masoud634

علائم روغن سوزی و کمپرس موتور 206 - مشکلات مربوط به دود کردن 206

1,604 ارسال در این موضوع قرار دارد

سلام کمپرس موتور باعث زیاد نشون دادن بار موتور میشه؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 8 ساعت قبل، Vahid rahimi گفته است :

سلام کمپرس موتور باعث زیاد نشون دادن بار موتور میشه؟

بله

وقتی فشار کمپرس پایین باشه موتور فشار بیشتری رو به واسطه گاز دادن بیش از اندازه تحمل میکنه

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، Mehdi.T گفته است :

بله

وقتی فشار کمپرس پایین باشه موتور فشار بیشتری رو به واسطه گاز دادن بیش از اندازه تحمل میکنه

حالا داش مهدی عزیز

این پارامتر بار موتور که تو دستگاه دیاگ هس  باید چن باشه؟

لینک به ارسال

اقا من ماشینم تیپ ۲ مدل ۸۳ ماشین کمپرس داره وبردم دیاک زدن گفت بار موتور زیاده یا تایم نامیزونه که میزون بود یا فیلر میزون نیست که اونم میزون کرد وباز هم دیاک زد و بار موتور زیاد بود ماشینم به نسبت گاز ی که میدی دیر جون میگیره دیسک و صفحه هم میزونه وشمع و وایر نمیدونم بار زیاد باعث دیر جون گرفتنش میشه ممنون میشم راهنمایی کنید

لینک به ارسال
در 12 ساعت قبل، Vahid rahimi گفته است :

اقا من ماشینم تیپ ۲ مدل ۸۳ ماشین کمپرس داره وبردم دیاک زدن گفت بار موتور زیاده یا تایم نامیزونه که میزون بود یا فیلر میزون نیست که اونم میزون کرد وباز هم دیاک زد و بار موتور زیاد بود ماشینم به نسبت گاز ی که میدی دیر جون میگیره دیسک و صفحه هم میزونه وشمع و وایر نمیدونم بار زیاد باعث دیر جون گرفتنش میشه ممنون میشم راهنمایی کنید

ببخشید منظورتون از بار موتور دقیقا چیه؟ 

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

سلام دوستان من از این توتال ایرانیا میریزم سفارش ایساکو

سال پیش راحت معاینه فنی برتر گرفتم از سال پیش تا الان 10.000 تا بیشتر نرفتم ولی امروز رفتم معاینه فنی گفت دود آبی داری

ممکنه از نوع روغن باشه؟

لینک به ارسال

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام

یه سری ماشینا رو تو دیوار آگهی کردن (تیپ 5، مدل های 90 و 89) که کارکردشون بعضاً زیر 150.000 تا ذکر شده ولی نوشتن موتور تعمیر شده

طبیعیه که موتور TU5 همش با 150-200 تا کارکرد تعمییر بشه؟ من که خودم تیپ دو دارم، ولی رفیقم یه تیپ 5 داره که تا حالا باهاش نزدیک 300 تا رفته (مدل 91) ولی موتور سالمه و تعمییر نشده، تازه خیلیم به ماشینش فشار میاره!

بنظرتون این نشون دهنده این موضوع نیست که کیلومتر رو عقب کشیدن؟

ویرایش شده در توسط XSSS
پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، XSSS گفته است :

سلام

یه سری ماشینا رو تو دیوار آگهی کردن (تیپ 5، مدل های 90 و 89) که کارکردشون بعضاً زیر 150.000 تا ذکر شده ولی نوشتن موتور تعمیر شده

طبیعیه که موتور TU5 همش با 150-200 تا کارکرد تعمییر بشه؟ من که خودم تیپ دو دارم، ولی رفیقم یه تیپ 5 داره که تا حالا باهاش نزدیک 300 تا رفته (مدل 91) ولی موتور سالمه و تعمییر نشده، تازه خیلیم به ماشینش فشار میاره!

باسلام

بنده هم slx مدل 91 دارم کارکردش 210 تاس

ولی الحمدالله موتور مث ساعت کار میکنه ک هیچ سرپیستونم کاملا تمیز 

ولی اینم بگم یکی از دوستامم مدل 91 داره که سال قبل بخاطر قفل کردن اویل پمپ یاتاقان کرد که کل قطعات موتورو عوض کرد

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در 6 ساعت قبل، XSSS گفته است :

سلام

سلام . تو هر ماشینی احتمال دستکاری کیلومتر وجود داره ولی یکی از بستگان با 170 تا موتور باز کرد رینگ تعویض کرد اما خیلی به ندرت پیش میاد

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

سلام وقت بخیر ۴ ساله ماشین دستمه روغن کم میکرد البته کم یعنی به اجزای ۵۰۰۰ کیلومتر نیم لیتر تازگیها زیاد شده بود بردم مکانیکی محکم گاز داد دیدیم روغن میسوزنه حالا یه سوال داشتم اینکه ماشین من بعضی وقتها شتابش زیاد میشه و بیشتر وقتها کم شتابه ممکنه از روغن سوزی باشه بیشتر قطعات عوض شده یا چک شده بخاطر این مشکل 

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری