773 ارسال در این موضوع قرار دارد

در 51 دقیقه قبل، aidin1384 گفته است :

سلام درسته حرف اقا ارش یعنی میگه یه گردگیر فابریک اورجینال که100 هزارتا کار کرده 6-7 سال و گریس فابریک توشه ممکنه 2-3 سال دیگه ام کار کنه ولی ایرانی ممکنه یه سالم کار نکنه و با این توجه که گریسشم یه گریس معمولی ایرانی میشه پلوسهای فابریک 206 های فرانسوی gkn المان هستن و عالین باور میکنید یا نه پلوسهای من ماشین مدل 89 و 110 تا کار کرده پارسال برده بودم دیسکو صفحه عوض کنم مکانیکه گفت پلوسهات فابریکه و دست نخورده حتی گردگیرها   حالا درسته گردگیرها دیگه مستهلکه وباید منتظر پاره شدن بود ولی گردگیر ایرانی ام همینه بهترین کار اینه که زود به زود بازدید شه و گردگیر نو ایرانی ام همون ریسکو داره و ممکنه حتی از همون گردگیر مستهلک فابریک زودتر پاره شه بهترین کار اینه زود به زود بازدید شه و با هر سرویسی کهماشین رو چال میره از تعویض روغنی تا ... از طرف بخواید گردگیرهارو چک کنه 

tuning_160612-3564329!2.jpg

https://esam.ir/sell/itemImages/128668/tuning_160612-3564329!1.jpg

به قول اقا ارش کیفیت از تصویرش میباره جالبه اخر سال 95 یعنی همون اوایل 96 ایسام که گرونتر از بازاره 30 تومن فروخته یعنی تو بازار کمترم بوده اگه میدونستیم 10 تا میخریدیم میزاشتیم کنار 

قطعا اون موقع سالم بوده دیگه اتفاقا طرف دوست داره ایرادی پیدا کنه تا برای تعمیرش از ادم پول بگیره پاره بودن گردگیرم که تابلو واولین چیزیه که طرف متوجه میشه احتمالا تو این 5 ماه پاره شده به نظرم بهتره زود به زود بازدید شه گردگیر 

سلام

پلوس های 206 مدل 90 من هم 160 هزار به صورت فابریک کار کرد تا اینکه فنر  مشعلی شاگرد تو جاده شکست و دیگه پلوس من پلوس نشد که نشد.

به فابریک اصلا دست نزنید تو این بازار ولی موقع کارایی مثل تعویض دیسک و صفحه حواستون باشه گردگیر به جایی نگیره چون کلا لاستیک های قدیمی نسبت به تیزی و خراش ضعیف تر میشن 

چک کردن گردگیر پلوس هم باید دائمی باشه و به زدن اتاق شدیدا حساس باشید و بلافاصله بعد از حس کردن این مورد تعمیر کنید چون ماشین من تو جاده چالوس فنر شکوند حدود بعد از 80 کیلومتر رانندگی داخل مشعلی لبه انداخت و باطل شد.

پسند شده توسط 3 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 11 ساعت قبل، aidin1384 گفته است :

tuning_160612-3564329!2.jpg

این گردگیر های اصلی سازنده اش چه شرکتیه ؟؟ cv206.png

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در 17 ساعت قبل، hagard005 گفته است :

این گردگیر های اصلی سازنده اش چه شرکتیه ؟؟ cv206.png

سلام والا نمیدونم ولی خود پلوسها ساخت gkn المانه و کیفیت بالایی داره

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

سلام دوستان ، در سرعت کم وقتی که پا‌رو‌از روی پدال گاز برمیدارم یک صدای لق لق از چرخ جلو سمت شاگرد میاد ، علتش چی میتونه باشه ؟ 

در حال حرکت  اگه دنده خلاص  بشه این مشکل وجود نداره به محض این که میزارم توی دنده دوباره لق لق میکنه 

لینک به ارسال

ارسال شده در (ویرایش شده)

در ۱ ساعت قبل، babakhp گفته است :

سلام دوستان ، در سرعت کم وقتی که پا‌رو‌از روی پدال گاز برمیدارم یک صدای لق لق از چرخ جلو سمت شاگرد میاد ، علتش چی میتونه باشه ؟ 

در حال حرکت  اگه دنده خلاص  بشه این مشکل وجود نداره به محض این که میزارم توی دنده دوباره لق لق میکنه 

یعنی تو سرعت بالاتر یا زمان پیچیدن هیچ صدا یا تکونی نداره؟ دسته دنده تو شتاب گرفتن تکون نمیخوره یا جلوی ماشین نمیلرزه؟

وقتی تو سرعت پایین پا رو از گاز برمیدارین یا اولش که تو دنده گاز میدین این صدا هست؟ منظورتون همینه یا کلا وقتی تو سرعت پایین گاز میدین صدای لق‌لق میاد؟

ویرایش شده در توسط Amir.ra
پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در 31 دقیقه قبل، Amir.ra گفته است :

یعنی تو سرعت بالاتر یا زمان پیچیدن هیچ صدا یا تکونی نداره؟ دسته دنده تو شتاب گرفتن تکون نمیخوره یا جلوی ماشین نمیلرزه؟

وقتی تو سرعت پایین پا رو از گاز برمیدارین یا اولش که تو دنده گاز میدین این صدا هست؟ منظورتون همینه یا کلا وقتی تو سرعت پایین گاز میدین صدای لق‌لق میاد؟

سلام ممنون از توجهتون ؛ نه در حالتهای دیگه صدا نداره موقع پیچیدن هم صدای تق تق که نشون دهنده خرابی مشعلی پلوسه رو نداره ؛ فقط پا رو که از گاز برمیداری توی سرعتهای مثلا۴۰ یا ۳۰ لق لق میکنه ؛ جالبه در همین حین اگه دنده رو خلاص کنی صدا قطع میشه

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

لق لق در سرعت کم بیشتر ناشی از طبق است طبق ها را راحت میشه چک کرد فرمون را کامل به راست یا چپ بپیچیون وضعیت بوش ها مشخص است 

لینک به ارسال
در 4 دقیقه قبل، majid924 گفته است :

لق لق در سرعت کم بیشتر ناشی از طبق است طبق ها را راحت میشه چک کرد فرمون را کامل به راست یا چپ بپیچیون وضعیت بوش ها مشخص است 

اگه طبق باشه وقتی دنده خلاصه هم باید صدا بده ؛ طبقها هم نو هست یکماهه تعویض شدن

لینک به ارسال
در 56 دقیقه قبل، babakhp گفته است :

سلام ممنون از توجهتون ؛ نه در حالتهای دیگه صدا نداره موقع پیچیدن هم صدای تق تق که نشون دهنده خرابی مشعلی پلوسه رو نداره ؛ فقط پا رو که از گاز برمیداری توی سرعتهای مثلا۴۰ یا ۳۰ لق لق میکنه ؛ جالبه در همین حین اگه دنده رو خلاص کنی صدا قطع میشه

طبق رو که میگید تازه عوض کردید، دسته موتورا رو هم چک کردید؟

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، Amir.ra گفته است :

طبق رو که میگید تازه عوض کردید، دسته موتورا رو هم چک کردید؟

دسته موتور زیر باتری رو همزمان با تعمیر جلو بندی عوض کردم ؛ اون دو تای دیگه رو هم چک میکنم ؛ یعنی واقعا صدا از دسته موتوره  که وقتی بار روش هست (دارم گاز میدم ) از صدا میفته ؟ 

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری