال تهیه کنید، قیمتشون بین 18 تا 24 تومنه.

با توجه به تقلبی بودن اکثرskf های بازار پیشنهاد منsnr از نمایندگی های ایساکو هست، توجه داشته باشید که دو مدل بلبرینگ snr هست یکی 10 تا 11 قیمتشه یکی 22 تا 24 تومن. بهترینش رو بگیرید.

امروز رفتم مکانیکم گفت احتمال زیاد همون بلبرینگه ولی خیلی زود صدا در اومد.

تو سرعت 30 یه صدایی دورانی میداد و رو فرمون حسشمیکنم و تو سرعت 90  دسته دنده لرزش خفیف داره نمیدونم از بلبرینگه یا طبیعیه.

مکانیک گفت فعلا استفاده کن لرزش و خلاصی زیاد شد یه استوک سالم بخر بنداز.

حالا بنظر شما پایسم لرزش بیشتر شد بلبرینگ پولس عوض کنم یا هر چه زودتر یا بیخیال این مشعلی بشم برم استوک گیر بیارم.

یه مقدا محدودیت مالی هم دارم

لینک به ارسال
در 21 ساعت قبل، reza206na گفته است :

امروز رفتم مکانیکم گفت احتمال زیاد همون بلبرینگه ولی خیلی زود صدا در اومد.

تو سرعت 30 یه صدایی دورانی میداد و رو فرمون حسشمیکنم و تو سرعت 90  دسته دنده لرزش خفیف داره نمیدونم از بلبرینگه یا طبیعیه.

مکانیک گفت فعلا استفاده کن لرزش و خلاصی زیاد شد یه استوک سالم بخر بنداز.

حالا بنظر شما پایسم لرزش بیشتر شد بلبرینگ پولس عوض کنم یا هر چه زودتر یا بیخیال این مشعلی بشم برم استوک گیر بیارم.

یه مقدا محدودیت مالی هم دارم

این بلبرینگ رو در اولین فرصت به دادش برسید.

اگر مکانیکتون آشناست مشعلی استوک بندازید، به شرط اصلی بودن نه استوک متفرقه، در هر حال و صورتی بلبرینگ رو هم عوض کنید.

بلبرینگ هم گفتم snr اصلی بخرید. یا اگه بلبرینگ فروشی معتبری میشناسید skf 6006/2rs بگیرید.

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری