889 ارسال در این موضوع قرار دارد

در 23 ساعت قبل، amirhossin_sbr گفته است :

دوستان سلام‌

من یک تیپ ۵ مدل ۹۳ به تازگی گرفتم ، مشکل لرزش در حالت درجا رو داره . بعد از استارت زدن و روشن شدن موتور ، یک لرزش ریز تو کل ماشین بوجود میاد که از سردنده و فرمون و آینه ها میشه متوجه شد ، ولی به محض اینکه یکم گاز بدی ، کامل برطرف میشه

ماشین ۸۰ تا کار کرده و تو این مدت فقط دسته موتور پایین عوض شده ، میتونه مشکل از دسته موتور باشه ؟

لرزگیر ها را هر جفتش را برسی کن ببین فاصله زیاد نداشته باشن تو جاش بازی نکنه اگه فاصله داشته باشه تعویض کن

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام دوستان

دو تا نگهدارنده لاستیکی دو طرف دسته موتور بالا ( دسته موتوری که زیر ecu هست ) وجود داره که داخل یه فلز کاسه مانند هستن  و یه جورایی از چپ و راست اطراف دسته موتور رو گرفتن ، اونا اسمشون چیه ؟ آیا خراب شدنشون  باعث ایجاد سرو صدا میشه ؟ سرو صدایی شبیه کشیدن دو تا لاستیک رو هم ( قرچ قروچ ) زمانی که تو دنده های سنگین با گاز بازی کنم و یا از دنده یک به دو میرم از سمت دسته موتور این صدا میاد

ویرایش شده در توسط wantedheart388

لینک به ارسال
در 10 دقیقه قبل، wantedheart388 گفته است :

سلام دوستان

دو تا نگهدارنده لاستیکی دو طرف دسته موتور بالا ( دسته موتوری که زیر ecu هست ) وجود داره که داخل یه فلز کاسه مانند هستن  و یه جورایی از چپ و راست اطراف دسته موتور رو گرفتن ، اونا اسمشون چیه ؟ آیا خراب شدنشون  باعث ایجاد سرو صدا میشه ؟ سرو صدایی شبیه کشیدن دو تا لاستیک رو هم ( قرچ قروچ ) زمانی که تو دنده های سنگین با گاز بازی کنم و یا از دنده یک به دو میرم از سمت دسته موتور این صدا میاد وقتی هم هوا سرده بیشتره صداش!

لینک به ارسال

ارسال شده در (ویرایش شده)

در در 1396/11/14, 15:27:19، wantedheart388 گفته است :

سلام اینکه گفتید برای من روی ماشین قبلی پیش امده بود، من مابین ضربه گیر کوچیکا و اون فلز با سرنگ چند قطره روغن چکوندم صداش قطع شد، بعد تعویض دسته موتورم دهانه اون فلز جمع تر شده بود با لاستیک ضربه گیرا برخود میکرد صدا میداد 

ویرایش شده در توسط mahdi777
پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

دسته موتور ها قیمتشون چنده؟

چه قدر اجرت میگیرن؟

لینک به ارسال

از کجا متوجه بشم دسته موتور گیربکس  نیاز به تعویض داره (مدل اتوماتیک)

وقتی گاز میدم یا توی دور و سرعت پا رو از روی پدال بر می دارم تکون احساس میشه 

البته نمیدونم این ایراد یا نه 

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، Dariush-Es گفته است :

از کجا متوجه بشم دسته موتور گیربکس  نیاز به تعویض داره (مدل اتوماتیک)

وقتی گاز میدم یا توی دور و سرعت پا رو از روی پدال بر می دارم تکون احساس میشه 

البته نمیدونم این ایراد یا نه 

چرخ جلو باز کن مشخص میشه شکسته یا ترکش

یا میتونی زیر چا سرویس بری دو شاخ رام را باز کنی تکون بدی  با اهرم مشخص میشه

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در در 1396/11/21, 08:01:19، saeid206h گفته است :

دسته موتور ها قیمتشون چنده؟

چه قدر اجرت میگیرن؟

قیمت دسته موتور بالا تیپ 5 ایرانی بین 25 تا 35 تومن  جفت ضربه گیر قارچی طرفین هم حدود 10-14 تومن ایرانیشه / دسته موتور گرد پایین هم ایرانی بین 12 تا 16 تومن / دسته موتور زیرباطری هم حدود 12-15 تومن /  اجرت هم معمولا هر دسته موتور 25 - 35 تومن بستگی به مکانیک داره چقدر بگیره

بین ایرانی ها هم مارک ispo و gisp  و امیرنیا تو بازار فراوانه و کیفیتشون بدک نیست و ایساکویی ها هم معمولا همینارو دارن gisp که چند ساله اصلا رو خط تولیده 206 های ایرانیزه هست

اورجینال هم قیمتش خیلی بالاست قیمت دقیق ندارم ولی فکر کنم اگر پیدا کنی هر کدوم حداقل  2  تا 3 برابر ایرانی قیمتش باشه الان  با این وضع دلار

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، emperorashkan گفته است :

قیمت دسته موتور بالا تیپ 5 ایرانی بین 25 تا 35 تومن  جفت ضربه گیر قارچی طرفین هم حدود 10-14 تومن ایرانیشه / دسته موتور گرد پایین هم ایرانی بین 12 تا 16 تومن / دسته موتور زیرباطری هم حدود 12-15 تومن /  اجرت هم معمولا هر دسته موتور 25 - 35 تومن بستگی به مکانیک داره چقدر بگیره

بین ایرانی ها هم مارک ispo و gisp  و امیرنیا تو بازار فراوانه و کیفیتشون بدک نیست و ایساکویی ها هم معمولا همینارو دارن gisp که چند ساله اصلا رو خط تولیده 206 های ایرانیزه هست

اورجینال هم قیمتش خیلی بالاست قیمت دقیق ندارم ولی فکر کنم اگر پیدا کنی هر کدوم حداقل  2  تا 3 برابر ایرانی قیمتش باشه الان  با این وضع دلار

حدود 100 هست اریجینالش

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

پروژه دسته موتور

در هنگام رانندگی صدای تق تق میومد از دسته موتور

نگو جا دسته موتور ترکیده،ترک ور داشته

قرار الان یه ورق به ضخامت4 میل در محل ترکیدگی جوش بدم...

1522223676603.jpg

1522223707556.jpg

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری