726 ارسال در این موضوع قرار دارد

در ۱ ساعت قبل، yoosefheidari گفته است :

خیلی دردسر دار

باید واسکازین خالی بشه پلوس در بیاد بعد به اون قسمت برسید و کل دسته موتور و تیرکمونی رو باز کنید که باید پاچال داشته باشید واسه راحتی

نه دوست عزیز اصلا احتیاج به باز کردن پلوس نیست. یه پیچ به صورت عمودی وسط بوش هست و یه پیچ افقی وسط دسته موتور . اونها رو باز کنید براحتی درمیاد . فقط بهتره روی چال انجام بشه.

پسند شده توسط 2 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 13 ساعت قبل، hamid-fateh گفته است :

نه دوست عزیز اصلا احتیاج به باز کردن پلوس نیست. یه پیچ به صورت عمودی وسط بوش هست و یه پیچ افقی وسط دسته موتور . اونها رو باز کنید براحتی درمیاد . فقط بهتره روی چال انجام بشه.

شما باز کردی داداش؟

اخه دقیقا همین دوتا پیچی که همود هستن نسبت به هم رو وقتی باز کردید موقعی که بخواید دوشاخ رو در بیارید همین حالت عمودی یجوری باعث قفل شدت دوشاخ میشه که اون موقع باید بدنه فلزی دسته موتور باز بشه تا بتونید دوشاخ رو بکشید جلو و خارجش کنید.

لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، yoosefheidari گفته است :

شما باز کردی داداش؟

اخه دقیقا همین دوتا پیچی که همود هستن نسبت به هم رو وقتی باز کردید موقعی که بخواید دوشاخ رو در بیارید همین حالت عمودی یجوری باعث قفل شدت دوشاخ میشه که اون موقع باید بدنه فلزی دسته موتور باز بشه تا بتونید دوشاخ رو بکشید جلو و خارجش کنید.

بله من حتی خودم دسته موتورشم روی کار تعویض کردم. دو تا پیچ عمود نیست. یکی هست. شما وقتی پیچ وسط دسته موتور رو باز کنید بعد پیچ عمودی وسط بوش دو شاخ. با کمی بازی با موتور براحتی در میاد.البته در مورد اتومات دقیق نمیدونم.چون مال من تیپ 5

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در 17 ساعت قبل، hamid-fateh گفته است :

در 4 ساعت قبل، yoosefheidari گفته است :

شما باز کردی داداش؟

ممنون از راهنماییتون دوستان.... حالا درکل لازمه زیر موتور جک بخوره یا از بالا موتورو نگه داشت!؟ یا احتیاجی نیست!!؟

چون من خودم اون قسمت توپی رو 2 ماه پیش عوض کردم ولی باز از اون قسمت صدا میاد احتمال دادم از اون بوش 2شاخه ایه باشه

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، kave1 گفته است :

ممنون از راهنماییتون دوستان.... حالا درکل لازمه زیر موتور جک بخوره یا از بالا موتورو نگه داشت!؟ یا احتیاجی نیست!!؟

چون من خودم اون قسمت توپی رو 2 ماه پیش عوض کردم ولی باز از اون قسمت صدا میاد احتمال دادم از اون بوش 2شاخه ایه باشه

اگر دسته موتورهای دیگه باز نباشه احتیاجی به جک زیر موتور نیست.

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

بالاخره خودم رفتم زیر ماشین و عوضش کردم یکم بد دست بود ولی بدون باز کردن پلوس این کارو انجام دادم. [coool]

پلوس فقط زمانی احتیاج هست که باز بشه که بخواهید کل دسته موتورو از بدنه موتور جدا کنید.

برای تعویض توپی لاستیکی دسته موتور پایین و دوشاخه اون احتیاجی باز کردن پلوس نیست. 

پسند شده توسط 4 کاربر

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، kave1 گفته است :

بالاخره خودم رفتم زیر ماشین و عوضش کردم یکم بد دست بود ولی بدون باز کردن پلوس این کارو انجام دادم. [coool]

پلوس فقط زمانی احتیاج هست که باز بشه که بخواهید کل دسته موتورو از بدنه موتور جدا کنید.

برای تعویض توپی لاستیکی دسته موتور پایین و دوشاخه اون احتیاجی باز کردن پلوس نیست. 

اون قسمت رو هم باز نیاز نیست کل پلوس رو خارج کنید

فقط قسمت سر پلوس رو جدا کند میشه اون قسمت رو در آورد

پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال

سلام به دوستان و اساتید عزیز

آیا ضعیف بودن کمکهای جلو ارتباطی به خراب شدن زودهنگام دسته موتورها داره؟

من خیلی آروم و با احتیاط رانندگی میکنم ولی پارسال که دسته موتورها رو عوض کردم امسال هم گویا خراب شدن!!! این ارتباطی به کمکهای جلوم که خیلی ضعیف شدن و باید به زودی عوض بشن داره آیا؟ :shock: یا مشکل جای دیگست؟ :shock:

لینک به ارسال
در 32 دقیقه قبل، amir1055 گفته است :

سلام به دوستان و اساتید عزیز

آیا ضعیف بودن کمکهای جلو ارتباطی به خراب شدن زودهنگام دسته موتورها داره؟

من خیلی آروم و با احتیاط رانندگی میکنم ولی پارسال که دسته موتورها رو عوض کردم امسال هم گویا خراب شدن!!! این ارتباطی به کمکهای جلوم که خیلی ضعیف شدن و باید به زودی عوض بشن داره آیا؟ :shock: یا مشکل جای دیگست؟ :shock:

مشکل از کیفیت پایین دسته موتور های فعلی هست ...

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

باسلام و عرض ادب و احترام به خدمت سروران واساتیدودوستان عزیز لازم می دونم مراتب ارادت و احترام و تشکر فراوان خودم رو از همه دوستان که مطالب مفیدوارزشمندوتجربیات خودشونو بدون هیچ چشم داشتی تواین سایت قرار میدن و موجبات تصمیم گیری بهتر رو برا سرویس  وانتخاب بهترین قطعه،تعمیرات وتعمیرگاه و...میشه اینجا اعلام کنم.

بالاخره بعد از۱۲۲ هزارکیلومتر کارکرد و۵ سال ۱۰ ماه قسمت شد.دسته موتورهای ماشینوعوض کنیم.البته با توجه به وسواسی که خودم توانتخاب قطعه و تعمیرگاه داشتم.تا اینجا که تصمیم به انجام اون توسط خودم گرفتم.که نهایتا منصرف شدم.ماشین عین تراکتورمی لرزید.موتورتو کاپوت شناوربود.قطعاتوخود نمایندگی داد.چاره ای نبود.مثل این که این قطعات اورجینالش پیدا نمیشه.ماشین خوب شده بیصدا شده مثل روز اولش فعلا که خوبه نمی دونم تا کی کیفیتش بمونه!عکسای قطعات ماشین بعد از تعویض؛

داغون شده بودن...

IMG_20170712_214738.jpg

IMG_20170712_214802.jpg

IMG_20170712_214757.jpg

IMG_20170712_214731.jpg

IMG_20170712_214751.jpg

پسند شده توسط 4 کاربر

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری