khani

تاپیک جامع آب پاش و شیشه شور جلو و عقب پژو 206

325 ارسال در این موضوع قرار دارد

ابی که تو لوازم یدکی میفروشن از بس افتاب خورده تو مغازه دیگه فکر نمیکنم جنبه پاک کنندگی داشته باشه من 2 بار گرفتم اصلا پاک و تمیز نمیکنه مثل اب ساده هست همینو بس

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام.قيمت دبه آب4000تومان وبه احتمال زياد پمپ مشكلي نداردو دستمزد حداكثر5000تومان فقط مواظب باش شيلنگ عقب با جلو جابجا نصب نشه.

لینک به ارسال

سلام. صبح امروز که بارون می بارید من از سیستم شیشه شور و برف پاک کن استفاده کردم . طبیعی این بود که بعد چند بار برف پاک کن خاموش بشه ولی قطع نکرد و یکسره کار میکرد تا اینکه من به محل کارم رسیدم و مجبور شدم موقتاً سرباطری رو جدا کنم. ممکنه بنده رو راهنمایی کنید که این مشکل رو رفع کنم؟ متشکرم. مهران

لینک به ارسال
سلام. صبح امروز که بارون می بارید من از سیستم شیشه شور و برف پاک کن استفاده کردم . طبیعی این بود که بعد چند بار برف پاک کن خاموش بشه ولی قطع نکرد و یکسره کار میکرد تا اینکه من به محل کارم رسیدم و مجبور شدم موقتاً سرباطری رو جدا کنم. ممکنه بنده رو راهنمایی کنید که این مشکل رو رفع کنم؟ متشکرم. مهران

سلام

تیپ و مدل ماشینتون چیه؟؟؟

ببین رو حالت اتو گیر نکرده!!!

raghs.gifبارون قشنگی بودraghs.gif

لینک به ارسال

سلام دوستان

ماشین اسفند 83 تیپ دو این برف پاکن یه مدتی عمل میکرد یه مدتی نه مثلا روز افتابی میزد روز بارونی نمیزد که باتری ساز ها هم سر در نیاوردند جریان چیه اخیرا که کلا روز افتابی هم نمیزد

که تصمیم گرفتم کام 2000 رو عوض کنم امروز بستمش و هنوز دیاگ نزدم حالا هم نمیزنه میخواستم ببینم جریان چیه چرا حالا که نو شده نمیزنه ممکنه هنوز دیاگ نزدم کد خطاها پاک نشده چطور

لامپ و راهنما کار میکنه ولی برف پاکن نه. یه چیز دیگه برف پاکن عقب میزنه ولی جلو نه خواهشا راهنمایی بفرمایید اگه دوستان کسی تهران میتونه کمک کنه ادرس بده خدمت برسم.

باتشکر

لینک به ارسال

فیوزاشو چک کردین؟

لینک به ارسال

دوستان منم یه سوال در مورد دسته برف پاکن تیپ1 دارم.من هر کاری کردم نفهمیدم سرعت تاخیری برف پاکن از کجا تنظیم می شه!

اصلا وقتی روی حالت تاخیری می زارم برف پاکن کار نمی کنه!این جوری توی هوای بارونی که بارون کم می یاد باعث اذیت می شه.

علت کار نکردن روی اون حالت از چی می تونه باشه؟

ممنون

لینک به ارسال
فیوزاشو چک کردین؟

سلام

بالغ بر بیست نفر چک کردن

لینک به ارسال

سلام,

موتور و سوکت موتور برف پاک کن رو هم چک کنید. همچنین اگر امکانش هست موقتا دسته برف پاک کن رو با نمونه ای که مطمئن هستید سالم هست تعویض کنید.

لینک به ارسال

شما باید قبل از تعویض COM 2000 از طریق pps دستور کارکردن برف پاک کن رو میدادین اگر کار نمیکرد مشخص بود COM2000 سالمه

به مواردی که دوستان گفتند ، ایراد رله BSI رو هم اضافه کنید

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری