khani

مشکلات مربوط به سرسیلندر 206 (سوختن واشر،قاطی شدن آب و روغن و..)

1,957 ارسال در این موضوع قرار دارد

:::P

دوستان کیف می کنین چطوری این بنده خدا از جواب دادن به دو تا سوال به این سادگی عاجزه؟؟؟

حالا یک‌ کم‌ واسه اینکه فضا لطیف بشه چشم جان بسپاریم به چند تا از فرمایشتات طلایی آقای آرمین کادیلاک که حتی خودشم‌نمیدونه چی داره میگه

صفحه ۱۹۲ 

"اون کربنی که روی اتاقک احتراق باشه اگه زمانش طولانی باشه میچسبه به اتاقک وسوپاپ ها به این راحتی پاک نمیشه درنتیجه احتراق زودهنگام هم ممکنه اتفاق بیوفته"

تا اینجای کار موردی نیست

کربن‌باعث احتراق زودهنگام‌ میشه

صفحه ۱۹۴

"چون احتراق زودهنگام بهش میگن 

ناک زدن چه ارتباطی به کربن سیلندر واحتراق زود هنگام داره ؟"

آقا بلاخره چی شد؟

این کربن توی سیلندر تکلیفش چی شد بلاخره؟

فرق ناک با احتراق زود هنگام‌چیه؟

تو پشت قبلی که ارتباط داشت؟ الان‌ چی شد یک دفعه بی ارتباط شد؟

صفحه ۱۹۵ (صفحه فعلی)

"احتراق زودهنگام فرق میکنهمن منظورم خودسوزی که درحالت کربن گرفتن محفظه احتراق بود"

بلاخره چی شد؟

این احتراق زودهنگام با خود سوزی چه فرقی‌ میکنه؟

این کربن بخت برگشته دقیقا گناهش چیه این وسط که همینجور بلاتکلیف مونده؟

بلاخره این کربن ارتباط داره یا نداره؟

اینو دیگه باید آقا‌ آرمین کادیلاک جواب بدن که نمیدن

شایدم نمیدونن 

شایدم‌ میدونن و میخوان به عنوان اسرار کاری نزد خودشون نگه دارن

در هر صورت آرمین جان

هیچ ایرادی نداره ما رو از این سردرگمی‌ خارج‌کنی

ویرایش شده در توسط ravenheart
پسند شده توسط 1 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در ۱ ساعت قبل، ravenheart گفته است :

:::P

دوستان کیف می کنین چطوری این بنده خدا از جواب دادن به دو تا سوال به این سادگی عاجزه؟؟؟

حالا یک‌ کم‌ واسه اینکه فضا لطیف بشه چشم جان بسپاریم به چند تا از فرمایشتات طلایی آقای آرمین کادیلاک که حتی خودشم‌نمیدونه چی داره میگه

صفحه ۱۹۲ 

"اون کربنی که روی اتاقک احتراق باشه اگه زمانش طولانی باشه میچسبه به اتاقک وسوپاپ ها به این راحتی پاک نمیشه درنتیجه احتراق زودهنگام هم ممکنه اتفاق بیوفته"

تا اینجای کار موردی نیست

کربن‌باعث احتراق زودهنگام‌ میشه

صفحه ۱۹۴

"چون احتراق زودهنگام بهش میگن 

ناک زدن چه ارتباطی به کربن سیلندر واحتراق زود هنگام داره ؟"

آقا بلاخره چی شد؟

این کربن توی سیلندر تکلیفش چی شد بلاخره؟

فرق ناک با احتراق زود هنگام‌چیه؟

تو پشت قبلی که ارتباط داشت؟ الان‌ چی شد یک دفعه بی ارتباط شد؟

صفحه ۱۹۵ (صفحه فعلی)

"احتراق زودهنگام فرق میکنهمن منظورم خودسوزی که درحالت کربن گرفتن محفظه احتراق بود"

بلاخره چی شد؟

این احتراق زودهنگام با خود سوزی چه فرقی‌ میکنه؟

این کربن بخت برگشته دقیقا گناهش چیه این وسط که همینجور بلاتکلیف مونده؟

بلاخره این کربن ارتباط داره یا نداره؟

اینو دیگه باید آقا‌ آرمین کادیلاک جواب بدن که نمیدن

شایدم نمیدونن 

شایدم‌ میدونن و میخوان به عنوان اسرار کاری نزد خودشون نگه دارن

در هر صورت آرمین جان

هیچ ایرادی نداره ما رو از این سردرگمی‌ خارج‌کنی

سلام

بنظرم این بحث تموم بشه بهتره، مخصوصا با توجه به پست های قبل و پیام مدیریت  ...،حیفه این سایت اعضا فنی  و  با اطلاعاتی مثل شما رو از دست بده

بنظرتون بهتر نیست قضاوت به خواننده مطالب بسپارید؟

بالاخره اکثرا  تا حدودی به موتور و کارکرد قطعات آشنا هستن و بعد از مدتی متوجه میشن کی درست میگه یا حق با کیه. ( و افرادی که اطلاعات چندانی ندارن بیشتر گیج و سردرگم میشن)

امیدوارم از حرفم ناراحت نشید.

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، mehran51 گفته است :

سلام

بنظرم این بحث تموم بشه بهتره، مخصوصا با توجه به پست های قبل و پیام مدیریت  ...،حیفه این سایت اعضا فنی  و  با اطلاعاتی مثل شما رو از دست بده

بنظرتون بهتر نیست قضاوت به خواننده مطالب بسپارید؟

بالاخره اکثرا  تا حدودی به موتور و کارکرد قطعات آشنا هستن و بعد از مدتی متوجه میشن کی درست میگه یا حق با کیه. ( و افرادی که اطلاعات چندانی ندارن بیشتر گیج و سردرگم میشن)

امیدوارم از حرفم ناراحت نشید.

اینم حرفیه

امیدوارم دوستان با شخصیت این آقا و فرمایشات کمپلت بی پایه اساسشون کاملا آشنا شده باشن

لینک به ارسال

خط مونتاژموتور tu3در ایران ناسیونال که قدیم بودیم--

u57_5n7hug.jpg

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در 16 ساعت قبل، Armin Cadilac گفته است :

سلام

اقاا یدین مورد تراکم سیلندر -احتراق زودهنگام فرق میکنهمن منظورم خودسوزی که درحالت کربن گرفتن محفظه احتراق بود  این ها اصلا متوجه مطلب نمیشن -- و میگن تراکم سوپاپ بسته میشه و...اینو که دیگه همه در انجمن میدونن ---بارها مدیرت هم تذکر داده اما توجه نمیشه --مشکل چیز دیگه ای هست --مهم نیست 

از لطف شما ممنون 

سلام

قربان شما اقا ارمین 

من میگم باید سطح تحمل رو بالا ببریم من یادمه حتی اقا امین که اخراج شد شما به اقا مهدی گفتی اگه میشه اخراج نشه با اینکه اونهمه با شما بحثش شده بود و پیامشو اینجاگداشتی که از شما عذرخواهی کرده بود 

کلا شاید یک نفر متفاوت و خاصه تفاوت و خاص بودن منظورم نه بالا بردن طرفه و نه خدای ناکرده پایین اوردن تفاوت و خاص بودن به خودی خود نه ویژگی خوبیه نه بد ولی ما باید یاد بگیریم با همه کنار بیایم ودوست باشیم

گاها موضوعی رو هم شما میدونی هم من ولی مثلا چون طرز بیان وتوضیحات  من با شما فرق کنه شما فکر کنی داری اشتباه میگم و به روش خودت همون حرف منو بیان کنی و منم فکر کنم شما اشتباه میگی

کلا انسان موجود پیچیده ای هست و روابط بین انسانها پیچیده تر ولی تو یه سایتی که شاید افراد فعالش که هر روز اینجا هستن وهمیشگین 20-30 نفرم نشه و همه ام ماشالاه با معلومات و با کمالات واقعا خوب نیست نتونیم همو تحملکنیم

البته من منظورم خودمم هستا خود شما ام دیدید منم بارها جرح و بحث کردم و حرفای نا مربوطی زدم ولی به قول اقا مصطفی ادم باید انقدر به اون مرحله از کمال و ارامش برسه که حتی اگه کسیتوهینی کرد واقعا از ته دلش از طرف ناراحت نشه و مقابله به مثل نکنه

کلا حرفم اینه دوست ندارم شخصی خدای نا کرده اخراج شه و با ید استانه تحملمونو بالا ببریم

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال

تکراری

ویرایش شده در توسط aidin1384
پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، aidin1384 گفته است :

سلام

قربان شما اقا ارمین 

من میگم باید سطح تحمل رو بالا ببریم من یادمه حتی اقا امین که اخراج شد شما به اقا مهدی گفتی اگه میشه اخراج نشه با اینکه اونهمه با شما بحثش شده بود و پیامشو اینجاگداشتی که از شما عذرخواهی کرده بود 

کلا شاید یک نفر متفاوت و خاصه تفاوت و خاص بودن منظورم نه بالا بردن طرفه و نه خدای ناکرده پایین اوردن تفاوت و خاص بودن به خودی خود نه ویژگی خوبیه نه بد ولی ما باید یاد بگیریم با همه کنار بیایم ودوست باشیم

سلام

اقا ایدین ببخشید تاپیک سرسیلندر هست ودر تاپیک هرچه میخواهد دلتنگت بگو نوشتم :gol:

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری