463 ارسال در این موضوع قرار دارد

در 3 ساعت قبل، ZÆR گفته است :

تا جايى كه ميدونم همه تيپ ٥هايى با گيربكس MA توليد شده اند پلوسشون يكيه و فقط اونايى كه با گيربكس BE توليد شدند فرق دارن

ممنون

پسند شده توسط 1 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام خسته نباشید .بهترین مارک پلوس و متعلقاتش چیه الان؟اورجینال چه مارکی روش بوده؟ماشین اس دی مدل88

لینک به ارسال
در در 1396/06/05, 16:48:35، omega110 گفته است :

سلام خسته نباشید .بهترین مارک پلوس و متعلقاتش چیه الان؟اورجینال چه مارکی روش بوده؟ماشین اس دی مدل88

میشه راهنماییم کنید.

لینک به ارسال
در در 1396/06/05, 16:48:35، omega110 گفته است :

سلام

GKN آلمان روی مدل قدیم نصب بود.

ظاهرا بسته بندی هم اینه:

http://s6.picofile.com/file/8247752418/IMAG1318.jpg
http://s7.picofile.com/file/8247752442/IMAG1319.jpg
http://s7.picofile.com/file/8247752450/IMAG1320.jpg
http://s6.picofile.com/file/8247752784/IMAG1321.jpg
IMAG1356.jpg

IMAG1358.jpg

عکس ها سرقت شده از تاپیک فروش دوستان در بازار

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال

سلام

البته دیگه چند سال هست تو کارتن معمولی ایساکو هست ولی جنس توش همون اورجینال آلمان هستند

با کد فنی 02

تو سیستم ایساکو هم موجوده هر دو طرف

IMG_1280.jpg

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

سلام دوستان امروز بعد  ۵ روز که نبودن و ماشین خاب بود   و از مستفرت برگشتم و ماشسن رو تمیز کردم و دستمال کشیدم‌که فردا برم اداره     باهاش موقع بررسی و جک کردن زیر و بمکماشین دیدم‌سمت گیر راست گیر بکس خیس‌شده. حالا موندم از  پلوسه یا گیر بکس.‌ عکس هم گرفتم فردا عصر میبرمش مکانیک اما استرس دارم مبادا مشکلی پیش بیاد فردا با ماشین برم بیرون ظاهرن گرد گیر پلوس خشکه اما جون زیاد وارد نیستن سر در نیوردم‌چی به چیه .. تو تاپیک نشت واسکازین از گیر بکس هن عکس رو گذاشتم.. ممنون میشم کمک  و راهنمایی ام کنید تا بفهمم مشکل چیه و آیا میتونم از ماشین استفاده ککم‌یکی دو روز تا مکانیکم چک کنه و وقت تعمیر بهم بده.. ماشین تیپ دو مدل ۸۸ با ۶۷ هزار تا کارکرد بدون ای بی اس اینم تصکیری که از  نشتی گرفتم.....  دیسک و صفحه ۷ هزار تا پیش تعویض شده ( والئو جعبه سبز) و واسکازین هم الف    و ۲ هزار تا پیش تعویض شده.. بازم‌سپسا گزار میشم راهنمایی ام‌کنید.‌

پس نوشت:

چون بین نشتی از گردگیر پلوس و  گیربکس شک داشتم تو هر دوتا تاپیک مسئله  رو مطرح کردم... و بابت این انر عذر خاهی میکنم..‌ممنون میشم راهنمایی ام‌کنید...

20170905_010627-1200x1600-1200x1600-900x1200.jpg

لینک به ارسال
در 55 دقیقه قبل، qualitas گفته است :

سلام دوستان امروز بعد  ۵ روز که نبودن و ماشین خاب بود   و از مستفرت برگشتم و ماشسن رو تمیز کردم و دستمال کشیدم‌که فردا برم اداره     باهاش موقع بررسی و جک کردن زیر و بمکماشین دیدم‌سمت گیر راست گیر بکس خیس‌شده. حالا موندم از  پلوسه یا گیر بکس.‌ عکس هم گرفتم فردا عصر میبرمش مکانیک اما استرس دارم مبادا مشکلی پیش بیاد فردا با ماشین برم بیرون ظاهرن گرد گیر پلوس خشکه اما جون زیاد وارد نیستن سر در نیوردم‌چی به چیه .. تو تاپیک نشت واسکازین از گیر بکس هن عکس رو گذاشتم.. ممنون میشم کمک  و راهنمایی ام کنید تا بفهمم مشکل چیه و آیا میتونم از ماشین استفاده ککم‌یکی دو روز تا مکانیکم چک کنه و وقت تعمیر بهم بده.. ماشین تیپ دو مدل ۸۸ با ۶۷ هزار تا کارکرد بدون ای بی اس اینم تصکیری که از  نشتی گرفتم.....  دیسک و صفحه ۷ هزار تا پیش تعویض شده ( والئو جعبه سبز) و واسکازین هم الف    و ۲ هزار تا پیش تعویض شده.. بازم‌سپسا گزار میشم راهنمایی ام‌کنید.‌

پس نوشت:

چون بین نشتی از گردگیر پلوس و  گیربکس شک داشتم تو هر دوتا تاپیک مسئله  رو مطرح کردم... و بابت این انر عذر خاهی میکنم..‌ممنون میشم راهنمایی ام‌کنید...

20170905_010627-1200x1600-1200x1600-900x1200.jpg

اینم یه عکس دقیق تر دیگه با چرهش کامل چرخ سمت راننده  به سمت بیرون.. ممنونم میشم زودتر کمکم کنید و راهنمایی..‌سپاسگزارم

20170905_021922-1200x1600.jpg

لینک به ارسال
در 6 ساعت قبل، qualitas گفته است :

اینم یه عکس دقیق تر دیگه با چرهش کامل چرخ سمت راننده  به سمت بیرون.. ممنونم میشم زودتر کمکم کنید و راهنمایی..‌سپاسگزارم

20170905_021922-1200x1600.jpg

لینک به ارسال
در 3 دقیقه قبل، !Mehdi گفته است :

برای تیپ دو بدون ای بی اس مدل ۸۸ چه برندی خوبه کاسه نمد پلوس تا اگر   مکانیک چک کرد همین بود بگیرم؟

لینک به ارسال
در 4 دقیقه قبل، qualitas گفته است :

برای تیپ دو بدون ای بی اس مدل ۸۸ چه برندی خوبه کاسه نمد پلوس تا اگر   مکانیک چک کرد همین بود بگیرم؟

اورجینال بعضی مدل ها رو ایساکو داره! اگه اورجینالش هم نبود همون شرکتی تهیه کنید جنسش مناسبه...

مطمئن نیستم ولی فکر کنم این 0171301304 به ماشین شما بخوره....

دوستمون آقا امین ( @a.m.i.n ) اگه تشریف داشته باشن بهتر میتونن کمک کنن...

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری