keivantype5

علت خشکی و نرم نبودن ماشین

<t></t>  

1. 1. <t></t>

لطفا وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام نمایید تا بتوانید رای خود را در نظر سنجی ارسال نمایید.

125 ارسال در این موضوع قرار دارد

salam.gif

یکی از مشکلات 206 هاچ بک که توی خیابون های نا هموار ایران خیلی اذیت میکنه سفت بودن فنر ها نسبت به سایر ماشین ها هست مشکل هم اکثرا روی چرخ های عقب هست که خیلی میکوبن این مشکل در تیپ2 بیشتر از تیپ5 حس میشه...

در کل خیلی خشکن چه فنر گازی چه روغنی و در شهر ما هم که پر از دست انداز های ریز و درشت توی سطح خیابان ها و کوچه ها هست اعصاب ادمو خورد میکنه و دائم تکان شدید میده...

دوستانی ممکنه بگن چون سبکه ..ولی پراید هاچ بک هم سبکه و خیلی نرمتر از 206 هست فنر هاش..

این مشکل در مدل صندوقدار 206 وجود نداره...

دوستان علت خشک بودن سواری 206 چیه؟؟ چرا اینقدر فنر ها خشک و سفت هستن؟؟ چه کاری میشه انجام داد که خوب شه؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

شما میتونین از فنر های تیپ 4 های قدیم و یا اس دی وی 6 استفاده کنین ...!!! از فنر های ماشینتون نرمتره و ارتفاع ماشین رو هم کمتر میکنه ...

فنر وی 6 کم هست .... ولی میتونی فنر تیپ 4 رو تو اتسوک فروشیها پیدا کنی

لینک به ارسال

هومن جان منظور فنر پیچشی هست یا کمک؟

لینک به ارسال
هومن جان منظور فنر پیچشی هست یا کمک؟

منظور دوستمون فنر لول بود.

در ضمن اگه از نمونه کمک اصلی گازی هم همراه با فنر لول استفاده بشه تاثیرش بیشتره

لینک به ارسال
salam.gif

یکی از مشکلات 206 هاچ بک که توی خیابون های نا هموار ایران خیلی اذیت میکنه سفت بودن فنر ها نسبت به سایر ماشین ها هست مشکل هم اکثرا روی چرخ های عقب هست که خیلی میکوبن این مشکل در تیپ2 بیشتر از تیپ5 حس میشه...

در کل خیلی خشکن چه فنر گازی چه روغنی و در شهر ما هم که پر از دست انداز های ریز و درشت توی سطح خیابان ها و کوچه ها هست اعصاب ادمو خورد میکنه و دائم تکان شدید میده...

دوستانی ممکنه بگن چون سبکه ..ولی پراید هاچ بک هم سبکه و خیلی نرمتر از 206 هست فنر هاش..

دوستان علت خشک بودن سواری 206 چیه؟؟ چرا اینقدر فنر ها خشک و سفت هستن؟؟ چه کاری میشه انجام داد که خوب شه؟

علت خشکی 206 هاچبک بودن هست همه هم اینو میدونن تقریبا.....

سلام

شما میتونین از فنر های تیپ 4 های قدیم و یا اس دی وی 6 استفاده کنین ...!!! از فنر های ماشینتون نرمتره و ارتفاع ماشین رو هم کمتر میکنه ...

بببخشید چی ؟؟؟

این دوستمون مشکلشون اینه که میگن کمک های عقب نرم نیست اون وقت چه ربطی به فنر داره think.gif میگن کمک های عقب نرم نیبست شما میگی از فنر تیپ 4 یا... استفاده کنن مثل این که در جریان نیستید عقب 206 رگلاژ هست و کمک دارره دیگه فنر نداره !! لطفا اطلاات غلط ندید بهترین کار تو سوالاتی که جواب رو نمیدونید سکوت هست

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

بله دوستان مشکل چرخ های عقب هست عقب فنر نداره....راح حلی وجود داره؟

در ضمن برای سفت کردن ترمز دستی باید چه کار کنم؟ پیچش کجاست ..واسه تیپ5 (عقب دیسکه)

ترمز پایی لنت عوض کردیم یه مدت خوب بود دوباره شل شده و صدا هم میده...

hiden mafia

عزیزم . خوب پرایدم هاچ بک چرا اینطور نیست؟ حتی mvm 110 هم مثل 206 سفت نیست ماشین هاچ بک زیاده چرا اونا دیگه نرمترن؟

لینک به ارسال
salam.gif

علت خشکی 206 هاچبک بودن هست همه هم اینو میدونن تقریبا.....

سلام

بببخشید چی ؟؟؟

این دوستمون مشکلشون اینه که میگن کمک های عقب نرم نیست اون وقت چه ربطی به فنر داره think.gif میگن کمک های عقب نرم نیبست شما میگی از فنر تیپ 4 یا... استفاده کنن مثل این که در جریان نیستید عقب 206 رگلاژ هست و کمک دارره دیگه فنر نداره !! لطفا اطلاات غلط ندید بهترین کار تو سوالاتی که جواب رو نمیدونید سکوت هست

شما هم بهتره بجای اینکه بخاین تو این سایت مچ گیری کنید اول خوب خوب خوب سوال و جواب رو بخونین اگه تونستین کمک کنین که هیچی ..اگه نتونستین سکوت بهترین گزینه هستش ....

مگه کمک فنر هم سفت و نرم داره ...!!!!!!!!!!!!!

این دوستمون 4 جا ( اونایی که بولد کردم ) از فنر های سفت 206 صحبت کرده بود ....

من خودم کمک فنر تیپ 4 گیر آوردم و انداختم زیر ماشین ...هم ارتفاع کم شد و هم ماشین نرمتر شد ....اگه اطلاع داشته باشین حتما میدونین که وی 6 یه مدل صادراتیه و از فنر های اصلی توش استفاده شده ، اونها هم بسیار نرمتر از فنر های فعلی هستند ....

باز هم اگه اطلاعات میخاین بهتون بگم که سیستم تعلیق عقب 206 بسیار ابتدایی هست و برای اون بهترین راه حل اینه که از تعلیق rc یا تعلیق sd استفاده بشه که یه کم گرون در میاد ولی نتیجه کار عالی میشه ....

فکر میکردم بچه بازی تو این سایت جایی نداره ولی انگار از اون یکی سایت فیلتر شده به اینجا هم سرایت کرده

لینک به ارسال

برای سفت کردن ترمز دستی باید یکی از 4تا پیچ رو باز کنید و به اینکار اقدام کنید.

پیشنهاد میکنم ببری پیش مکانیک هم ترمزا رو رگلاز کنه هم دستی رو.

لینک به ارسال

دوست عزیز 206 از پراید خیلی سنگین تره از لحاظ وزن و حتی اونو با یه جارو برقی مثل mvm110 مقایسه نکن! Mrgreen.gif

206 نسبت به 405 هم اطاق سنگین تری داره.به همین دلیل و اینکه سیستم ماشین هاچ بک هست و اسپرت راننده احساس خشک بودن و سفت بودن ماشین موقع رانندگی و بخصوص تو دست اندازها بهش دست میده که این مشکلو خودم تو ماشین قبلیم که گلف 92 بود هم داشتم. عقب ماشین تو دست اندازها مخصوصا سر پیچ ها به اصطلاح لقد میزنه و این موضوع رو هیچ کاری نمیشه کرد. اونم به خاطر اصالت ماشینه. فقط اگه خیلی پول اضافی داری میتونی سفارش بدی از دبی برات اکسل عقب 206 rc بیارن که اونم هزینش زیاد میشه ولی خیلی تاثیر زیادی داره رو ماشین.

لینک به ارسال

اصلا به نظر من گروه پژو به مقدار خشك هستش

من 405 داشتم وقتي 4 نفر سوار بودن عالي بود اما اگه 2 نفر بودن كه افتضاح بود

در مورد 206 سدان و هاچ بك هم موافقم

من سدان دارم نسبت به هاچ بك نرمتره اما نسبت به خودروهاي ديگه مثل ليفان،دوو،زانتيا خيلي خشكه

هيچ كاري هم نميشه براش كرد

به خاطر طراحي كه داره

دوستان بنده گل گاوزبان را به جاي فنر،اكسلrcو... پيشنهاد ميدم

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری