206

قوانین بخش بازار

1 ارسال در این موضوع قرار دارد

سلام

مجموعه ای از قوانین و مقرارت کلی در بخش بازار وجود دارد که بدین طریق به اطلاع کاربران عزیز میرسونیم.

1. خرید و فروش هرگونه کالا،خودرو و وسیله ای در این سایت به صورت رایگان بوده و هیچ وجهی از هیچ شخصی چه فروشنده و چه خریدار دریافت نخواهد شد.

2. فروشندگان موظف به ارائه کالای مجاز و قانونی هستند. خرید و فروش هرگونه کالا و یا محصولی که طبق قوانین روز جمهوری اسلامی ایران غیر قانونی قلمداد شود، ممنوع بوده و در صورت روئیت، اطلاعات فروشنده پاک خواهد شد.

3. این سایت و مالکان آن هیچ گونه مسئولیتی در قبال صحت و سقم کالای ارائه شده ، محصول و هرگونه وسیله ای که از سوی فروشنده در اینجا ارائه می شود نخواهند داشت و از خریداران محترم تقاضا می شود قبل از خرید اطلاعات لازم را کسب نمایند.

ضمنا" در صورت بروز هرگونه کلاهبرداری،فروش کالای معیوب،عدم ارسال کالا ،فروش مال غیر بدون رضایت مالک ، عدم واریز وجه خرید و کلیه مواردی که شامل عنوان کلاهبرداری و یا عناوین مشابه در معاملات طرفین(خریدار و یا فروشنده) می شود ، به دلیل سوء استفاده از فضا و عنوان سایت، این حق برای مالکین سایت(انجمن تخصصی پژو 206) محفوظ است که جهت جبران خسارات مادی و معنوی نسب به طرح شکایت از فرد خاطی در مراجع ذیصلاح اقدام نمایند(25 خرداد 1394)

4. قرار دادن لینک در آگهی ها مجاز نبوده و در صورت عدم رعایت، امکان حذف از سوی مدیران وجود دارد.

5. کاربران محترم حق برهم ریختن نظم و مطرح کردن بحث های غیر مرتبط با تاپیک فروش کاربر دیگر را ندارند.

6. هر کاربر و یا فروشنده میتواند محصول خود را تنها در تاپیک ایجاد شده توسط خودش عرضه کند و حق آگهی کردن محصول در تاپیک فروشندگان دیگر را ندارد.

7. تبلیغ سایت های دیگر در تمام بخش ها از جمله بخش بازار مجاز نیست

8. کلیه فروشندگان موظف به قرار دادن قیمت و عکس واضح از اجناس خودشون در تاپیک هستند در غیر اینصورت پس از تذکر و عدم درج قیمت و عکس تاپیک قفل و سپس حذف خواهد شد.

9. انجمن تخصصی پژو 206 به صورت متمرکز بروی مباحث پیرامون پژو 206 فعالیت دارد و این مورد شامل بخش بازار هم میشود ، خرید و فروش هرگونه قطعه،وسیله و لوازم دیگر خودرو ها در بخش بازار انجمن مجاز نمی باشد.

10. کاربران عزیز اجازه بالا اندازی(bump) کردن تاپیک توسط پست و یا هر متنی را ندارند و تنها پس از گذشت 5 روز از اخرین پست تاپیک با استفاده ازکلید مربوطهامکان بالا اندازی تاپیک فراهم خواهد شد.

11.فروشندگاه محترم ملزم به قرار دادن برگه ای حاوی نام کاربری و تاریخ روز به همراه نام یا آدرس سایت هستند. (نمونه - کلیک کنید)

12. فروشندگان محترم تنها اجازه ایجاد یک تاپیک برای عرضه کلیه اجناس خود را دارند و مجاز به ایجاد تاپیکهای متعدد در سایر بخشهای بازار نمی باشند.

13.فروشندگان عمده(دارای تاپیک اختصاصی) موظف به قرار دادن حداقل 1 شماره کارت بانکی به نام شخص خودشان در انتهای هر پستی که جنسی معرفی می شود هستند.

14.تنها کسانی اجازه ایجاد تاپیک فروش و یا فروش جنس با ارزش بیش از 100 هزار تومان در تاپیک فروش اقلام مازاد بر نیاز دارند که حداقل 50 پست در انجمن ارسال کرده باشند و به این طریق تا حدودی شناخته شده باشند.

در صورت مشاهده فروش جنس از طرف فروشندگانی که پست های کمتر 50 عدد دارند و جنسی با ارزش بیش از 100 هزار تومان را برای فروش گذاشته اند، نسب به گزارش پست مذکور اقدام نمایید.

15. کاربران محترم حق برهم زدن نظم و ایجاد تشنج در تاپیک های بخش بازار ، بحث در مورد قیمت و سایر بحث های حاشیه ای را ندارند و در صورت مشاهده با کاربران خاطی برخورد خواهد شد.

پسند شده توسط 9 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.