khani

تاپیک جامع آب پاش و شیشه شور جلو و عقب

<t></t>  

1. 1. <t></t>

لطفا وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام نمایید تا بتوانید رای خود را در نظر سنجی ارسال نمایید.

293 ارسال در این موضوع قرار دارد

با سلام آقا آبپاش ماشین من برای شیشه جلو کار نمی کنه. برای عقب کار میکنه یعنی پمپش سالمه ولی جلو حتی صدای موتور ابپاش هم در نمیاد سیم پشت پمپ رو چک کردم سالمه .لطفا راهنمائی بفرمائید. با تشکر.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

از کی اینطور شد؟ دسته برف پاکن رو تاحالا باز کردین؟

قطع و وصل باطری داشتین؟ برای کاری دیاگ زدین؟

اگر مشکل از دسته برف پاکن نباشه، از تنظیمات bsi هم نباشه(به نظرم bsi چیزی برای خود آبپاش نداره ولی چک میکنم) احتمالا به bsm آسیب رسیده

لینک به ارسال

شاید هم پمپ سوخته. شما چک کردین که توی سوکتی که به پمپ میرسه وقتی دسته رو می کشید برق میاد یا نه؟

لینک به ارسال

از وقتی که خریدم اینطور بود.نمی دونم صاحب قبلی چه کار کرده.بعد از اون هم هیچ کدوم از کارائی که فرمودین رو انجام ندادم فقط موتورش و سوکتش رو چک کردم که سولفاته نبود و دوباره جاش زدم.برای شیشه عقب و جلو کلا یک پمپ داره که سوکتش هم دو رشته سیم داره وبرای شیشه عقب کار میکنه .پس پمپ سالمه .فیوز خاصی نداره؟ .bsi , bsm چی هست؟ باتشکر

لینک به ارسال

دوست عزيز چشمي هاي برف پاكن چك كردين ؟ در اين مواد احتمال مسدود شدن يا جرم گرفتن چشمي زياده و ممكنه با تعويض چشمي ها مشكل حل بشه البته دوستان بخصوص علي جان در اين مسائل تجربه بيشتري دارن

پيشنهاد ميكنم براي آشنايي بيشتر با BSI و BSM تاپيك زير مطالعه كنيد:

آشنایی با سیستم مولتی پلکس پژو 206

موفق باشيد

لینک به ارسال

بله چک کردم اونا درستن.

لینک به ارسال

فکر نمی کنم پمپ های جلو و عقب یکی باشن !! شما چک کردین سر سوکت ها برق هست یا نه(سوکت پمپ)؟ اگر بود پمپ خرابه ولی اگر نبود مشکل از BSI یا BSM میتونه باشه.

لینک به ارسال

206 برای شیشه شور یک مخزن اب داره منم یک پمپ زیر مخزن دیدم وقتی برای شیشه جلو دسته برفپاکن رو زدم برق نداشت :!:

لینک به ارسال

با سلام

دوست عزیز به احتمال 99% اشکال از دسته بر فپاکن یا به اصطلاح COM2000 میباشد شما باید به یک برقکار ماهر مراجعه کنید و با یک هزینه کم احتمالا درست میشه نگران نباشید من هم قبلا دقیقا مشکل شما رو داشتم که از داخل com2000 مشکل داشت....

با تشکر

لینک به ارسال

تشکر از امیر عزیز

احتمال اینکه از دسته برف پاکن باشه خیلی زیاده و ایرادی هم میتونه از سوکتی باشه که فلت کابل روش قفل میشه و هم از کشویی که احتمال این بیشتره در عکس پیوست شده مشخص کردم

فلش اول کشوییه که وقتی دسته رو میکشین تا آب پاش بزنه کار میکنه

فلش دوم هم سوکته که فلت روش میشینه

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری