masoud634

علائم روغن سوزی و کمپرس موتور

907 ارسال در این موضوع قرار دارد

salam.gif من همیشه از کاسترول مگنتک استفاده میکردم وخیلی هم کم نمیکرد ایندفعه از توتال 7000 استفاده کردم در3500 تا حدود 75/ لیتر کم کرده بود در ضمن در حالت عادی هیچ دودی نمیکنه ولی وقتی در جا گازش بدم یه دود سفید میکنه بردم نمایندگی گفت مشکلی نداره شاید به خاطر کاتالیست اگزوزه که درش اوردی کمپرس هم نداشت اگزوز هم بوی روغن سوخته نمی داد کسی میتونه راهنمایی کنه

تشکر hi.gif

متاسفانه کیفیت توتال هم داره کم میشه (ایرانی)کاشکی مدل وکارکردرامینوشتیدتابراساس این دوآیتم بیشتربتوانیم کمک کنیم

salam.gifمرسی از اینکه جواب دادید مدل 83 کارکرد190000در ضمن از همین روغن تو سمند پدرم هم که ریختم کم کرد اما با رو غنها ی دیکه نه cry.gif

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

خواهش میکنم همیشه ازروغنی استفاده کن که خودت تست کردی البته باید باروغن توصیه شده تفاوت چندانی نداشته باشه ولی روغن توتان 9000 اماراتی برای تیپ 5 مخصوصادرفصل زمستان واقعنا با تک استارت وروان کارکردن رو به تجربه های خودم با این روغن کامل کردم کمی گران قیمت هست قبول دارم ولی قیمتش به کیفیتش می ارزه من تاوقتی تیپ پنج دارم همش ازاین به بعد9000 میریزم وبارانندگی با 206 لذت میبرم

لینک به ارسال

سلام دوستان

خروج دوده (گرد ریز سیاه رنگ) از اگزوز علتش چیست؟ آن هم از روغن سوزی است یا کثیفی یا ؟

وقتی که برای مثلا 5 دقیقه درجا کار می کنه ماشین، زیر اگزوز روی زمین یک سری گرده می شینه. البته حالت روغنی نیست و با فوت کردن می پره.

لینک به ارسال
سلام دوستان

خروج دوده (گرد ریز سیاه رنگ) از اگزوز علتش چیست؟ آن هم از روغن سوزی است یا کثیفی یا ؟

وقتی که برای مثلا 5 دقیقه درجا کار می کنه ماشین، زیر اگزوز روی زمین یک سری گرده می شینه. البته حالت روغنی نیست و با فوت کردن می پره.

سلام به احتمال زیاد مصرف ماشین شمازیاده ودودسیاه هم میکنه واین دوده درانباراگزوزوقتی صبحهاروشن میکنیدبابخارآب قاطی میشه وبه شکل زرات ریزوسیاه ازاگزوزخارج میشه

لینک به ارسال
سلام دوستان

سلام به احتمال زیاد مصرف ماشین شمازیاده ودودسیاه هم میکنه واین دوده درانباراگزوزوقتی صبحهاروشن میکنیدبابخارآب قاطی میشه وبه شکل زرات ریزوسیاه ازاگزوزخارج میشه

سلام

مصرف ماشین خوبه صدی 7.5 تقریبا! البته شتاب ماشین زیاد نیست.

لینک به ارسال
سلام دوستان

سلام

مصرف ماشین خوبه صدی 7.5 تقریبا! البته شتاب ماشین زیاد نیست.

توی شتاب اولیه دود نمیکنه ؟

باید ازاساتید هم یه نظر خواهی بکنیم ممکنه کاتالیزریخته باشه ؟

لینک به ارسال
salam.gifحالا که حرف دود شد ماشین منم در حالت در جا اکه گاز محکم بهش بدی دود سفید کمی میکنه البته کمپرس نداره اگزوزش هم روغنی نیست نمایندگی هم گفت چیزی نیست ممکنه علتش در اوردن کاتالیست باشه؟ hi.gif

لینک به ارسال
salam.gifحالا که حرف دود شد ماشین منم در حالت در جا اکه گاز محکم بهش بدی دود سفید کمی میکنه البته کمپرس نداره اگزوزش هم روغنی نیست نمایندگی هم گفت چیزی نیست ممکنه علتش در اوردن کاتالیست باشه؟ hi.gif

بله کاتالیزیک نوعی فیلترمحیط زیست است وفیلترهادرهرجاکه کاربردداشته باشندبسته به مکان استفاده برای مثال (موتور) ونوع فیلترکمی به موتورفشارواردمیکندومکش اکسیژن رابرای مثال هواکش موتورکمی سخترمیکند(مزیتهابحث دیگریست)وبرعکس کاتالیزبه علت جلوگیری ازخروج آسان هوا فشاررابرموتوربیشترمیکندولی مزیتی که داردجلوی ورودروغن ازلای سوپاپهاوگایدهارادرفشارزیادبرموتوربستگی به کارکردموتوروخرابی گایدهاوسوپاپهارامیگیردبرای تست موتورماشین شماکه کاتالیزندارداین موضوع بابازکردن هواکش موتوروگازدادن دودکمترمیشود

لینک به ارسال

بله کاتالیزیک نوعی فیلترمحیط زیست است وفیلترهادرهرجاکه کاربردداشته باشندبسته به مکان استفاده برای مثال (موتور) ونوع فیلترکمی به موتورفشارواردمیکندومکش اکسیژن رابرای مثال هواکش موتورکمی سخترمیکند(مزیتهابحث دیگریست)وبرعکس کاتالیزبه علت جلوگیری ازخروج آسان هوا فشاررابرموتوربیشترمیکندولی مزیتی که داردجلوی ورودروغن ازلای سوپاپهاوگایدهارادرفشارزیادبرموتوربستگی به کارکردموتوروخرابی گایدهاوسوپاپهارامیگیردبرای تست موتورماشین شماکه کاتالیزندارداین موضوع بابازکردن هواکش موتوروگازدادن دودکمترمیشود

داداش دمت گرم فردا امتحان میکنم hi.gif

لینک به ارسال

سلام خسته نباشید آقا کمک فکرکنم بدبخت شدم.ماشینم یک ماهه روغنش نصف شده بود رفتم تعمیرگاه گفت روغنت و عوض کن.برام motosel ریختن.حالا بازم کم میکنه فجیه!!!!!کمکککککک

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری