832 ارسال در این موضوع قرار دارد

در 12 ساعت قبل، Amir.ra گفته است :

آهان از اون لحاظ امتحان نکردم، من استارت زدن رو دیدم که تکون می‌خورد.

امتحان کردم دیدم 

دسته موتور بالا در تکون خوردن موتور تاثیر داره 

پسند شده توسط 1 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در در 1397/01/27, 16:20:27، a.m.i.n گفته است :

دسته موتور بالا

تکون هم موتور تکون میخوره به جلو میره - حتی موقع استارت زدن هم یه تکون ممکنه بخوره همیشه به جلو با گاز دادن کاملا مشخص میشه

یکی بذار گاز بده خودت ببینی متوجه میشی

جنس اورجینال الان شرکت ایساکو ها دارن دیگه با لیبل باشه خیالت راحته اگه گیلان هم باشی بهت خواستی آدرس بدم برو بخر اورجینال فرانسه

ی سوال رفتم ماشین چک کردم اول درجا گاز دادم موتور گاز که میدادم حالت بلند شدن میگرفت 

وقتی دنده رو از R  به D جا به جا میکردم موتور انگار بلند میشد و دوباره نزدیک به رادیاتور میشد 

حالا نمیدونم هر دو دسته موتور ایراد داره یا فقط یکیش 

البته جدیدن هم تعویض دنده ها رو  حس میکنم و لگد خصوصا 2 رو حس میشه

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، Dariush-Es گفته است :

ی سوال رفتم ماشین چک کردم اول درجا گاز دادم موتور گاز که میدادم حالت بلند شدن میگرفت 

وقتی دنده رو از R  به D جا به جا میکردم موتور انگار بلند میشد و دوباره نزدیک به رادیاتور میشد 

حالا نمیدونم هر دو دسته موتور ایراد داره یا فقط یکیش 

البته جدیدن هم تعویض دنده ها رو  حس میکنم و لگد خصوصا 2 رو حس میشه

دسته موتور پایین هم تعویض کردی ؟ گاهی حتی دسته موتور نو هم میخری جا میزنی تو جاش بازی میکنه بررسی کن حتما

دو شاخ پایین چطور تعویض کردی ؟

برای من پش امده بردم مکانیکی دسته موتور را طرف خوب نبسته به عبارتی خوب سفت نکرده موتور بازی داشته

دسته موتور بالا  نو انداختی یا میندازی حتما مکانیک تاکید کن خودت ببین خوب سفتش کنه

ویرایش شده در توسط a.m.i.n
پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 10 ساعت قبل، Dariush-Es گفته است :

ایراد تکون خوردن موتور در موقع گاز دادن معمولا از دسته موتور بالایی هستش 

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 8 ساعت قبل، a.m.i.n گفته است :

دسته موتور پایین هم تعویض کردی ؟ گاهی حتی دسته موتور نو هم میخری جا میزنی تو جاش بازی میکنه بررسی کن حتما

دو شاخ پایین چطور تعویض کردی ؟

برای من پش امده بردم مکانیکی دسته موتور را طرف خوب نبسته به عبارتی خوب سفت نکرده موتور بازی داشته

دسته موتور بالا  نو انداختی یا میندازی حتما مکانیک تاکید کن خودت ببین خوب سفتش کنه

حقیقت هنور لوازم موتور ماشینم فابریک و هنوز به غیر از ترموستات اون هم به خاطر اتومات بودن ماشنم و حساسیت خودم روی دمای ماشین عوض کردم وگرنه هنوز هیچ قطعه فنی از ماشینم تعویض نکردم 

اما خب این لگد های ماشین و لرزش موقع خاموش کردن و این تکون موتور موقع تعویض دنده ها کمی حساسم کرده 

و از اونجایی هم که با تعویض بی مورد ( عادت اصلی تعمیرکاران ایرانی ! ) بدون داشتن دلیل و ایراد بسیار مخالفم چون جنس های غیر اورجینال عمر کوتاه تر داره و گاهی خسارت به ی نقطه دیگه وارد میکنه 

در 22 دقیقه قبل، cadilac گفته است :

ایراد تکون خوردن موتور در موقع گاز دادن معمولا از دسته موتور بالایی هستش 

ی سوال چه مقدار تکون موتور طبیعی هست؟

اصلا موتور سر جای خود باید تکونش رو به چشم دید؟ خصوصا توی جابه جا کردن دنده های چون کاملش موتور حرکت میکنه 

البته نمیدونم چه مقدارش طبیعی هست چون هر چی باشه ما موتور رو تحت فشار قرار دادیم با درگیر کردن گیربکس اما وقتی دیروز تست کردم کاملا جابه جایی موتور به سمت عقب و جلو محسوس بود 

و گاز دادن موتور هم میدیدم موتور رو از جاش بلند میشد اما چه مقدارش طبیعی هست نمیدونم 

البته فیلم گرفتم اما نمیدنم چطور اپلود کنم یا این که اصلا میشه فیلم به اشتراک گذاشت یا خیر 

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 12 دقیقه قبل، Dariush-Es گفته است :

حقیقت هنور لوازم موتور ماشینم فابریک و هنوز به غیر از ترموستات اون هم به خاطر اتومات بودن ماشنم و حساسیت خودم روی دمای ماشین عوض کردم وگرنه هنوز هیچ قطعه فنی از ماشینم تعویض نکردم 

اما خب این لگد های ماشین و لرزش موقع خاموش کردن و این تکون موتور موقع تعویض دنده ها کمی حساسم کرده 

و از اونجایی هم که با تعویض بی مورد ( عادت اصلی تعمیرکاران ایرانی ! ) بدون داشتن دلیل و ایراد بسیار مخالفم چون جنس های غیر اورجینال عمر کوتاه تر داره و گاهی خسارت به ی نقطه دیگه وارد میکنه 

اصلا موتور سر جای خود باید تکونش رو به چشم دید؟ خصوصا توی جابه جا کردن دنده های چون کاملش موتور حرکت میکنه 

البته نمیدونم چه مقدارش طبیعی هست چون هر چی باشه ما موتور رو تحت فشار قرار دادیم با درگیر کردن گیربکس اما وقتی دیروز تست کردم کاملا جابه جایی موتور به سمت عقب و جلو محسوس بود 

و گاز دادن موتور هم میدیدم موتور رو از جاش بلند میشد اما چه مقدارش طبیعی هست نمیدونم 

البته فیلم گرفتم اما نمیدنم چطور اپلود کنم یا این که اصلا میشه فیلم به اشتراک گذاشت یا خیر 

دسته موتور پایین را هم چک کنید. کمی جابجایی طبیعیه ولی بلند شدن موتور نه.

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 13 دقیقه قبل، mehrdadghp گفته است :

دسته موتور پایین را هم چک کنید. کمی جابجایی طبیعیه ولی بلند شدن موتور نه.

دسته موتور پایین منظور همونی که زیر باتری هست؟

لینک به ارسال
در 33 دقیقه قبل، Dariush-Es گفته است :

(بازی سرجایی که هست تو یه زاویه رفت و برگشت حدودا 15 تا 20 درجه با تلرانس +- 5 درجه طبیعیه و همه ماشین ها دارن، اگه دقت کرده باشی دسته موتور زیر ecu دوتا دیواره داره که این حد رو تعیین می کنه، یعنی نمی زاه موتور بیشتر از حد به عقب و جلو بره، پس دوست عزیر وقتی گاز می دی طبیعیه که موتور تکان داشته باشه، در مورد خرابی دسته موتور به نظر من ساده ترین راه فهمیدنش هم اینه که ماشین رو یه جای ساکت و روشن کن و ببین لرزشی حسی می کنی یا نه، چون خرابی دسته موتور سریع لرزش رو نشون می ده، موتور می افته رو اتاق و لرزش موتور تاثیر زیادی رو لرزش اتاق می گذاره،
مقدارلرزش و تكون اضافهموتور کمه نباید زیاد بازی کنه وگرنه دسته موتور ایراد داره 

وقتی شما با دست گاز میدید موتور خیلی کم باید بازی کنه 

یا شما موتور را با دست تکون بدید نباید زیاد تکونی بخوره 

،‌معمولا دسته موتور زير و اون دسته موتور زير Ecu‌ رو عوض مي كنن،‌من كمتر ديدم دسته موتور زير باطري نياز به تعويض داشته باشه

ممکنه دسته موتور پایین  درست اسمبل نشده 

دسته موتور بالا فقط در صدا و لرزش اتاق موثره -- دسته موتور پایین عملاً میشه گفت تاثیر چندانی نداره 

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، cadilac گفته است :

(بازی سرجایی که هست تو یه زاویه رفت و برگشت حدودا 15 تا 20 درجه با تلرانس +- 5 درجه طبیعیه و همه ماشین ها دارن، اگه دقت کرده باشی دسته موتور زیر ecu دوتا دیواره داره که این حد رو تعیین می کنه، یعنی نمی زاه موتور بیشتر از حد به عقب و جلو بره، پس دوست عزیر وقتی گاز می دی طبیعیه که موتور تکان داشته باشه، در مورد خرابی دسته موتور به نظر من ساده ترین راه فهمیدنش هم اینه که ماشین رو یه جای ساکت و روشن کن و ببین لرزشی حسی می کنی یا نه، چون خرابی دسته موتور سریع لرزش رو نشون می ده، موتور می افته رو اتاق و لرزش موتور تاثیر زیادی رو لرزش اتاق می گذاره،
مقدارلرزش و تكون اضافهموتور کمه نباید زیاد بازی کنه وگرنه دسته موتور ایراد داره 

وقتی شما با دست گاز میدید موتور خیلی کم باید بازی کنه 

یا شما موتور را با دست تکون بدید نباید زیاد تکونی بخوره 

،‌معمولا دسته موتور زير و اون دسته موتور زير Ecu‌ رو عوض مي كنن،‌من كمتر ديدم دسته موتور زير باطري نياز به تعويض داشته باشه

ممکنه دسته موتور پایین  درست اسمبل نشده 

دسته موتور بالا فقط در صدا و لرزش اتاق موثره -- دسته موتور پایین عملاً میشه گفت تاثیر چندانی نداره 

ممنون از توضیحاتت 

موتور با دست هیچ تکونی نداشت و لقی نداشت 

البته بیشتر دلیل حساس شدنم لرزش موتور موقع خاموش کردن یا  تکون های تغییر دادن دنده و عوض شدن دنده تو حرکت 

کارکرد ماشینم 30 هزار تا هست گیربکسم مشکلی نداره جالبه گاهی این تکون بوجود می اد  و گاهی خیلی اروم بدون تکون هست 

توی تاپیک دیگه خوندم نوشته بود اگر موقع تعویض دنده ها تکون احساس میکنید سراغ گیربکس اول نرید به دسته موتور شک کنید 

من هم چون هنوز دسته متور کارخونه رو ماشینمه گفتم شاید مربوط باشه البته نوع رانندگی جوری نیست که مدام به ماشین فشار اورده باشم ماشین دائما توی تنش باشه 

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، Dariush-Es گفته است :

بله درسته قطعه اصلی تهیه کنی خیالت راحتر میشه

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری