849 ارسال در این موضوع قرار دارد

دوستان رام خودرو که معمولا مکانیک ها جک میزنن زیرش و خم میشه باعث ایجاد صدا یا مشکل خاصی نمیشه؟نیاز یه تعویض‌ نداره رام خم شده!؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ایا بعد از 6.5 سال لازمه دسته موتور های ماشین تعویض بشن؟ خصوصا دسته موتور پایین یا گیربکس 

دسته موتور اورجینال رو میشه توی بازار پیدا کرد؟ چون حقیقت دل خوشی از ایساکو ندارم  شنیدم قیمتش بالاست اما اگر اصلی باشه ارزش داره

البته قبول دارم تقلب زیاده اما از اون جایی که متاسفانه ایرانی ها بیشتر به دنبال جنس ارزون هستن این دلیل باعث شده پای جنس های بی کیفیت به بازار باز بشه و ی عده سود جو هم از قیمت لوازم اصلی سو استفاده کنن و قیمت بالا ببرن یا جنس بی کیفیت رو به جای اصلی بفروشن 

ی سوال کله زدن ماشین هنگام گاز دادن و برداشتن پا از روی پدال گاز دلیلش چی میتونه باشه 

مقداری خب برای شتاب و کاهش شتابه اما مثال وقتی پا رو از روی پدال ی باره بردارم همه تو ماشین میفهمن گاز ول کردم 

ولی در حالت در جا  نه لرزش دارم نه تکون 

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، Dariush-Es گفته است :

ایا بعد از 6.5 سال لازمه دسته موتور های ماشین تعویض بشن؟ خصوصا دسته موتور پایین یا گیربکس 

دسته موتور اورجینال رو میشه توی بازار پیدا کرد؟ چون حقیقت دل خوشی از ایساکو ندارم  شنیدم قیمتش بالاست اما اگر اصلی باشه ارزش داره

البته قبول دارم تقلب زیاده اما از اون جایی که متاسفانه ایرانی ها بیشتر به دنبال جنس ارزون هستن این دلیل باعث شده پای جنس های بی کیفیت به بازار باز بشه و ی عده سود جو هم از قیمت لوازم اصلی سو استفاده کنن و قیمت بالا ببرن یا جنس بی کیفیت رو به جای اصلی بفروشن 

ی سوال کله زدن ماشین هنگام گاز دادن و برداشتن پا از روی پدال گاز دلیلش چی میتونه باشه 

مقداری خب برای شتاب و کاهش شتابه اما مثال وقتی پا رو از روی پدال ی باره بردارم همه تو ماشین میفهمن گاز ول کردم 

اگه اورجینال پیدا کنی که بهتره و قیمتش واسه بالایی بین 80 تا 120 تومن هست.

بعد از 5-6 سال 95 درصد نیاز به تعویض شدن دارن مخصوصا پایینی که خیلی زود پاره میشه

اگه تعویض کنید کیفیت سواری بهبود پیدا میکنه

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، Dariush-Es گفته است :

دسته موتور اورجینال رو میشه توی بازار پیدا کرد؟

جدیدا وارد شده و میشه تو بازار پیدا کرد.

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، Dariush-Es گفته است :

ماشین روشن کن گاز بده کاملا مشخص میشه نیاز به تعویض داره یا نه تکون میخوره موتور

اورجینال ام ایساکو داره جدیدترین تاریخی هم که دیدم برای سال 2016 بود

غیر این هم میتونی دسته موتور پارت لاستیک بخری کیفیتش خیلی خوبه نسبت به بقیه ایرانی ها  خط تولید هم استفاده میشه

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، a.m.i.n گفته است :

ماشین روشن کن گاز بده کاملا مشخص میشه نیاز به تعویض داره یا نه تکون میخوره موتور

اورجینال ام ایساکو داره جدیدترین تاریخی هم که دیدم برای سال 2016 بود

غیر این هم میتونی دسته موتور پارت لاستیک بخری کیفیتش خیلی خوبه نسبت به بقیه ایرانی ها  خط تولید هم استفاده میشه

با در جا گاز دادن چقدر باید تکون بخوره یا جابه جا شه که نشونه خرابی باشه ؟

این تست برای کدوم دسته موتور میشه؟

حقیقت پیدا کردن ی فروشنده ایساکو معتمد این روزها خیلی سخته 

لینک به ارسال
در 58 دقیقه قبل، Dariush-Es گفته است :

با در جا گاز دادن چقدر باید تکون بخوره یا جابه جا شه که نشونه خرابی باشه ؟

این تست برای کدوم دسته موتور میشه؟

حقیقت پیدا کردن ی فروشنده ایساکو معتمد این روزها خیلی سخته 

دسته موتور بالا

تکون هم موتور تکون میخوره به جلو میره - حتی موقع استارت زدن هم یه تکون ممکنه بخوره همیشه به جلو با گاز دادن کاملا مشخص میشه

یکی بذار گاز بده خودت ببینی متوجه میشی

جنس اورجینال الان شرکت ایساکو ها دارن دیگه با لیبل باشه خیالت راحته اگه گیلان هم باشی بهت خواستی آدرس بدم برو بخر اورجینال فرانسه

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال

دیروز دسته موتورا رو عوض کردم، کارخونه دوسر پیچ رو پارت لاستیک و زیر باتری رو ispco انداخته بود. ظاهرشون سالم بود ولی سفت سفت شده بودن بعد از ۴۰ تا. دو سر پیچ رو یه مدل ایساکویی جدید اومده بود چینی بود ۴۲۵۰۰ انداختم ببینم چجوری میشه. زیر باتری رو هم همون ispco انداختم. فعلا که ماشین مثل روز اولش شده. درجا ویبره سینوسی داشت و این آخریا دیگه لگد میزد موتور.

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، Amir.ra گفته است :

دیروز دسته موتورا رو عوض کردم، کارخونه دوسر پیچ رو پارت لاستیک و زیر باتری رو ispco انداخته بود. ظاهرشون سالم بود ولی سفت سفت شده بودن بعد از ۴۰ تا. دو سر پیچ رو یه مدل ایساکویی جدید اومده بود چینی بود ۴۲۵۰۰ انداختم ببینم چجوری میشه. زیر باتری رو هم همون ispco انداختم. فعلا که ماشین مثل روز اولش شده. درجا ویبره سینوسی داشت و این آخریا دیگه لگد میزد موتور.

الان گاز میدی موتور تکون نمیخوره ؟

لینک به ارسال

چرا تکون میخوره ولی قبل از عوض کردن بعد از دست اندازا و دنده عوض کردن شبیه تانکر شده بود

در 12 دقیقه قبل، cadilac گفته است :

الان گاز میدی موتور تکون نمیخوره ؟

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری