khani

مشکلات مربوط به سرسیلندر (سوختن واشر،قاطی شدن آب و روغن و..)

1,120 ارسال در این موضوع قرار دارد

دوستان امروز سرسيلندر ماشين باز شد

كرم خوردگي شديد داشت

مكانيك گفت بايد كلا سرسيلندر عوض بشه

رينگ و پيستون سالمه

بنظرتون ايساكويي ببندم يا استوك؟

ايساكويي بهم ٧٥٠ قيمت دادن

استوك فرانسه ١٢٠٠

پسند شده توسط 2 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

نظرتون درمورد برند كونكس تركيه چيه ؟

لینک به ارسال

كسي كه جواب نداد

ولي من امروز بالاخره سرسيلندر ايساكويي گرفتم

اول ميخواستم برند كونكس بگيرم كه مكانيك گفت معلوم نيست چيه هنوز جواب پس نداده

ايساكويي هم بهم ٦٠٠ قيمت داد 

بعد رفتم دوجا پرسيدم بهم يه جا ٥٢٠ و يه جا ٥٤٠ قيمت دادن 

به مكانيك گفتم ولي گفت بايد فلان كد داشته باشه كه رفتم ديدم كد هاي اون دوجا كه قيمت گرفتم يك شماره باهم فرق داشت ولي كد اين كه مكانيك گفته بود سه رقم اخرش فرق داشت

خلاصه بهم گفت بخاطر ٥٠-٦٠ ت خودتو اذيت نكن بيا همينو بگير ببند من ٧-٨ يكساله دارم از فلاني جنس ميگيرم ميشناسمش منم قبول كردم

فعلا فقط وسايلش ١/٥ م شد

تا ببينم دستمزد چي ميشه

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، enriqueamin گفته است :

كسي كه جواب نداد

ولي من امروز بالاخره سرسيلندر ايساكويي گرفتم

اول ميخواستم برند كونكس بگيرم كه مكانيك گفت معلوم نيست چيه هنوز جواب پس نداده

ايساكويي هم بهم ٦٠٠ قيمت داد 

بعد رفتم دوجا پرسيدم بهم يه جا ٥٢٠ و يه جا ٥٤٠ قيمت دادن 

به مكانيك گفتم ولي گفت بايد فلان كد داشته باشه كه رفتم ديدم كد هاي اون دوجا كه قيمت گرفتم يك شماره باهم فرق داشت ولي كد اين كه مكانيك گفته بود سه رقم اخرش فرق داشت

خلاصه بهم گفت بخاطر ٥٠-٦٠ ت خودتو اذيت نكن بيا همينو بگير ببند من ٧-٨ يكساله دارم از فلاني جنس ميگيرم ميشناسمش منم قبول كردم

فعلا فقط وسايلش ١/٥ م شد

تا ببينم دستمزد چي ميشه

سلام بهترین کارو کردید تا چند سال خیالتون راحته استوک معلوم نبود لاستیگ گیتها ابندیه سوپاپها در چه وعضیه اگه میخریدید حتما باید میدادید تراشکار چک کنه حالا که سرسیلندرتون نو و استاندارد شده خیالتون احته ایشالاه سالهای سال به خوبی اکر کنه یه واشر اورجینالم بندازید دیجی کالا هم گذاشته راستی ماشینتون تیپ دو ؟

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

بله تيپ٢ 

فردا بايد تحويل بگيرم

اين وسايلي بود كه نو شد 

65B3F2CC-2899-4A95-BF5D-EA25D6053D91.jpeg

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در در 1396/07/15, 20:05:06، enriqueamin گفته است :

دوستان امروز سرسيلندر ماشين باز شد

كرم خوردگي شديد داشت

مكانيك گفت بايد كلا سرسيلندر عوض بشه

رينگ و پيستون سالمه

بنظرتون ايساكويي ببندم يا استوك؟

ايساكويي بهم ٧٥٠ قيمت دادن

استوك فرانسه ١٢٠٠

سلام ماشین تیپ دو یا پنج؟ اگه سر سیلندرو نو ایساکویی ببندی هم نسبت به قیمتی که دادی پونصد به نفعته هم نو چندین سال خیالت راحته واشرم کنکس خوبه ولی الان مخصوصا اگه سرسیلندرو عوض کنی یه واشر اورجینال بخر قیمتشم زیاد بالا نیست تو دیجی کالا هم حتی گذاشته بو استانداردشو 

ولی استوک بگیر نگیر داره بلاخره هر چی باشه حتی اگه تراش نرفته و استداندارد باشه بلاخره رو ماشین بسته بوده واشرم بهش چسبیده بوده حالا یا با نیم میل تراش یا با تیغو سنباده تکه های واشرو کندن از روش بعد میبندی نمیدونی لاستیک گیتش در چه وضعیتیه سوپاپها در چه وضعیتیه ولی در اخر اگر استوکو انتخاب کردی حتما قبل اینکه ببندی بده تراشکار حتما بازدید کنه وضعیت لاستیکهای گیتشو و ابندی سوپاپها و تاب احتم

در 28 دقیقه قبل، enriqueamin گفته است :

بله تيپ٢ 

فردا بايد تحويل بگيرم

اين وسايلي بود كه نو شد 

65B3F2CC-2899-4A95-BF5D-EA25D6053D91.jpeg

سلام ایول داداش گفته بودی بوش پیستون سالمه ولی میبینم عوض کردی که خیلی بهتره روزه شکدار نمیگیری یهو شیش ماه دیگه ماشین دود کنه مخصوصا که سرسیلندرتم نو هم فشار بیشتر میشه هم حیفبود حالا یکی دو سال دیگه برا دود کردن یا یاتاقان باز کنی اویل پمپم که برات انداخته ماشین قبل اینکه باز شه مشکل فشار روغن داشت یعنی چراغ روغن روشن میشد یا اونم برا محکم کاری داره عوض میکنه؟ ولی بازم میگم خوب کاری کردی سر سیلندر استوک ننداختی الان با این سر سیلندر نو و بوش پیستون نو هم صدای ماشینت خیلی نرم میشه هم حتی روی مصرفو شتاب خیلی تاثیر داره سرسیلندر استاندارد فقط  هر وقت ماشینو گرفتی تا یه مدت مراعات کن باهاش تا سوپاپها و بوش پیستون 

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

سلام دوستان:salam:

حدود یک سال پیش ماشینم (تیپ 2 مدل نود) تو قمقمه آب زد. تنها همین علامت بود نه ریپ میزد نه دود و نه ... بعد از باز شدن موتور سه جا خوردگی داشت کف تراشی کردمو  واشر جدید و ... فعلا هیچ مشکلی ندارم. فقط میترسم دوباره همون جوری شه. به نظرتون واشر جدید چقدر دیگه دوام میاره؟!!!!:-( کارکرد 135 تا

لینک به ارسال
در 22 ساعت قبل، aidin1384 گفته است :

سلام بهترین کارو کردید تا چند سال خیالتون راحته استوک معلوم نبود لاستیگ گیتها ابندیه سوپاپها در چه وعضیه اگه میخریدید حتما باید میدادید تراشکار چک کنه حالا که سرسیلندرتون نو و استاندارد شده خیالتون احته ایشالاه سالهای سال به خوبی اکر کنه یه واشر اورجینالم بندازید دیجی کالا هم گذاشته راستی ماشینتون تیپ دو ؟

در 1 ساعت قبل، aidin1384 گفته است :

سلام ماشین تیپ دو یا پنج؟ اگه سر سیلندرو نو ایساکویی ببندی هم نسبت به قیمتی که دادی پونصد به نفعته هم نو چندین سال خیالت راحته واشرم کنکس خوبه ولی الان مخصوصا اگه سرسیلندرو عوض کنی یه واشر اورجینال بخر قیمتشم زیاد بالا نیست تو دیجی کالا هم حتی گذاشته بو استانداردشو 

ولی استوک بگیر نگیر داره بلاخره هر چی باشه حتی اگه تراش نرفته و استداندارد باشه بلاخره رو ماشین بسته بوده واشرم بهش چسبیده بوده حالا یا با نیم میل تراش یا با تیغو سنباده تکه های واشرو کندن از روش بعد میبندی نمیدونی لاستیک گیتش در چه وضعیتیه سوپاپها در چه وضعیتیه ولی در اخر اگر استوکو انتخاب کردی حتما قبل اینکه ببندی بده تراشکار حتما بازدید کنه وضعیت لاستیکهای گیتشو و ابندی سوپاپها و تاب احتم

سلام ایول داداش گفته بودی بوش پیستون سالمه ولی میبینم عوض کردی که خیلی بهتره روزه شکدار نمیگیری یهو شیش ماه دیگه ماشین دود کنه مخصوصا که سرسیلندرتم نو هم فشار بیشتر میشه هم حیفبود حالا یکی دو سال دیگه برا دود کردن یا یاتاقان باز کنی اویل پمپم که برات انداخته ماشین قبل اینکه باز شه مشکل فشار روغن داشت یعنی چراغ روغن روشن میشد یا اونم برا محکم کاری داره عوض میکنه؟ ولی بازم میگم خوب کاری کردی سر سیلندر استوک ننداختی الان با این سر سیلندر نو و بوش پیستون نو هم صدای ماشینت خیلی نرم میشه هم حتی روی مصرفو شتاب خیلی تاثیر داره سرسیلندر استاندارد فقط  هر وقت ماشینو گرفتی تا یه مدت مراعات کن باهاش تا سوپاپها و بوش پیستون 

ممنون ، 

اره خيالم اينجوري راحت تره

اويل پمپ از روي محكم كاري عوض كرد

هنوز تحويل نگرفتم ماشينو 

فردا ميرم ببينم چيكار كرده

ولي موندم با اين وضعيت ماشينو رد كنم يا اينكه ميتونم نگهش دارم تا دو سه سال ديگه

اتفاقا مكانيك گفت اوايل اب بندي كن 

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، enriqueamin گفته است :

ممنون ، 

اره خيالم اينجوري راحت تره

اويل پمپ از روي محكم كاري عوض كرد

هنوز تحويل نگرفتم ماشينو 

فردا ميرم ببينم چيكار كرده

ولي موندم با اين وضعيت ماشينو رد كنم يا اينكه ميتونم نگهش دارم تا دو سه سال ديگه

اتفاقا مكانيك گفت اوايل اب بندي كن 

سلامذاون تیکه اول حرفمو دو سه روز پیشذنوشته بودم نمیدونم چرا ارسال نشد الان اومد احتمالا موقعی که ارسال کرده بودم داشته ارسال میشده بکو زده بودم ارسال نشده

واس چی میخواید بفروشید حالا که تعمیر اساسی شده؟ ماشین مدلش چنده؟ اگه اتاق سالم و کم صدا و شاسیو جلوبندی سالمی داره نگهش دار ماشین دو چیز اساسی دارهداتاق فنی فنیشو تعمیر کردی اتاقشم سالم باشه میمونه نهایت یه چنتا خورده خرج که هر ماشینی بخری رو شاخشه خورده خرجهای ریزو درشت  هر ماشینی داره

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 12 ساعت قبل، zbazi گفته است :

سلام دوستان:salam:

حدود یک سال پیش ماشینم (تیپ 2 مدل نود) تو قمقمه آب زد. تنها همین علامت بود نه ریپ میزد نه دود و نه ... بعد از باز شدن موتور سه جا خوردگی داشت کف تراشی کردمو  واشر جدید و ... فعلا هیچ مشکلی ندارم. فقط میترسم دوباره همون جوری شه. به نظرتون واشر جدید چقدر دیگه دوام میاره؟!!!!:-( کارکرد 135 تا

دوست عزیز من 4 سال پیش واشر زد ماشینم اونم توی 50تا کارکرد الانم بعد 4 سال کارکردش شده100 تا هیچ مشکلی هم نداره. همش بستگی داره به تعمیر درست و استفاده درست که زیاد فشار نیارین و رسیدگی کنید مخصوصا به دمای آب(من توی این مدت 2بار ترموستات عوض کردم) درکل اگر مشکلش قبل تعویض واشر حاد نبوده و درست تعمیر و استفاده کردین نمیشه تاریخ مصرف خاصی براش گذاشت

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری